»
»
HOGYAN SEGITSÜNK EGYMÁSNAK A PORTÁL ÉPITÉSBEN??
HOGYAN SEGITSÜNK EGYMÁSNAK A PORTÁL ÉPITÉSBEN??
Témaindító hozzászólás
2005.03.26 19:00
bocsi Admin hogy megint új témát nyitottam de úgy vélem hogy ezzel jóra forditom a rossz cselekedeteimet!!ÉS úgy vélem hogy ez egy értelmes téma de ha szerinted nem az akkor légyszi ne tilts le csak megpróbálom jóra forditani a dolgaimat!!BOCSI!!IRJ IDE!!LÉGYSZI!!
 
 
1
...
Következő oldal
 
243.
2017.07.06 15:18

Gratulálok a csodálatos megosztására. Folytassa ezt!
őszintén

 

 voyance en ligne

 
242.
2015.11.09 08:48

Szervusztok, kedves Moderátorok!

Ma regisztráltam a portálra, többé kevésbé sikerült is minden, amit eddig szerettem volna megvalósítani. 

Vannak azonban egy apró kéréseim, kérdéseim.

A weboldalam neve:

//ahitelesmagazin.gportal.hu/

A menü összeállításnál utólag tettem be a "MOSOLYSZÜNET" menüpontot, mely minden menüponthoz hasonlóan naponta frissítésre kerül A jelenleg már feltöltött menüpontokat továbbra is tudom fejleszteni, új összeállításokkal frissíteni, az említettel viszont ez a lehetőség pillanatnyi ismereteim szerint nem lehetséges. 

Ehhez a kérdéshez kapcsolódik a menüpontok bővítése is, mert olyan menüpontokat szeretnék még az elkövetkezendőkben nyitni, melyek bármikor bővíthetők, frissíthetők.

Más. 

A Google anailitika beillesztésekor a a minden keresőrobot (10.pont) kódját illesztettem be. Vagy ennél célravezetőbb, pontosabb megoldás? 

Melyiket javaslod. 

A menüpontokhoz külön cimkék használatát javaslod, vagy a weboldal össze cimkéje szerepeljen minden menüpontnál? (most így van)

Mit tanácsolsz, hogyan tovább.

Várom mielőbbi szíves válaszodat és segítségedet.

Maradok őszinte nagyrabecsüléssel irántad

 

István

alias vectra777 

 
241.
2015.07.15 15:15

Sziasztok !

Szeretnék segítséget kérni, mert a portálon letöltő portál, de bejelentkezés nélkül is töltögetni lehet, én viszont nem tudom hol kell ezt állítani.

 

Köszi, suvike

 
240.
2013.12.31 18:30

 Bádogos mester:

 

JANABADOG.GPORTAL.HU

 

 
2012.12.28 14:26

Sziasztok!

Tudom,hogy nem ide tartozik,de szerintetek milyen portált érdemes készíteni és amit sokan megnéznek?

 
2012.07.03 12:53

Sziasztok!

Portálok grafikai tervezését vállalok!

info: kiralydavid8@gmail.com 

 
237.
2012.03.02 18:22

Sziasztok!

Nekem is a képtárammal van baj.A képtáramon belül nem tudok újat létrehozni,és a régen feltöltött képeimet sem látom,nem tudom megnyitni.Új képet feltöltök,meg nem tudom megjeleníteni.Kérek szépen segítséget!!!Köszönöm szépen

Üdv.:Kriszdom / Éva/

 
236.
2011.08.10 17:32

Sziasztok!

Tudom hogy béna vagyok, de nem tudom hogy kell képet feltölteni.Mgcsináltam a saját galériát, ahová szerettem volna a portálépítéshez, cikkekhez való dolgokat feltölteni, de nem jövök rá hogy kell.Ezért linkelgetem a képeket.Tud valaki segíteni?

//leamagazin.gportal.hu/gindex.php?pg=33554692

 
235.
2011.07.30 01:16
Az Extráknál tudsz vásárolni új portálnevet kreditért.
 
234.
2011.02.01 15:30
ÜDV MINDENKINEK! LÉTREHOZTAM A PORTÁLOM DE NEM TÖLTI FEL A KÉPEKET ILLETVE FELTÖLTI CSAK NEM LEHET LÁTNI AZOKAT VALAKI TUD SEGÍTENI? ELŐRE IS KÖSZI
 
1
...
Következő oldal