»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
2
...
Következő oldal
 
2012.05.15 08:57
Sziasztok! Lopásnak minősül, ha egy nem g-portalos honlaptulajdonos állandóan az ötleteimet lesi, és csórja, továbbá blogját ugyanúgy nevezi? -.-"
 
680.
2011.11.28 12:12
Ne aggódj, ha betartod az alábbi pontokat, nem fogja senki feltörni az oldalt:
  • Ügyelj arra, hogy ha a portálod szerkesztésére használt számítógéphez más is hozzáférhet, akkor soha ne jegyeztesd meg a géppel a jelszavadat.
  • Ha valami miatt fel kell állnod a gép elől, mindig kattints a portálod "Kijelentkezés" gombjára.
  • A portálodhoz tartozó e-mail postafiók jelszava soha ne legyen azonos a portálod jelszavával.
  • A portálodhoz tartozó e-mail postafiókot csak te használd.
  • Jelszavaid különbözzenek a nevedtől, a portálod címétől, a portálod témájától.
  • A biztonságos jelszó legalább 8 karakteres, nem értelmes szó, ami számot és betűt egyaránt tartalmaz.
  • Senkinek se add ki a belépési adataidat!
Ezenkívül érdemes létrehozni biztonsági mentést is a portálon.
 
679.
2011.11.26 17:19

Olyan problémám van, hogy ez a személy : sephiroth777@freemail.hu  azzal fenyeget hogy kód fejtő segítségével belép az oldalamra és törli. Meg tudom-e ezt valamivel akadályozni?

 
678.
2011.08.15 12:02
ChildrenNicalls: e-mailedre válaszoltam :)
 
2011.08.13 18:47

Sziasztok!

Egy fontos kérdéssel/kéréssel fordulok a Webmesterekhez.

Szeretném átvenni a  //gorillaz.gportal.hu/ nevű oldal irányítását.Már rengetegszer próbáltam felvenni a kapcsolatot a szerkesztővel, de képtelen válaszolni.Az oldal 2008 márciusa óta nem volt frissítve, pedig annak idején az oldal hatalmas népszerűségnek örvendett (79841-nél tart most a látogatók száma az indulás óta), de nagyon elszomorít, hogy halott az oldal, hanyagolva van.

Hogy ha lehetőség van rá, szeretném átvenni a szerkesztői pozíciót, fellendíteni, frissíteni az oldalt, hogy újra régi fényében ragyoghasson az első magyar rajongói Gorillaz-honlap.

Előre is köszönöm a választ! 

 
676.
2011.04.11 09:17
Wiree: Ne aggódj, szimpla csalóról van szó. Mi nem írunk webmester@hotmail.com címről, a G-Portál csapata kizárólag a webmester@gportal.hu címről kereshet téged.
 
675.
2011.04.08 14:38

 

Sziasztok!ismét én vagyok,de már megint írt. :((( Segítsetek már,kérlek. Ez igaz vagy csak egy csaló?:'(

Feladó: Nagy László webmesters@hotmail.com

Címzett: "nem másolom ezt be."

Tárgy: Weblaptörlés

Érkezett: Tegnap 22:55

Üdvözletem kedves felhasználó!

Önt a G-Portalos oldallal kapcsolatban kereste meg a webmester.

Ön megszegte az MTK367/23 törvényét,amely világosan kinyilvánítja,hogy más weboldalról,blogról stb.-ről a szerző engedélye nélkül elvvenni dolgokat tilos.

Ez lopásnak minősül.

Ennek fejében az oldala 2 hét múlva törlésre kerül.

Törlés időpont:2011.4.20.

Ha bármi kérdése van az eseményekről,bátran forduljon hozzánk,ezen az e-mail címen.

Egyezést is vállalunk.

A társaság a szüleidnek(anyukádnak) levelet fog küldeni,amelyben leírja a lopást,és a befizetendő pénzösszeget!Aztán a neved a rendőrségen bekerül egx aktába és évekig senki nem néz rá.Lehet hogy figyelmeztetés nélkül megúszhatod!

Üdv:Webmester

 SEGÍTSÉGET KÉREK GYORSAN :'( Nem akarom hogy elvegye az egyetlen dolgot is már amiben örömömet leltem :( s.o.s.

 

 
674.
2011.04.07 21:28

Sziasztok...
Azt sem tudom hova írjak,de az oldalomon egy 'Webmester' névvel író személy ír nekem a chatbe és a vendégkönyvbe,hogy törölni fogják az oldalamat.Azt mondja azért,mert káromkodtam rajta[ de nem hiszem egyébként oO ] és mert hogy 'loptam'.Úgy hiszem nem loptam de mégis ezt hiszi. az oldalam //wonder-paw.gportal.hu .Megtudnátok mondani most mi van? Ugye csak kamu? Már nagyon idegesít,aggódok.

 
673.
2011.01.18 10:04
jozsi100: És gondolod, hogy az a megoldás, hogy ezt kiírod ide a fórumba? 
 
672.
2011.01.17 19:29
Kedves Gportál szeretném bejelenteni hogy .gportal.hu/ oldal tulajdonosa állandóan fenyegetőzik azzal hogy itr önöknek és törölteti az oldalamat azzal a vádasskodással hogy lopok az oldalárol.És persze én ezt nem birtam már tovább halgatni.
 
Elöző oldal
2
...
Következő oldal