»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
156
...
Következő oldal
 
104.
2004.01.21 14:56

Helló!

Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet beszúrni más scripteket egy honlapra? Például ha akarok egy szavazásmodult, vagy egy időjárás-modult, hogyan tudom feltölteni??

 
103.
2004.01.21 00:21

Küldd azt a progit, mindenféle leírással együtt. Amint tudjuk, megvizsgáljuk, mit lehet kezdeni vele.

Írj bátran! Üdv: Admin

 
102.
2004.01.19 19:07

Hello!

Ha elküldök nektek egy progrit (még fejlesztés alatt áll, de egy chat lenne, sajnos nem biztos, hogy teljesen kész lesz) akkor azt egy modulba be tudnátok rakni?, hogy elérhető legyen minden G-Portálos számára? tudom, hogy ez nagy kérés, főleg egy ingyenes szolgáltatásnál, de nagyon jó lenne!

Valamint egy mail-t is küldök, ma, vagy holnap, mert kéne egy új stílus.

üdv.: xelibri

 
101.
2004.01.19 14:54

Sziasztok! Néhány szót az új stílusokat sürgetőknek:

Szóval a "skinek" vagy inkább stílusok egy adatbázisból működnek, mint ahogy minden a G-Portálon. Emiatt lehet bárhonnan szerkeszteni a tartalmat. Éppen ezért elég érdekes lenne, ha mindenki módosíthatná a stílusok forráskódját :-)

Tervezzük, hogy színeket és esetleg háttérképeket lehessen majd egyedileg definiálni, de ennél fontosabb modulok is vannak előtte.

Addig is úgy lehet egyéni színösszeállításhoz jutni, hogy egy elképzelést kell készíteni valamilyen erre való alkalmazással, és azt egy jpg vagy gif formátumban elküldeni a gameportal@gportal.hu címre. Természetesen a levélben le lehet írni mindenféle egyéb elképzelést: a betűk színéről, háttérképekről, a stílus tervezett nevéről, stb. A srácok hamarosan elkészítik a kért stílust, és azt mi közzétesszük. Ilyenkor ez ingyen van, mivel bárki használhatja utána.
Ha teljesen egyedi stílust akarsz, amit csak te adhatsz hozzá a portálodhoz, ugyanígy kell eljárni, csak akkor bonyolultságtól függően 500-tól 2000 Ft-ig egyszeri díjat kell fizetni.

Üdv: Admin

 
2004.01.19 07:13

"és nem csak ennek a 8 betűtípusnak kellene lennie hanem sok 10 20 -nak "

Hiába 20 betűtípus, ha annak aki az oldaladra látogat nincs fent a gépén, csak a 4-5 alap, úgyhogy ez nem jó ötlet.

 
99.
2004.01.18 12:33

obsess, a contrast-ot pl tökéletesen tod állítani egy képszerkesztő progival...

 
98.
2004.01.18 09:08

hali

szerintem kellene egy pár új skin ( mármint ilyen felület) és nem csak ennek a 8 betűtípusnak kellene lennie hanem sok 10 20 -nak ... bár nem tom hogy ezt milyen könyü megcsinálni neketek adminoknak.

jah, és nem tom hogy lehet e , de ha nem akkor jó lenne ha mondjuk az is jó lenne ha a képek tulajdonságait átírhatnénk. olyanra gondolok hogy pl. a képek lehetnének egy modul háttere, és arra írhatnánk, vagy mondjuk a contrast-ot állítgatni lehetne a képeknél .. nah mind1, ezek csak tippek

 

 
97.
2004.01.18 07:18
Az Saját Design alatt azt értem hogy mi állíthatnánk be az oldal hátterét, a betű színét stb...
 
96.
2004.01.18 07:17

Zenét ne...
Inkább valami mást..(pl:Saját Design)

 
95.
2004.01.18 01:02

ok, értem, de ha jó a zene, és nem egy számból áll akkor szerintem tök király lehet... itt egy pl: tom flash alapú az egész.... de akkor is tetszik:

http://eklubvilag.lapja.hu/

és elég gyakran cserélik a 10 játszott számot, nekem tök bejön.

(ez csak az én személye véleményem... de örülnék, ha a többiek is csatlakoznának... :) )

 

 
Elöző oldal
...
156
...
Következő oldal