»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
160
Következő oldal
 
64.
2003.09.19 18:37

Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még? - ügye ez a téma....hát akkor mondom:

1.meg lehetne-e odani hogy legyen download és max feltölthető fájlméret 1,5-2 mb legyen,mert így úgyse lehet feltenni mp3-at(túl kevés a hely)

2.Mikortól lesz fizetős a gportal?És hogy lehetek kiemelt bétateszter(oldalam 6.,írok hibákról,blabla....)?

3.Tudom hogy elfoglaltok vagytok,becsüllek azért amit csináltok,de miyen gyakran nézitek a fórumot?

4.Na nem untatlak titeket...gportal nr.1!!!!

DELuxe

 

 
63.
2003.09.12 23:36
Már vannak is Smila-k!
 
62.
2003.09.10 16:42

1. Smile-kra gondolsz? Ezek beillesztésének egyszerű megvalósításán már gondolkodunk.

2. A G-Portál nem flash-re épül, így nem tervezzük flash-menük beillesztésének lehetőségét.

Megjegyzés: gondolj a modemes vagy ISDN-es felhasználókra is. Nekik kínzás egy flash-es oldal letöltése.

 
61.
2003.09.06 12:47

2.kérdés tárgytalan...

http://www.gportal/dragonforce - nah milyen?

 
60.
2003.09.06 12:36

Amit elmondtál az okés,de a head tagbe hol illeszthetek?nah majd inkább elküldöm...

2.Kérdés:képet hol tölthetek fel a gportalra?

 
2003.09.06 06:47
Szia Delux! Ha scriptet akarsz berakni, akkor csináld meg a offline a saját gépeden, ellenrőrid le, hogy működik-e utána másold fel a forráskódját egy egyszerű modullból álló menübe. (Vagy küldd el nekem a scriptet emilben én megcsinálom, és visszaküldöm neked!)
 
58.
2003.09.05 20:03

hi!

király az gportal!(igen-igen ez a fizetős szolgáltatások milyatt mondtam.. :)

Na,csak annyi lenne a kérdésem ill problémám hogy van egy javascriptem de nem tudom használni,mert pl illeszd ezt a részt a body tagbe,ezt meg a headbe.... ezt hol tehetem meg?

kösz előre is

 

 
2003.09.04 18:13

Sziasztok!

Gratulálok a portálhoz mindenkinek, akinek a keze benne van. Még egy hónapja sincs hogy rátaláltam a helyre, de azóta jelentős időt töltöttem portálépítéssel.Köszönöm a lehetőséget. Egyre jobb lesz.Később a fizetős részt is ki fogom használni. Sokat tanultam a fórumban , vendégkönyvben írt hozzászólásokból.Mindenkinek köszi.Remélem én is tudok majd valamivel segíteni később.

Üdv mindenkinek,

new joe-rk

www.gportal.hu/avbusiness

 
56.
2003.08.31 22:39

Zsémbecske!

Annyira lesz komoly, amennyire annak veszed.

Zene füleimnek, amit a sok csicsa-micsa ellen beszélsz! UFF!

Jó ideje kolbászolok a neten, alkalmanként nagyon fontos egy-egy információt megtalálnom, nem csak szórakozom. Ilyenkor bizony még a gyors nettel együtt is teleszalad néha a hócsukám, ha felesleges képi elemek között kell nagy nehezen megtalálnom, amit keresek. Fontosnak tartom a design-t, de nem az az első, hanem az csak kiszolgálója lehet a tartalomnak. Megteremtheti a hozzá való hangulatot, gyönyörködtethet, meghökkenthet, szórakoztathat. De nem nehezítheti meg a tartalom olvashatóságát, az információk közti eligazodást. UFF!

(Azért egy flash lehet nagyon kis finom is, és lehet optimálisra elkészíteni a méretét is. De erről majd később.)

Üdv: Attila

 
2003.08.31 11:30
névtelen

Sziasztok!

Superuser! Jól átgondoltad te ezt a "kinevezést?" :-D

Egy két tapasztalat a saját portálom építése közben vétett hibákról:

Én is, mint többen, elkezdtem tele rakni Javascriptekkel, animált gif. file-okkal, mert azt gondoltam, hogy hú de egyedi leszek.

Eredmény: Az oldal hihetelenül lassan töltődött be a képektől, vagy az állapot sorban megjelent az általam gyűlölt felirat:

"Hiba az oldalon", valamelyik javascripttől.

A flash effekt is egy olyan dolog, ami nagy mértékben lassítja az oldalatokat. Nem minden Netezőnek van olyan  sebességű hozzáférése, hogy kondensz csíkot húz maga után, ők nem fognak hosszú perceket várni, míg egy-egy oldalatok letöltődik, vagy a flash lepörög, megunják, és többet vissza sem néznek.

Összegezve: Csak annyit szerettem volna mondani, hogy nem biztos, hogy minden magában látványos dolog, a honlapunkon is látványos, és eléred vele a célod.

 

 
Elöző oldal
...
160
Következő oldal