»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
164
Következő oldal
 
24.
2003.04.14 08:54
Nem egyszerű dolog egy szövegszerkesztő összedobása webes felületen. Egyenlőre nem tudom, hogy melyik irányba induljak a lehetőségek között. Az egyszerű kezelhetőség mellett, gondolni kell a karbantarthatóságra, és a könnyű hibajavításra is. Ha egyáltalán lesz benne hiba :)
 
23.
2003.04.12 19:51
Azért ide írom, mert nem igazán hiba, hanem javaslat lenne a részemről.
Amikor valaki bejelentkezés nélkül böngészi valamelyik portált, aztán úgy dönt, hogy be is jelentkezik, mert mondjuk bele akar dumálni valamelyik fórumba, akkor ne ugorjon át a főoldalra a cucc, ha lehet, hanem maradjon azon az állapoton, amin akkor volt, amikor az OK-ra kattintott.
Különben a Balinak van valami igaza szerintem is.
Vagy legalábbis a főfő g-portálon a portálépítésnél lehetőséget kellene adni a delikvensnek, hogy milyen verziót akar. És akkor kellene csinálni egy teljesen lámer cuccot is, amiben minden előre gyártott, csak ki kell tölteni. Meg egy közepest, aztán egy SUPER-t, olyanoknak, mint MI vagyunk! :-))
Teccikértenyi!!!?
 
22.
2003.04.12 09:17
Szerintem az egész oldal kezd bonyolult lenni! A jelmondat is az, hogy "Portál egyszerűen". De aki nem tud valamennyire programozni, az csak ideges lesz azon, hogy miért nem tud linket berakni, vastag betűvel írni, és hogy az enterre nem lesz
sortörés!
Szerintem kéne csinálni mindenhova, ahova írni lehet egy egyszerűbb szövegszerkesztőt. Ezzel is egyszerűbb lenne az oldal!
Ja, és a linkre ne felejtsetek el rákattintani!
 
21.
2003.03.22 13:49
SieGe: elküldtem egy képet hozzád, hogy pontosan mire gondoltam, ha nem értetted volna hogy mire gondolok :)
 
20.
2003.03.22 13:35
Ha ilyen ikonra gondolsz, szerintem legördölő menüt használj. A legördülő menübe lenne beírva az ikon neve, és ha rákattintasz, a menü mellett, (vagy felette, alatta) megjelenik a kép.
Ezt az ötletet a satimex oldalán találtam.
Ha érdekel, de nem akarsz bejelentkezni, felteszek egy képet a gameportal-ra.
 
19.
2003.03.22 10:08
 
18.
2003.03.22 10:07
A fórum ikonnál kb. ilyenre gondoltok?
rpg.hu fórum
 
17.
2003.03.20 17:42
Na eztet nézd meg, szerintem egész jó kis fej. Mjadnem fel lehet ismerni, hogy ki is az.
 
16.
2003.03.20 15:52
'Oldal tetejére' link mindenhová ahová kell!
 
15.
2003.03.18 22:08
Itt, a fórumban a hozzászólások fejlécét kellene átvariálni úgy, ahogy már beszéltük is. Tehát ne a topic neve legyen elöl, sőt nem is kell egyáltalán, hanem a hozzászóló neve.
 
Elöző oldal
...
164
Következő oldal