»
»
HOGYAN SEGITSÜNK EGYMÁSNAK A PORTÁL ÉPITÉSBEN??
HOGYAN SEGITSÜNK EGYMÁSNAK A PORTÁL ÉPITÉSBEN??
Témaindító hozzászólás
2005.03.26 19:00
bocsi Admin hogy megint új témát nyitottam de úgy vélem hogy ezzel jóra forditom a rossz cselekedeteimet!!ÉS úgy vélem hogy ez egy értelmes téma de ha szerinted nem az akkor légyszi ne tilts le csak megpróbálom jóra forditani a dolgaimat!!BOCSI!!IRJ IDE!!LÉGYSZI!!
 
 
Elöző oldal
7
...
Következő oldal
 
183.
2008.06.04 19:01

Hello!

Valaki meg tudná mondani milyen progival lehet designt készíteni??

Előre is köszi!!!

 
182.
2008.06.01 15:52

Sziasztok!Segítségeteket kérem!!!!Van egy olsen ikres oldalam.

Még a régi rendszerben csináltam(ami sztem 1000szer jobb volt, de mind1.)azaz nem kellett érte semmit fizetnem.

Ma megpróbáltam rá fellépni, be is hozta, de egy másodperc után eltünt és a helyére valami német error-os szöveg jött meg vmi szürke ablak, és eltünt az oldalam(igaz hogy márvagy 2és fél hónapja nem voltam fent...de előtte kb. fél évig fel se léptem és mégis megvolt sértetlenül az oldalam!!!!!).Párszor megismételtem de ugyanezt játszotta végig.Megkértem pár ismerőst hogy nézzék meg ők is.Ugyanezt tapasztalták mint én.....abszolút nemértem mitől lehet:S pedig most akartam "újraéleszteni" és megint elkezdeni dolgozni rajta!!! segítsen valaki aki tudja mi lhete a gond!!!  

Előre is köszi!!!Minnél előbb írjon vissza vki aki tudja miez az egész!

 

 
181.
2008.05.13 20:30
helo en torent meghivot kernek legyszi segitsetek
a bitbarat vagy bithumen vagy el-sl   vagy darkside vagy pretorians vagy gigatorents oldal valamelyikere koszi elore is ha tudom meg halalom valamivel vagy iwiw meghivoval koszi elore is
segitsetek!!!
bon.tibor@citromail.hu  email cimre varom a meghivot koszike elore is
 
2008.05.11 10:46

Sziasztok!

 

Szeretném raklámozni az oldalamat- www.gportal.hu/nagyandras-, de nem tudom, hogy hogyan kell neki olyan kis képet- "bannert"?- csinálni, mint amilyeneket számos helyen látok... 

Kérlek titeket, aki tud segítsen!

Előre is köszönöm!!

 
179.
2008.05.08 19:53

Nekem is az a problémám, mint adrien9-nek. Az én oldalamat egy virtual pet kód tette tönkre. Nem működik egy linkem sem, a főoldalam eltűnt és a modulok sem használhatók. Bejelentkezni be tudok, a vendégkönyv is jó, mert nem gportalos, de ezen kívül semmi nem működik!

Légyszi segítsen valaki!

www.gportal.hu/immobilus

 
178.
2008.04.28 16:54

sziasztok!  kerlek szepen adjatok otleteket, hogy mit tegyek az oldalamra, mert nem tudom. mindenki ocsarol, hogy ilyen rossz es olyan rossz, de ha kerek segitseget azt nem ad senki, csak szid.

kerlek segitsetek, mit tegyek az oldalra?

koszi

www.kerry.gportal.hu

 
2008.04.19 21:25

szaisztok tud valaki nekem segiteni teljesen elszállt az oldalam.Mi történhetett?:(

speedwayfun.gportal

 
176.
2008.04.15 15:58

 
175.
2008.03.29 18:28
Aki vállal design készítést az írjon! A www.kaposvarvaros.gportal.hu ra kellene készíteni designt! Aki vállalja az írjon e-mailt a barna00@vipmail.hu -ra! A részleteket megbeszéljük!
 
174.
2008.03.15 16:17

én kérném a meghívódat!

!!!!!!

 
Elöző oldal
7
...
Következő oldal