»
»
Portál kritika
Portál kritika
Témaindító hozzászólás
2003.11.03 11:18
Sziasztok, itt lehet gyülekezni azoknak, akik kritkát és/vagy javaslatot akarnak kérni a portáljukra!
 
 
Elöző oldal
...
23
...
Következő oldal
 
832.
2006.02.06 12:19

Szia sajtkukac:)Na micsoda véletlen még 1 bordó oldal:))))

//gportal.hu/portal/spongyabobb/

 
831.
2006.02.06 11:11

Kedves Zsémbecske!
Kérhetek kritikát egy öreg haverom lapjáról? //gportal.hu/masikvilag 
1 látogató azt írta, a háttérképpel van gondja, de az illető monitora valami 1600x1200-as volt; lehet esetleg a hátteret valamennyi szabványos monitor-méretre optimalizálni? Őszinte kritikát és javaslatot kérek köszönettel:
a Török

 
830.
2006.02.03 10:33

Szia Zsémbecske és köszönöm! Végre valaki frankón megmondta mi hiányzik róla :)))Igyekszem pótólni ezeket:)

Üdv Nektek:)

 
829.
2006.02.03 10:12

Sziasztok!

a nyugalomcsepp oldalam kezdettől bordó volt,csinikéé pedig narancssárga.

Na és mi van akkor,ha az övé is bordó lett,nem is ugyanazzal a háttéralappal csinálta,na ,de ha azzal csinálta volna?
Nem a háttéralap dönti el egy oldal kinézetét,lehet egyazon háttérrel többszáz féle is:-)
Csinikém a juditmagdolna oldalam volt a fehér:-)de csak volt:-)
Szép lett az designed!!!
Üdv.Mindenkinek:-)))

 
2006.02.03 08:14
Csipasz ha jól értem ez a portál a Helyszínelők sorozatról szól. Akkor miért nem szól róla? Cikkek, hírek, infók. Lehetőleg olyanok, amiket te fogalmaztál.
 
827.
2006.02.02 22:15
Sziasztok! Szerintetek milyen a portálom? Légyszi mondjatok véleményt, hogy mi hiányzik még róla? De őszinte választ kérek, még úgy érzem kezdő vagyok :))))Előre is köszi! www.csipasz.gportal.hu
 
826.
2006.02.02 18:37

szia Sajtkukac:)

Megint én vagyok mert ezt lehagytam:)))Lécives mondj véleményt a desingröl.Most 2 van fent nem tudtam eldønteni melyik legyen.De az is lehet marad igy.

üdv

UI:Zsebecske nem mondanál véleményt te is??

 
825.
2006.02.02 16:03

szia sajtkukac:)

Kész az új desing remélem ilyent nem látál sehol:)))

üdv

 
824.
2006.02.02 15:11

Hmm... Nem tudom miről szól...

Amikor létrehoztam őket az csak is a hangulatom miatt jöttek létre, hogy addig is eltereljem magamat...

Aztán mikor már úgy szólván felépültek, akkor meg mindig az aktuális hangulatom döntötte el hogy épp mit rakok bele...
Amikor jó kedvem volt, tettem bele vicceket, poént stb, amikor épp rossz kedvem volt, akkor zenét, amikor pedig valamin felbosszantottam magam, vagy épp sokan nyaggattak hogy ezt hogyan kell, amazt csináljam meg, akkor pedig a leírásokat, scriptet, ill. egy két ilyen tech. dolgot raktam fel, ha pedig unatkoztam és épp nem volt ötletem akkor raktam fel pár játékot is, hogy ne unatkozzanak, ha pedig szerelmes, akkor pedig történeteket, olvasmányokat, mert valahogy amolyan empatikusan éltem át hogy amilyen a hangulatom épp, akkor épp amolyan dolgot raktam fel, mintha a látogatónak is épp olyanja lenne, valahogy így...

De valóban, akármi is legyen benne, hogy miről is szól...

Nem tudom... Nem tudom mi érdekel megmondom őszintén, minden végül is, mindenből egy kevés de az a kevés az jó és preciz legyen, s ahogy írtad hogy valakinél a süti receptek tűnnek fel, nos rakhatok fel éppenséggel étel, sütemény vagy ital recepteket amiket szokok csinállni, de az említett űr ott marad, azaz hogy nem tudni miről szól, de talán egy ilyen kis titokzatos oldal is elfér a sok közül, mint egy folyó mely először pici mikor ered, aztán egyre nagyobb ahogy halad, hát így volt tán az oldalak is, jött ami éppen hmm jött:)

Bocs ha kissé blogosra sikeredett volna...

De a végszó valóban az ami...

Hogy miről is szól...

Nem tudom...:(

 
823.
2006.02.02 14:31

Szia sajtkukac:)

Köszönöm amit írtál Judit oldala eddig fehér volt legalábbis ugy emlékszem lehet tévedek..Enyém eddig narancssárga volt abból let ez a bordó nem figyeltem kinek milyen szinü az oldala nem szokásom de majd átteszem másikra./Nem rosszindulató ez a megjegyzésem/De van még más is akinek ilyen a háttere tudod sok oldal van itt és biztos lesz még több ilyen:)

//gportal.hu/blackcat6

köszönöm mégegyszer az infót:))üdv

 
Elöző oldal
...
23
...
Következő oldal