Amatőr steel darts verseny (501 DO)
2023. október 21. Szakmaközi
Családi nap - Bankfalu - 2023. június ( >> képtár)
Majális a Parkerdőben 2023 - képek a Korona SE képtárban
Húsvéti darts verseny
a Szakmaköziben 2023. április 8-án 9 órától
Amatőr steel darts 501 DO verseny
a Szakmaköziben 2022. november 6-án 9.00 órától
25 éves a Korona SE jubileumi rendezvény
2022. június 25-én 9.00 órától a Szakmaköziben
Sok szeretettel várunk minden érdeklődő „kicsit és nagyot”!
2020. február - július
X. Tavaszi Kupa
I. Móczár Tibor
II. Turcsányi Lajos
III. Pozsár Zoltán
IV. Tanács István
V. Fricska Ákos
VI. Csúri Ferenc
2019. szeptember - 2020. január
XIII. Téli Kupa
I. Tanács István
II. Móczár Tibor
III. Turcsányi Lajos
IV. Fricska Ákos
V. Pozsár Zoltán
VI. Kovács Ernő
2019. február - június
IX. Tavaszi Kupa
I. Tanács István
II. Tóth Sándor
III. Móczár Tibor
IV. Kovács Ernő
V. Pozsár Zoltán
VI. Fricska Ákos
2018. október - 2019. január
XII. Téli Kupa
I. Turcsányi Lajos
II. Móczár Tibor
III. Tóth Sándor
IV. Pozsár Zoltán
V. Tanács István
VI. Fricska Ákos
2018. február - május
VIII. Tavaszi Kupa
I. Pozsár Zoltán
II. Szabó Milán
III. Jelinek Kálmán
IV. Patyi Tibor
V. Kovács Ernő
VI. Fricska Ákos
2017. szeptember - 2018. január
XI. Téli Kupa
I. Fricska Ákos
II. Turcsányi Lajos
III. Nagy Attila
IV. Pozsár Zoltán
V. Kovács Ernő
VI. Móczár Tibor
2017. január - május
VII. Tavaszi Kupa
I. Balog Levente
II. Nagy Attila
III. Fricska Ákos
IV. Móczár Tibor
V. Pántlika János
VI. Tanács István
2016. szeptember - december
X. Téli Kupa
I. Szabó József
II. Móczár Tibor
III. Nagy Attila
IV. Fricska Ákos
V. Pántlika János
VI. Tanács István
2016. április - július
V. Nyári Kupa
I. Jelinek Kálmán
II. Turcsányi Lajos
III. Tanács István
IV. Móczár Tibor
V. Nagy Attila
VI. Fricska Ákos
2016. január - április
VI. Tavaszi Kupa
I. Kiss István
II. Seres János
III. Fricska Ákos
IV. Tanács István
V. Móczár Tibor
VI. Szondi Roland
2015. szeptember - december
IX. Téli Kupa
I. Wolner János
II. Nagy Attila
III. Seres János
IV. Turcsányi Lajos
V. Tanács István
VI. Pántlika János
2015. április - július
IV. Nyári Kupa
I. Nagy Attila
II. Fricska Ákos
III. Turcsányi Lajos
IV. Móczár Tibor
V. Jelinek Kálmán
VI. Tanács István
2015. január - április
V. Tavaszi Kupa
I. Homoki Szabó Tibor
II. Tanács István
III. Nagy Attila
IV. Kiss István
V. Pelyhe Dolly
VI. Szondi Roland
2014. szeptember - december
VIII. Téli Kupa
I. Nagy Attila
II. Ladányi Tibor
III. Móczár Tibor
IV. Pozsár Zoltán
V. Jelinek Kálmán
VI. Fricska Ákos
2014. április - július
III. Nyári Kupa
I. Turcsányi Lajos
II. Fricska Ákos
III. Homoki Szabó Tibor
IV. Wolner János
V. Pelyhe Dolly
VI. Tanács István
2014. január - április
IV. Tavaszi Kupa
I. Homoki Szabó Tibor
II. Wolner János
III. Turcsányi Lajos
IV. Pelyhe Dolly
V. Szabó József
VI. Móczár Tibor
2013. szeptember - december
VII. Téli Kupa
I. Homoki Szabó Tibor
II. Nagy Attila
III. Fricska Ákos
IV. Tanács István
V. Ladányi Tibor
VI. Pelyhe Dolly
2013. április - július
II. Nyári Kupa
I. Homoki Szabó Tibor
II. Pelyhe Dolly
III. Móczár Tibor
IV. Jelinek Kálmán
V. Tanács István
VI. Besze Tibor
2013. január - április
III. Tavaszi Kupa
I. Homoki Szabó Tibor
II. Turcsányi Lajos
III. Móczár Tibor
IV. Pelyhe Dolly
V. Patyi Tibor
VI. Tanács István
2012. december 30-án 3+0,1 k verseny
2012. szeptember - december
VI. Téli Kupa
I. Homoki Szabó Tibor
II. Pelyhe Dolly
III. Móczár Tibor
IV. Pozsár Zoltán
V. Bánfi László
VI. Turcsányi Lajos
2012. május - július
I. Nyári Kupa
I. Nagy Attila
II. Tanács István
III. Homoki Szabó Tibor
IV. Turcsányi Lajos
2012. január - április
V. Téli Kupa
I. Patyi Tibor
II. Bánfi László
III. Tanács István
IV. Bori István
2011. szeptember - december
III. Őszi Kupa
1. Bánfi László
2. Kovalovszki Róbertné
3. Katona Balázs
4. Tanács István
5. Lantos József
2011. április - július
II. Tavaszi Kupa
1. Nagy Ernő
2. Seres Attila
3. Nagy Attila
4. Fricska Ákos
2011. május 21.
501-es bajnokság
I. Lőrincz István
II. Csányi Sándor
III. Turcsányi Lajos
2011. január - április
IV. Téli Kupa
1. Patyi Tibor
2. Turcsányi Lajos
3. Homoki Szabó Tibor
4. Tanács István
2010. szeptember - december
II. Őszi Kupa
I. Kovács Zoltán
II. Homoki Szabó Tibor
III. Tanács István
IV. Nagy Attila
2010. március - június
I. Tavaszi Kupa
1. Bánfi László
2. Pozsár Zoltán
3. Kovalovszki Róbertné
4. Turcsányi Lajos
2010. január - március
III. Téli Kupa
I. Kovács Zoltán
II. Püspöki Tivadar
III. Nagy Attila
IV. Kovács Ferenc
2009. ősz
I. Őszi Kupa
1. Móczár Tibor
2. Turcsányi Lajos
3. Pozsár Zoltán
4. Nagy Attila
2008. október - 2009.- április
Rájátszás: 2009. április - július
II. Téli Kupa
1. Lantos József
2. Kovács Zoltán
3. Móczár Tibor
4. Bánfi László
2008. október 23.
II. Aréna Kupa
2008.05.11.
Pünkösd Kupa (II. Variens Kupa?)
2008. április 19.
Gála Kupa
1. Szabó Zoltán
2. Bánfi László
3. Kalla Tibor
2008.
Sport Vendéglő Kupa
1. Bálint Krisztián
2. Kovács Zoltán
3. Bánfi László
4. Lantos József
2008. február 17.
I. Variens Kupa
I. Lantos József
II. Bánfi László
III. Kiss István
IV. Turcsányi Lajos
2008. január 20.
III. K o r o n a K u p a
I. Dudás Zsolt
II. Móczár Károly
III. Bálint Krisztián
IV. Szabó Attila
2007. november - 2008. március
I. Téli Fornetti - Korona Kupa
I. Turcsányi Lajos
II. Balog Levente
III. Elek Roland
IV. Lantos József
2007. december 15.
II. K o r o n a K u p a
2007. 11. 24.
I. ARÉNA Kupa
2007. október 13.
I. K o r o n a K u p a
Helyezettek:
I. Szabó György
II. Farkas Attila (Kiskunhalas)
III. Lantos József
IV. Budai Péter
2007. július 29. I. Fornetti Kupa
I. Bagi Richárd
II. Kalla Tibor (Szentendre)
III. Kis Anett
IV. Budai Péter
2007. május 12 - 13-án
Páros Cricket Bajnokság
2007. április 14.
I. Kiskun Kupa, egyéni sakkbajnokság
Új időpontban, október 22-én délelőtt kerül megrendezésre
Október 8-án
SENIOR DARTS bajnokság!
A KSE Darts szakosztálya a nagy érdeklődésre való tekintettel folytatásban meghirdette, hogy bárki, aki részt vett a versenyen, vagy aki most nem is tudott játszani, kihívhatja a bajnokokat egy öt nyert szettből álló játékra, hogy megpróbálja a jelenlegi elsőktől elhódítani a bajnoki címet. Ennek lebonyolításáról és a részletekről érdeklődni lehet szerdánként 19.30 órától, vagy vasárnaponként 18 órától a TEMI Szakmaközi Művelődési Házban Turcsányi Lajos Darts Szakosztály vezetőnél.
Megvan Félegyháza Darts Bajnoka!
A végeredmény megnézhető a bajnokság egyéni/páros eredmények táblázatokban.
2006. május 28-án, vasárnap került sor az ünnepélyes eredményhirdetésre, melyről néhány fotó itt található
Végeredmények:
Női egyéni (501 DO)
I. Ruskó Anikó
II. Makai Lászlóné
III. Pogonyi Judit
Férfi egyéni (501 DO)
I. Juhász Sándor
II. Bodor Csaba
III. Nagy Attila
Páros (cricket)
I. Juhász Sándor - Balog Levente
II. Bodor Csaba - Bodor István
III. Lőrincz István - Turcsányi Lajos
Régebbi hírek, események ----->> Választásod? / Esemény napló
Fotók, képtár ----->> Archív / Korona SE képtár
|