»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
6
...
Következő oldal
 
641.
2009.05.04 10:59

admin-gili: Sikerült törölnöd a kódot? Nem találom.

Valaki1992: Hasonlít, de ilyet 1000 oldalon látni. Valahogy ki kell írni a szerzői jogvédelmet.

 
640.
2009.05.01 20:37

hali ezt nem tudom hova irjam inkább ide irom:az oldalamra felraktam egy olyan kodot hogy ha valaki felmegy rá akkor ezt irja k"Köszöntelek az oldalamon"csak hogy ez mindig bejön és mivel ha kattintok akkor mindig kiirja igy törölni se tudom:S a segitségeteket kérném mert nem kevés kredit  van fenn az oldalamon(427)www.fifabajnoki.gportal.hu

most kezem el csinálni...

 
639.
2009.04.28 18:23

Š 2009 COPYRIGHT F1CS™ - Minden jog fenntartva!
Az oldalt készítette: Ati08 Segédkezett : Turi

Fejlécet készítette: Maniac

Ez volt az én oldalamon és ez lett beirva másik oldalra :

 Š 2009 COPYRIGHT F1HRS™ - Minden jog fenntartva!
Az oldal tulajdonosa:CyberKid
Az oldalt készítette: Coozman
Fejlécet készítette: Coozman

 Kicsit hasonlít szerintem ...

 
2009.04.17 21:54

Természetesen a cikkeknél mindig kiírom a forráskódokat. :) A magyar oldalakról meg csak akkor rakok át képeket, ha megengedik. :)

Nem egyszeer volt már, hogy megis kértek, hogy rakjak fel az oldalukról.

A külföldi oldalaknál meg szerintem felesleges kiírni a forrást, mert a legtöbbjénél rajta van a képen a honlapcím is :) Meg amennyi helyen én járok... már tele lenne az oldal 500 linkkel :D (kb.)

 

 
637.
2009.04.17 09:55

Tundeangyal: Természetesen egyetértek, és hozzátenném azt is, hogy a forrást minden esetben kötelező feltüntetni.

Kimihayder: Légyszi e-mailben, ahogy kértem, és mindkét oldal címe legyen benne a levélben.

 
636.
2009.04.16 18:04

Bocsánat! Szoltam akiről lopott az emberke! Mert nem rólam lopott hanem egy másik ligáról amikor néztem egyszerre a kettő oldalt. Amúgy annak a portál címe: www.feyenf1.gportal.hu

Mit lopott: Versenynaptár,Csapatok/Pilóták

 

 
2009.04.16 11:52

Egyetértek az előző hozzászólóval cukybabak-al. Mert rengeteg olyan oldalt láttam én is már, ahol kiteszik a Ne lopj táblát,de közben nincs is saját készítésű cucc az oldalon!

Nekem személyes honlapom van, de a design a fő témája.Rengeteg, eddig több mint 127 ezer kép van fent. De még sem írom ki, hogy Ne lopj. Persze az arra járó irigykedők többsége beírja, hogy "jaj az összes képet össze loptad".

Kicsit nézzen mindenki körül. Ki is írtam, hogy a honlapon csak KÜLFÖLDI oldalról vannak fel képek. Rengeteg külföldi oldal van, ahol lehet képeket találni (általában angol,német,francia,görög,török oldalakra járok). Mindenhol ingyen le lehet szedni a képeket. Akkor minek gyűjtsek magyar oldalakról?

A másik, hogy minden képet egy külföldi tárhelyen tartom (ahonnan cserélni is lehet képeket). Nem gportalos tárhelyen.

Az egymástól lopkodóknak üzenem, hogy amit a google-ről leszedsz, azt nem te csináltad!Így ne tüntesd fel sajátként!

Nem értem a mai fiatalokat... Nem tanítanak már az iskolában Internet jogokat? Újra bekéne vezetni talán.

ÉjszakaiAngyal

www.designuniverzum.gportal.hu

 

 

 
634.
2009.04.15 10:06
Kimihayder: Írj egy e-mailt a webmester@gportal.hu címre, amiben megadod a következő adatokat:
  • portálod címe
  • a másik portál címe, ahol a másolt tartalom található
  • mit másolt
  • a másolt tartalom hol található pontosan a te oldaladon és az övén
 
633.
2009.04.14 16:49

Hello Mindenkinek!

Már régebben észrevettem , hogy az eggyik oldalon ugyan olyan dolgok vannak mint a másikon, de láttam, hogy egy pici változtatás van benne. Szerintem az is bűn. Ezért azt szeretném, hogy töröljétek a portálját(nem tudom, hogy megy ez elsőre csinálom). Ő 2x törölte a portálom és ideges vagyok rá!

 

 

Kimihajder

 
632.
2009.04.01 09:32
szuszika25: Írj gy e-mailt a webmester@gportal.hu címre.
 
Elöző oldal
6
...
Következő oldal