Elfelejtettem a jelszót

Menü

Partnerek

Szabályok

A bajnokságok részvételhez elengedhetetlenül szükséges az EA Games által fejlesztett FIFA 09 játékszoftver. Nem lehet rajta semiféle patch.

„Online játék”:

A bajnokságokat Direct Ip-n kell játszani aki nem tud Hostolni másnéven Gazda lenni az töltse le a Hamachi nevü programot az oldalunkról.Ha két olyan játékos össze kerül aki nem tud Gazda lenni az köteles a meccset lejátszani a Hamachi segitségével.

Kapcsolathiba:

A mérkőzések bizonyíthatóan nem szándékos kapcsolat megszakadása esetén a mérkőzést újra kell kezdeni, a két félnek meg kell egyeznie a lejátszandó időben. Az eredmény megmarad.Ha valaki szándékos szakítja meg a játékot akkor egyből a másik játékos nyer 3-0-ra.
Eltelt idő: hátralévő idő
0-5 perc: Egész meccset újra kell játszani (hosszabbítással), elért gólok megmaradnak.
40-45 perc: 50 perc
45-50 perc: egy teljes félidő (hosszabbítással)

Megjegyzés:
A megjelölt hátralévő idők, helyzettől függetlenül a pontos idők. Ha pl. a meccs a 25:03 percben szakadt meg, 65 perc van hátra, ami azt jelenti, hogy mindkét fél engedélyezett - bármilyen helyzetben - kilépni pontosan a 65:00 percben. Ez alól csak az képezhet kivételt, ha egy érintett játékos a 65:00 percig tizenegyeshez jutott, ekkor az ellenfél köteles a büntetőrúgást megvárni.

Szögletbug:

Tilos a felsőkapufás szögletbug használata! Ha valaki szögletből érintés nélkül lő gólt érvénytelen!