»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
1
...
Következő oldal
 
1654.
2017.03.23 13:56

Elválasztó plaient sokat! Ez nagyszerű !!!

voyance mail 

 
1653.
2016.07.28 00:52

Annyira örülnék ha lenne a felhasználóknak kredit pontjaik, vagy valami ami játékpénzként funkciónál. Mivel neveldém van sokkal egyszerűbb lenne arra építeni, hogy pl levonok egy bizonyos összeget X felhasználótol. Meg mondjuk lennének beépített játékok a gportálban, ahol lehetséges lenne ilyen játékpénzeket nyerni. Magyarul automatikusan belenne építve a felhasználóknak egy kredit rendszer. Nagyon nagyon örülnék neki :- )

 (//magenevelde.gportal.hu)

 
1652.
2016.07.04 12:09

Egy másik ötlet: A Portálok listájánál lehetne egy olyan rendezési elv is a portáloknak, hogy a portál-tulajdonos(ok) utolsó bejelentkezése alapján csökkenő sorrendbe legyenek rendezve a portálok. Ezt a rendezési elvet lehetne a Kredit rendezési elv mellé, új (harmadik) "oldalra" tenni.

Jó lenne ez a rendezési elv is. Könnyebb lenne az olyan portálok között böngészni, ahol a portáltulajdonos(ok) valószínűleg aktívabbak. Ez segítség lehet az olyanok számára, akik például társoldalakat keresnek. :-) Nem kell az összes inaktív oldalt végigbogarászniuk, hogy aktív oldalt találjanak. :-)

Bár az is jó lenne, ha létre lenne hozva egy úgynevezett Aktivitási  Index. Valamilyen algoritmust lehetne erre írni és ez alapján is lehetne rendezni a portálokat. Ugyanis az utolsó bejelentkezés nem  jelenthet sokat, hisz lehet, hogy valaki 1-2-3 hónaponként jelentkezik csak be. S a heti rendszerességel bejelentkezők között is vannak akik gyakrabban fölnéznek a portáljukra.

Ez a rendezési elv is nagy segítség lehetne a portálok közötti keresénél, ha az aktivitás szempontjából.

 
1651.
2016.06.29 05:23
laszlo89: köszönjük a tippet, megfontoljuk ezt a lehetőséget.
 
1650.
2016.06.28 22:36
Akkor lehetne az, hogyha valaki 1 éven át nem jelentkezik be legalább 1 alkalommal a G-Portálos oldalára, akkor deaktiválódik az oldal. Ha újra bejelentkezik, akkor az oldala újra láthat lesz. (Hasonlóan a Facebook felhasználói fiók deaktiválása, csak a Facebook-on önkéntes.)
 
1649.
2016.06.13 00:32

Én azt akarom, hogy amely G-Portál oldalak inaktívak, elhanyagoltak és elhagyatottak, azok legyenek megregulázva. Rossz fényt vetnek ezek a weboldalak a G-Portálra.

Nem lefoglalni akarom címeket. :-)

 
1648.
2016.05.28 15:48
laszlo89: ha szeretnél használni egy már létező címet, írj bátran a webmester@gportal.hu e-mail címre! Megnézzük, hogy a portál valóban inaktív-e, s ha így van, töröljük, s létre tudod hozni. :)
 
1647.
2016.05.20 11:35

Jó napot!

Azt akarom kérdezni, hogy a G-Portál-on mikor lesz az, hogy aki évekig nem frissíti a G-Portál-os oldalát (méginkább évekig be sem jelentkezik, még rá sem néz a G-Portál-os oldalára) annak az oldalát megszűntessék? Ugyanis a G-Portál már 13 éve fennáll, 113288portál van. Felveti ez azt a problémát, hogy a címek egy idő után elfogynak.

Ott van például a http://nmnfc.gportal.hu/ oldal, amit évek óta nem frissül tartalommal. A chatet és a vendégkönyvet elnézve évek óta senki sem foglalkozik az oldallal.

 
1646.
2015.12.10 11:13

Jó napot!

Esetleg lehetne egy olyan legürdilő füll itt a gportal.hu-n belépés után a már létrehozot portálakról és azokról ahol társadminisztrátór az illető? 

 
1645.
2014.11.30 15:27

Hali!

Megint én. Újabb ötlet.

Jobb, bal oldalra kirakható szövegmegjelenítő. Amiben idézeteket, üzeneteket lehetne kihelyezni. Arról már csak állmodni merek, hogy egyes üzeneteket be lehessen állítani kik láthassák. Látogató, regisztrált tag. Esetleg ezen üzenetekben linkelési lehetőséget is el lehetne helyezni, vagy akár kisseb képeket.Ezt persze csak az admin képes kezelni, nem a felhasználók.

Ötleteim vannak még, de majd később fojtatom. Visszatérve aranymeli oldalára. Jó! Jo... Amit én javasoltam egyszerűbb, semilyen ismeretet nem igénylő megoldás. Megnéztem az oldalt, egy, két dolgot fel is helyeztem, de... Nem vagyok jártas ezekben a css, és más dolgok ilyettén kezelésében. 

 
1
...
Következő oldal