»
»
Portál kritika
Portál kritika
Témaindító hozzászólás
2003.11.03 11:18
Sziasztok, itt lehet gyülekezni azoknak, akik kritkát és/vagy javaslatot akarnak kérni a portáljukra!
 
 
Elöző oldal
...
15
...
Következő oldal
 
2006.09.24 15:41

Sziasztok!

nézzétek meg www.hamster2.gportal.hu

egy kod miatt lett elszurva!

Kérlek aki tud segitsen!

mario9@vipmail.hu

 
2006.09.11 16:03
Én tudnám ajánlani, hogy a sime portál fórumnál egyen olyan, hogy hozzászól, mert hozzászólni csak úgy tudok, hogy a választra megyek. És azt is ajánlom, hogy tiltsátok le azokat a programokat, amiktől még akkor is tudunk chatolni, ha bannoltak minket, vagy törlöltek és csak regizetttek tudnak írni  chatba (mert be van állítva). Tehát blokkolni kéne ezeket a progikat.
 
910.
2006.09.09 15:20

superuser:

én csak azt nem  értem a többi szolgáltatónál, hogy  körülbelül annyi weblapot hostolnak,  és  napi 2-3 szor lehal a szerverük  a túlterheltségek miatt.

És több szolgáltatónál is épitek lapokat, másoknak persze, de olyat hogy a gportal lehalt volna amikor én léptem fel, vagy ne ment volna el egy körlevél, ilyennel nem találkoztam. A  mysql adatbázisokban is sok elérési hibájuk is van.

Pedig egy ilyen másik domain és tárhely szolgáltatónál  akiknek csinálom nem 5  ezret fizetnek egy évben.

szóval csak igy tovább.

 
909.
2006.09.06 17:56

Phronesis: Semmi okod a felháborodásra, mint ezt már említettem neked. A portálod nem lett törölve, nem mi állítottuk vissza, de amennyiben elküldöd nekünk a törlésről szóló értesítést, konkrétan be is bizonyíthatom neked.


cryscrys és djjjozsi: Az addig rendben van, hogy szeretitek a G-Portált, ennek örülünk is, de a hozzászólásotok ne más szolgáltatók lehúzásával párosuljon, ha szépen megkérhetlek titeket!

 
908.
2006.09.05 18:08
Hali ! Sztem a freeweb egy kalap **** és azt nem hiszem hogy egy ilyen híres portálépítő mint a gportal ilyen piti hibákat csinálna hogy a kreditjeid elvesznek. Lehet hogy rákattintottál a portál törlése gombra, vagy valaki feltörte a fiókodat és letörölte a portálodat.
 
907.
2006.09.05 16:21

ilyen esetekben mindig  a webmester@gportal.hu  cimre irj a panaszoddal,  kredit nem vész el.

a freeweb is csak egy kutyaütő tárhelyszolgáltató.

hali

 

 
906.
2006.09.05 09:57

SZIASZTOK,

NEM JAVASLOM SENKINEK HOGY LÉTREHOZZON GPORTÁLOS OLDALT, UGYANIS VELEM MEGTETTÉK, HOGY A 30 KREDITTEL FELTÖLTÖTT, SOKNAPI MUNKÁVAL LÉTREHOZOTT PORTÁLOMAT TÖRÖLTÉK, MONDVA, HOGY NEM TÖLTÖTTEM FEL, HOLOTT ÉN LÁTTAM A KIÍRÁST, HOGY: PORTÁLOD EGYENLEGE 30 KREDIT, AMIT MÁB BIZONYÍTANI SEM TUDOK MERT MÁR NINCS PORTÁLOM. SENKI PORTÁLJA NINCS BIZTONSÁGBAN!JAVASLOM A FREEWEBET, OTT LEGALÁBB NEM VERIK ÁT AZ EMBERT ÉS LEHET WORD DOKUMENTUMOT IS FELTÖLTENI.

KELLEMES VÁLTÁST MINDENKINEK:

 

EGY ÁTVERT FELHASZNÁLÓ.

 
2006.08.31 10:47

//gportal.hu/portal/nyulacska-nevelde/

Sziasztok ezt nézzétek meg ez nagyon gagyi ma találtam

 
2006.08.27 17:12

Taaky: Abban igazad van, hogy sokan fiatalok direkt szidkózódnak meg ilyenek.

De mondjuk én 12 éves vagyok, és tudom mire való a net. Ezért csináltam meg ezt az oldalt: www.humorzona.tk erről kérnék véleményt.

 
903.
2006.08.27 14:59

bocs az egy másik

a honlap igazi címe (bocs a rossz címért) www.gportal.hu/portal/sazitali

 

 
Elöző oldal
...
15
...
Következő oldal