»
»
HOGYAN SEGITSÜNK EGYMÁSNAK A PORTÁL ÉPITÉSBEN??
HOGYAN SEGITSÜNK EGYMÁSNAK A PORTÁL ÉPITÉSBEN??
Témaindító hozzászólás
2005.03.26 19:00
bocsi Admin hogy megint új témát nyitottam de úgy vélem hogy ezzel jóra forditom a rossz cselekedeteimet!!ÉS úgy vélem hogy ez egy értelmes téma de ha szerinted nem az akkor légyszi ne tilts le csak megpróbálom jóra forditani a dolgaimat!!BOCSI!!IRJ IDE!!LÉGYSZI!!
 
 
Elöző oldal
2
...
Következő oldal
 
233.
2010.12.12 08:55
azt szeretném kérdezni hogy kell menüpontokat létrehozni
 
232.
2010.12.11 23:58

Hello!

Egy olyan portált szeretnék létrehozni amin bárki, bármit megtalál amire szüksége van, vagy épp csak kíváncsi valamire.

Ehhez szeretnék segítséget kérni tőletek!

Előre is köszönöm mindenkinek!!! 

//mixedzone.gportal.hu/ 

 
231.
2010.10.01 09:52

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Most kezdtem el építeni a portálomat, de rájöttem, nem megfelelő portálnevet választottam. ( gprtal.hu/nemtetszik )Hogy tudom megváltoztatni? vagy újat kell létre hoznom? várom a mielőbbi segítséget.

 
2010.08.05 13:07

Társszerkesztőt keres a naruto-sasuke1.gportal.hu

és a dita.gportal.hu!

Várom a jelentkezőket az ors11@citromail.hu-ra vagy a karacsonyors@yahoo.com-ra

 
229.
2010.08.04 20:17

Sziasztok!

 1) Ha kedvet kaptál egy portálhoz, de nem tudod hol kezdd.
 2) Ha egyszerűen csak társszerkesztőt keresel a már meglévő oldaladhoz.
 3) Vagy, ha volt már portálod, de egyedül nem mersz nekiállni ismét.

Írj! Főleg Divat, szépségápolás , Portálépítés/Grafika , Állatok illetve Zene témában vállalnék társszerkesztői feladatokat. A részleteket E-mail-ben : durczy94@gportal.hu 

 
228.
2010.08.03 15:23
Ez gyomberszorp-nek szólt!
 
227.
2010.08.03 15:23
Szia! Szerintem mindenféleképpen valami személyes olalt nyiss ahová felrakhatod a kedvenc zenéidet vagy mindenféle sztárról írsz híreket stb... Sajnos hiába csinálnál egy Justin Biebber-ről vagy Miley-ról oldalt mivel azokból rengeteg van és nem érdeklődnének az után.
 
2010.07.26 18:19
Hogyan kell a portálomon keresztül kirakni az oldalam a főoldalra. Régen volt ilyen nem tudom ,hogy még van-e. De érdekel! És hogy is kellet csinálni??
 
2010.07.15 13:26

Szeretnék egy másik oldalt is nyitni. Egy rajongói oldalt. Szerintetek mi vagy ki legyen a téma?
Ti milyen témában olvasnátok szívesen? Vagy legyen esetleg más is legyen néha, mint amivel feltétlenül foglalkozik az oldal? fúúúú... én csak portálépítő oldalakat csináltam eddig.
Köszi annak aki segít.

 
224.
2010.07.03 15:00

Sziasztok!Hogyan Lehet A Bejelentkezésnél, És A Blognál Az Oldimon Más Betűtípust Beállítani?Nekem Ez A Comic Sans MS A Kedvencem, És Én Ezzel A Betűtipussal Szeretném Disziteni Az Oldalam!Kérlek Segítsetek!E-Mail-t Is Írhattok Vagy Ide Is Leírhatjátok!E-Mail: macskanyelv1@citromail.hu Oldal: www.cats.gportal.hu Előre Is Köszi: Kesudió

 
Elöző oldal
2
...
Következő oldal