»
»
Mi a jó a G-Portálban?
Mi a jó a G-Portálban?
Témaindító hozzászólás
2005.07.15 09:21
Van olyan, hogy Panaszkönyv, akkor minek ne legyen egy ,,Dícsérőkönyv" is.
 
 
1
Következő oldal
 
2014.11.15 12:10

Nem volt olyan régen, hogy én regisztrált ezen a fórumon, de én meg már !

voyance gratuite serieuse  ;  voyance par mail gratuite

 
29.
2008.04.07 15:40

-Könnyű kezelhetőség,nem kell szórakoznom bonyolult HTML oldalakkal...

-Kilehet olyanná alakítani mint egy igazi HTML oldalt.

-Jó Login rendszer

-Tárhelyet olcsón lehet venni hozzá

 

 
2008.02.09 14:55
A g-portálban az a jó hogy könnyen kezelhető, tetszőlegesen csinálhatsz korlátlan számban menüpontokat, és hogy lehet html-t szerkeszteni vele, és felrakni a lapodra.
Értek a html-hez és a lapomon használom is rendesen(www.starwarsclone.gportal.hu )
(www.heroes3-5.portal.hu )
Az tetszik hogy nincs agyonreklámozva a dolog, nincs minden menüponton a g-portál bannere.
Láttam már a mindenkilapját is, de ott minden kis gomb alatt ott van hogy mlap és annyira idegesítő volt.
És hogy tényleg egyedi arculatot csinálhatok a lapjaimnak.
 
27.
2007.12.09 11:59
A G-Portába az a jó hogy könnyű kezelni.
 
26.
2007.12.04 16:12

Szerintem nagyon jó, hogy bárki, akinek csak kedve van, saját oldallal jelenhet meg a neten.

Ha pl. születik egy gyermeke, akkor kiteheti a fényképeket, és elég egy linket megadnia az ismerősöknek, és máris tudhatnak mindent, ami kell.

Vagy pl. érettségire készülők segíthetnek egymásnak a kidolgozott tételeikkel, vagy terroristák megoszthatják egymással a bombakészítés fortélyait, stb-stb.

Szóval sokmindenre jó...

 
25.
2007.01.14 11:23

Hello!

A G-Portálban az a legjobb hogy tetszőlegesen sok menüd és menüpontod lehet! És rengeteg stílus van! Nagyon jók! Érdemes mindet kipróbálni!!!

üdv:Muds

 
2006.06.11 08:15
Amúgy tényleg nem rossz ez a g-portal, mert legalább minden webszerkeszerkesztéshez szükséges cuccot tartalmaz... és könnyen kezelhető..
 
2006.06.11 08:12
A panaszkönyvet úgyse lehet igazán panaszbejelentésnek használni.... Az ember meg szídni jobban szeret, mint dícsérni :p
 
2006.05.02 19:35
Én azért szeretem a g-portalt, mert egyszerűen lehet vele portált készíteni, és szerintem a srcipteket is normálisan meg lehet csinálni egy kis türelemmel. Viszont az néha már komolyan idegesít, hogy van 1500 Csacska angyal, meg 1500 Charmed oldal. Ezt kéne valahogy szabályozni, vagy valahogy megadni, hogy 1 témában mennyi lehet a max.
 
Hugicka
 
2006.03.03 11:05
Én mondjuk értek a Html-hez is, de a gportal-ban az jó, hogy gyorsan és könnyen lehet vele portált készíteni!
 
1
Következő oldal