U19: MTE-Szeghalmi FC 1:5
Békés Megyei Kupa, 4.forduló: MTE-Szarvasi FC 0:8
U17: Gádoros SE-MTE 2:2
U19: MTE-Békéscsabai Előre U19 "B" 1:5
MTE-Békéscsabai Előre II. 1:10
U17: MTE-Mezőhegyesi SE 2:1
MTE-Gyulai Termál FC 1:4
U19: Szarvasi FC-MTE 4:4
MTE-Jamina SE 0:3
U19: Battonyai TK-MTE 3:6
U19: MTE-Berényi Gyermek FC 6:4
Dévaványai SE-MTE 4:2
MTE-Tótkomlósi TC 4:0
MTE-OMTK-ULE 1913 2:3
U17: Szabadkígyósi SZSC-MTE 4:1
U19 Kupa: Gyomaendrődi FC-MTE 5:2
Békéscsabai MÁV SE-MTE 2:3
MTE-Csabacsűdi GYLSE 6:2
U19: MTE-Dévaványai SE 2:0
Szeghalmi FC-MTE 3:0
U17: Battonyai TK-MTE 4:4
U17: MTE-Jamina SE 9:1
U19: Szabadkígyósi SZSC-MTE 6:3
Békéscsabai Előre II.-MTE 13:0
Békés Megyei Kupa: Gerlai SE-MTE 0:2
U17: Nagyszénás SE-MTE 0:2
Gyulai Termál FC-MTE 7:1
U19: Szeghalmi FC-MTE 0:2
Jamina SE-MTE 4:1
U19: MTE-Mezőhegyesi SE 0:0
MTE-Dévaványai SE 5:0
U17: Kondorosi TE-MTE 1:5
U19: Békéscsabai Előre U19-MTE 4:1
OMTK-ULE 1913-MTE 2:0
U19: MTE-Szarvasi FC 2:1
MTE-Békéscsabai MÁV SE 3:1
U19: Berényi Gyermek FC-MTE 1:2
Csabacsűdi GYLSE-MTE 3:3
MTE-Szeghalmi FC 1:4
MTE-Mezőhegyesi SE 2:1
Felkészülési mérkőzés: Csorvási SK-MTE 1:5
OMTK-Rákóczi-MTE 2:6
Gyomaendrődi FC-MTE 1:4
U19: Dévaványai SE-MTE 1:5
MTE-Okány KSK 10:6
U19: Tótkomlósi TC-MTE 2:5
Csanádapácai EFC-MTE 0:5
U19: MTE-Kétegyházi SE 17:0
MTE-Békésszentandrási HMSE 5:1
U17: Tótkomlósi TC-MTE 1:1
U17: MTE-Szabadkígyósi SZSC 4:1
MTE-Nagyszénás SE 2:4
U17: MTE-Battonyai TK 6:3
U19: MTE-Békéscsabai Előre U19 "B"
Szarvasi FC-MTE 11:1
U19: MTE-Mezőhegyesi SE 1:2
Mezőhegyesi SE-MTE 2:2
U17 felkészülési mérkőzés: Jamina SE-MTE 2:11
U17: MTE-Nagyszénás SE 2:2
U19: Elek USE-MTE 1:3
MTE-Gyomaendrődi FC 2:3
Békés megyei kupa: Kunágota TE-MTE 1:11
U19: MTE-Medgyesegyháza SE 8:3
Okány KSK-MTE 9:6
U17: Atletico Békéscsaba-MTE 1:8
MTE-Csanádapácai EFC 4:2
U17: MTE-Kondorosi TE 6:0
Békésszentandrási HMSE-MTE 0:2
U19: MTE-Kunágota TE 18:1
U19: Csanádapácai EFC-MTE 0:7
Nagyszénás SE-MTE 0:2
Békés megyei kupa: Gádoros SE-MTE 4:6
MTE-Szarvasi FC 2:6
Felkészülési mérkőzés: MTE-Battonyai TK 9:0
Felkészülési mérkőzés: Csorvási SK-MTE 5:6
U19 Kupa: MTE-Jamina SE 3:1
MTE-Vésztői SE 4:2
U19: Medgyesegyháza SE-MTE 0:1
MTE-Sarkadi Kinizsi LE 1:3
Felkészülési mérkőzés: Csorvási SK-MTE 4:6
U19: MTE-Battonyai TK 0:2
MTE-Békéscsabai MÁV SE 4:2
U19: Mezőhegyesi SE-MTE 1:2
Mezőhegyesi SE-MTE 2:1
MTE-Békésszentandrási HMSE 11:0
U19: Kunágota TE-MTE 1:11
Kunágota TE-MTE 1:11
MTE-Dobozi SE 9:0
U16: MTE-Szabadkígyósi SZSC 1:6
Mezőberényi LE-MTE 1:1
MTE-Csabacsűdi GYLSE 3:0
U19: Battonyai TK-MTE 2:1
Gádoros SE-MTE 2:5
U19: MTE-Mezőhegyesi SE 2:4
Dévaványai SE-MTE 5:2
U19: Tótkomlósi TC-MTE 1:1
MTE-Tótkomlósi TC 4:0
U19: MTE-Kunágota TE 13:0
Kétegyházi SE-MTE 2:8
MTE-Okány KSK 2:1
Békés Megyei Kupa 2.forduló: Kevermes SE-MTE 2:2
Vésztői SE-MTE 1:5
U19: MTE-Csanádapácai EFC 3:0
MTE-Csanádapácai EFC 6:0
Sarkadi Kinizsi LE-MTE 2:0
U19: Csanádapácai EFC-MTE 3:2
U16: MTE-Elek USE 2:1
MTE-Tótkomlósi TC 4:1
U19: Magyarbánhegyesi FC-MTE 0:2
Gádoros SE-MTE 3:4
MTE-Újkígyós FC 7:3
MTE-Kunágota TE 4:1
U19: Kunágota TE-MTE 1:5
Csanádapácai EFC-MTE 3:2
Tótkomlósi TC-MTE 1:4
U19: MTE-Csorvási SK 19:0
MTE-Gádoros SE 3:2
U19: Békéssámsoni SK-MTE 0:6
Békés Megyei Kupa, negyeddöntő: MTE-Szarvasi FC 2:4
U19: MTE-Kétegyházi SE 7:1
Újkígyós FC-MTE 5:7
U19: Kevermes SE-MTE 0:4
Békés Megyei Kupa: Végegyházi SE-MTE 1:3
MTE-Csanádapácai EFC 2:2
U16: MTE-Medgyesegyháza SE 2:5
U19: MTE-Battonyai TK 11:1
MTE-Kétegyházi SE 5:0
Kevermes SE-MTE 1:7
U19 Kupa, negyeddöntő: Mezőhegyesi SE-MTE 1:1 (b.u.: 4:3)
Gádoros SE-MTE 1:3
MTE-Lőkösháza KSK 3:0
Felkészülési mérkőzés: Csorvási SK-MTE 2:8
Felkészülési mérkőzés: Battonyai TK-MTE 2:2
Felkészülési mérkőzés: Grosics Akadémia U17-MTE 3:2
Tótkomlósi TC-MTE 0:2
MTE-Kunágota TE 3:1
U19 kupa: MTE-Kunágota TE 3:1
Battonyai TK-MTE 1:1
MTE-Csanádapácai EFC 0:1
Csorvási SK-MTE 3:7
U19: MTE-Magyarbánhegyesi FC 23:4
|