»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
3
...
Következő oldal
 
671.
2010.12.29 15:38
Nem hiszem, hogy ezt itt kellene megbeszélni konkrét információk nélkül, mert így csak hitelrontás. Tessék egy kis segítség: //fooldal.gportal.hu/object.5AE5E64A-CE5D-4FFB-94CC-489E8083CB2B.ivy
 
670.
2010.12.27 22:25
Kedves Superuser! Többen panaszolták hogy a .gportal.hu szerkesztője több oldalról is lopott illetve másolt! émy avagy a szerkesztő nem hajlandó ezt elismerni és azzal fenyeget minket hogy törölteti az oldalunkat ; azzal a panasszal hogy "megsértettük"! (Nem hiszem hogy számít de a legtöbb látogatóját a "csere" kérésével szerzi és nincs olyan lónevelde ahol a csentben nem jelenik meg ez a kérés!) Én és még sok más is kérné hogy figyelmeztessék émy-t valamivel! Köszönöm! Dorisss és még sok más ember!
 
669.
2010.12.27 21:58
Kedves Gportal.
Nem tudom hogy hova írjam,de a .gportal.hu oldal szerkje,névszerint émy rendkívül bunkó szerkesztő.Az oldalán szinte minden lopott,és még tagadja is.Szeretném őt letiltatni egy ,,kis" időre,ha lehet.. :) Köszönöm.
 
668.
2010.10.26 18:07
 
667.
2010.10.21 18:24

Kedves Supervisor!

 A minap találtam egy oldalt, ahol általam írodott cikkeket, illetve több olyan megjelent könyvből vett információkat írt le az oldal szerkesztője amik védettek. Az oldal címe://boszorkanytanya.gportal.hu/

Megpróbáltam elérni az oldal tulajdonosát, de nem sikerült, nagy nehezen sikerült kinyomoznom, hogy pontosan ezek miatt már inaktív a felhasználó. A kérdésem: mit lehet tenni, hogy az általam és mások által íródott irományok eltűnjenek? Ha máshogy nem arra van e mód, hogy töröljék az oldalt?

Üdvözlettel

 
666.
2010.05.19 11:43
Fincello: Ilyen esetben ne tölts fel olyan cikket, amit nem te írtál. A forrás feltüntetése nem elég, ugyanis ha nem kaptál engedélyt az eredeti szerzőtől, akkor teljesen mindegy, hogy feltünteted-e a forrást vagy sem, mert ugyanúgy szerzői jogot sértesz. Célszerű saját cikkeket feltölteni.
 
665.
2010.05.18 19:10

Sziasztok! Finci vagyok!

Sok oldalamat törölték régen mikor még nem gportalos voltam, pedig nem csináltam semmit, máig nem tudom miért örölték az oldalam.
Ez az első gportalos oldalam, nagyon sokat dolgoztam vele és félek egyszer csak kapok itt is egy levelet hogy törölték az odalam! :-(
Nem tudom, félek szerzői jogot sértettem mert vannak cikkek amiket küldtek nekem, és úgy töltöttem fel, nem tudom a forrását. Aggódom lehet ez lesz itt is a baj :-( Pedig én nem akarok szerzői jogot sérteni és az oldalam sem akarom elveszteni...

 
664.
2010.05.10 11:40
III-Rhobar: Töröltük.
 
663.
2010.05.08 23:24

Kérdezhetek valamit?

Nem tudná valaki letörölni azokat a felnőtttartalmakat amiket írtak a gothic2.gportal.hu vendégkönyvébe? Mert a tulajdonos inaktív és nem tudja más törölni.

 
662.
2010.04.12 10:35
ozsiedy: Inkább írj egy e-mailt a webmester@gportal.hu címre, mert kissé kusza, amiket írtál.
 
Elöző oldal
3
...
Következő oldal