»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
157
...
Következő oldal
 
94.
2004.01.18 00:58

Persze, meg lehetne, de mi mindannyian utáljuk az ilyesmit, aztán nem is merült fel ennek az elkészítése. Talán ha mások is óhajtják rajtad kívül, akkor megcsináljuk. A látogatók 90%-a azonnal kikapcsolja a zenét,ha olyan oldalra téved.

Admin

 
93.
2004.01.17 20:08

Tom, én is jól kezdem, én egy konkrét dolgot szeretnék...

olyat, hogy legyen háttérzene a honlapon.... talán extrának, hogy le lehessen kapcsolni... ezt meg lehet csinálni?

 
92.
2004.01.14 20:41

Én is türelmetlenül várom a frissítést... Lényeg a lényeg: Fő, hogy meglesz, és cool lesz ;)

Hajrá hajrá...

 
91.
2004.01.13 22:24

Na igen, a FRISSÍTÉS! Az kell mindenkinek! (Nekünk is kellene)

Megy a programozás, 3 új dolog is ki fog kerülni, csak mindegyiken találtunk még kisebb javítanivalókat. Most csak a Webhosting menüpont van, mint újdonság, meg egy rakás hibajavítás meg kódoptimalizálás, ami itt nem látható ugyan, de a rendszer jobban fut tőle.

Türelem! De azért nem baj, ha nyaggattok, néha jót tesz :-)

 
90.
2004.01.13 14:27
Hello! Mikor várható frissítés, mert azt olvastam, hogy jan. első hetiben lesz egy frissítés?
 
89.
2004.01.10 22:26

Sziasztok!!!

A G-Portal szerintem csúcs szuper!!! Csak gratulálni tudok hozzá. Szeretném, ha valaki leírná nekem ide az ingyenes, és a fizetős szolgáltatásokat.

Szeretném, ha lenne:

Szavazógép (nem csicsa-micsa-gicss, hogy minél gyorsabban lejöjjön) 

Egy előregyártott ikonkészlet, ahol mindenki találna neki tetsző képeket

Kisebb prokgrikat (max. 1 MB) feltenni

Ezek lennének egyenlőre az ötleteim.  Nem kellene mindnek ingyenesnek lennie, azért, hogy pogrikat tudjak feltenni, fizetnék is.

További jó, munkát, és sok sikert!

 

 

 
88.
2004.01.10 16:35

Sziasztok!

Nagyon tetszik a honlap!

A javaslatom az lenne, hogy tegyetek fel egy keresőt is a portállistához, ami itt, a portálokon belül keres. A toplistában ugyanis elég nehéz az engem érdeklő honlapok megtaálása.

 
87.
2003.12.22 09:29

Köszönöm a választ, újabb megvilágosodást váltott ez ki nálam.:)

 
86.
2003.12.19 22:39

Hello Gabe!

Jól vágod, hogy mi is kellene. Kb. mi is ezen a nyomon megyünk.

  • A stílusért konkrét elképzeléseiddel keresd meg a gameportal@gportal.hu címen Bálintot és/vagy Danit. A MAX stílust is ők követték el.
  • A statisztika modulnak van egy kibővített változata, a StatisztX. Ezt egyszeri 500,- Ft-ért portálonként meg lehet venni.
  • A Szavazáson dolgozunk, de januárig már nem akarunk lényeges dolgokat fejleszteni.
  • Bannerkészítőre nem gondoltunk, ahhoz számtalan kész program áll rendelkezésre, melyekkel csak a képzelet és a tehetség szab határt a lehetőségeknek. Ezt mindenki szerezze be maga. Igazi funkcionalitást úgysem lehet egy webes alkalmazással nyújtani, másért meg nem érdemes vele dolgozni.
  • A Főoldalas dolog nem rossz, továbbgondoljuk.
  • Tárhely: januártól közzétesszük a G-PorTÁR szolgáltatást, amely havi 500,- Ft-ért plusz 50MB tárhelyet és egy webes fájlfeltöltő-fájlkezelő-letöltésilistakezelő lehetőséget jelent. Ezzel megoldódhat a komolyabb képtárat, vagy pl. letölthető fájlokat közzétenni szándékozó portálépítők gondja.
 
85.
2003.12.19 17:21

hello!

Én szerintem is jó lenne egy banner szerkesztő!

Üdv:DaWo

 
Elöző oldal
...
157
...
Következő oldal