»
»
HOGYAN SEGITSÜNK EGYMÁSNAK A PORTÁL ÉPITÉSBEN??
HOGYAN SEGITSÜNK EGYMÁSNAK A PORTÁL ÉPITÉSBEN??
Témaindító hozzászólás
2005.03.26 19:00
bocsi Admin hogy megint új témát nyitottam de úgy vélem hogy ezzel jóra forditom a rossz cselekedeteimet!!ÉS úgy vélem hogy ez egy értelmes téma de ha szerinted nem az akkor légyszi ne tilts le csak megpróbálom jóra forditani a dolgaimat!!BOCSI!!IRJ IDE!!LÉGYSZI!!
 
 
Elöző oldal
...
12
...
Következő oldal
 
133.
2007.02.28 20:32
Sziasztok!Én azt se tom hogy hol kell belépni oda ahol valamit tudjak csinálni az odalamon
 
132.
2007.02.28 17:05
Hello! Léci, vki segítsen!Egy kód tönkretette az oldalamat és hiába lépek be bármeik modulba...Nem lép be!Ezért a kódot se tom kitörölni, me nem tok belépni hozzá!!Xal foggalmam sincs, mit csinjak!Sztem ua a probláma nálam is, mint az elöttem 2vel ironál, Dorotynél!Nekem 1 cursor kód csinta ezt... oldalam: //florigo.gportal.hu Kérlek, ha vki tudna segíteni, akkor írja meg erre az e-mailre: adrien9@citromail.hu Kösy! Adri
 
131.
2007.01.10 10:42
Egy kicsike segítség nem ártana. A portálomon a cikkeben szereplő tartalom egyben egy folyamatos szövegként jelenik meg: Tud nekem segíteni valaki, hogy hogyan lehet tördelni? És adatot (filet) feltölteni. alficica@vipmail.hu Köszike
 
130.
2007.01.01 19:40
Nagyon kérek valakit, hogy segítsen nekem... történt egy kis baleset a mylove.hu-n. Az oldal elromlott, így a modulok is használhatatlanok. Aki tudja, hogy hozhatom helyre, az írjon marina017@citromail.hu a címem. Köszike!
 
129.
2006.12.23 16:20
valaki megmondaná,hogy hogyan kel belinkelni a buttonomra az oldalam lécííííííííííííííííííííííííí írjátok le az emailomra lécci: adrien9@citromail.hu és benézhettek az oldalamra is: www.florenciabertottifan.gportal.hu léccííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí köszikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
128.
2006.12.16 14:17

Hello!

Léci, vki segítsen!Egy kód tönkretette az oldalamat és hiába lépek be bármeik modulba...Nem lép be!Ezért a kódot se tom kitörölni, me nem tok belépni hozzá!!Xal foggalmam sincs, mit csinjak!Sztem ua a probláma nálam is, mint az elöttem 2vel ironál, Dorotynél!Nekem 1 cursor kód csinta ezt...

oldalam: http://designheaven.try.hu

Kérlek, ha vki tudna segíteni, akkor írja meg erre az e-mailre  >> designheaven@freemail.hu

Kösy!

Melinda

 

 
127.
2006.12.13 21:35
szia/sziasztok
ne haragudjatok,hogy írok nektek,de valami baj lehet a onlapommal,mert ha egyszerű modulban egy szöveget akarok kijevítani,és megnyomom az ok gombot,nem javít ki semmit.
kérlek segítsetek,és írjatok nekem vissza az eszosztoteror@fremail.hu címre,hogy miért lehet ez,és hogy mit tegyek ellene.és a honlapom címe pedig ez:www.gportal.hu/inufanok
kérlekszépen titeket,h segítsetek nekem,mert nem tudok ezzel a problámával mit kezdeni,és nekem nagyon de nagyon fondot a honlapom
előre is köszi
Ibisz
 
126.
2006.11.15 21:51

Légyszí valaki segítsen!!!! Kipróbáltam egy kódót, amitől az egérek kellet volna kékre változnia, de ehelyett az egész jobboldali menüt letörölte, és egy baloldali menüpontot se tudok megnyitni! Mit tudok nost tenni? Kérlek erre a mail címre válaszoljatok: doroty66@citromail.hu . Honlapom címe: www.charmed4everkari.gportal.hu

Dóri

 
125.
2006.11.05 14:07

Drága Hozzáértők! Segítsetek,

- miért nem szólal meg a háttérzeném...pedig nem nagyobb mint 1MB és mp3-ban van?

Köszi! Marilu

 
124.
2006.11.05 12:05
Sziasztok!
Tegnap csináltam egy portélt. Azt írták hogy azzal a jelszóval sé azzal a felhasználói névvel lépjek be amivel regisztráltam. DE ez sajna nme sikerül mert azt írta ki hogy hibás felhasználói név vagy jelszó! Szerintetek mit csináljak? El kell tellie időnek hogy beléphessek? Vagy mi van: Aki tudja hogy mi lehet vagy írjon ide vagy az emailomra: t.mannoka@vipmail.hu Előre is köszi sziasztok
 
Elöző oldal
...
12
...
Következő oldal