oOo I'm EMO / This Is Emo Site <3 oOo
imemo.gportal.hu

http://thesademogirl.uw.hu/imemo/1286550004_97.PNG
Az oldal elsősorban olyan embereknek szól, akik szeretik a feltűnő hajakat, és az extrém külsőt. Akik mernek változtatni magukon. Legyen akár emo, saucy, vagy scene. Akár olyan ember, aki nem sorolja magát sehova, de szereti ezeket a stílusokat, és a merész dolgokat.
főoldal interaktív it's my style imemo.gp extrák írj nekünk! fórum galéria

 
information


Az oldal 2007-ben nyílt, rengeteg eredménnyel rendelkezik. A szerkesztő Stella, Annie, Brokelle és Emily. Az oldal témája emo, saucy scene, és ha bármilyen gondod van, erre a címre írj: effybrooke@citromail.hu. A legforgalmasabb nap 505 látogatóval rendelkezett, és több mint 300 regisztrált felhasználónk van ^^
msn:
stella:
hc_stella@hotmail.com
annie: annie.obscene@hotmail.com
emily: roszikdora@hotmail.com
facebook*:
stella:
speed.alexis.sound
annie:annie.fayce

*linkelve:)


 
 
bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
számláló
Indulás: 2007-07-27
 

CSS Codes

emo*

Magyar Emo-k  
Mi az EMO?
Kik a Poser-ek?
Mi az a Straight Edge?
Hogyan alakult ki? emo, indiemo, screamo stb..
EmoCore
Magyar EmO zenekarok  
EmoLélek tan
Fake? mi az?
Meddig tart..?

Lázadásunk 
"Te emoS!"  | xDD
Nemsokára vége? Egy új divat: D'N'B
Visual Kei. Emo?
Emo haj, a Visual Kei-esektől loptuk?
Kocka: emo or ska?
Vans, csíkok, New Yorker. Leemoznak..A mi hibánk?
Miért utálnak minket?

Emo vagy imo?
Emo Love
Vége az emo korszaknak? Új stílusok a láthatáron!
Poser írás | valami szőőrnyű! :S 

Emo ABC
EMO írás | egy anti szerint
EMO írás | szerintem
EMO napirend | egy anti szerint

Emo szótár több nyelven!  
Az EMO song szövegek
EMO bandák
Hősök tere vagy Emo tér? (Miskolc) 
Homofób erőszak az emok ellen (Chile) 

X ( Jelkép)

Öltözködésük | képekben
Külsejük | leírás plusz képek
Hogyan állísd be a hajad? | for girls
Hogyan állísd be a hajad? | for boys

Smink


EMO kategóriák
Egy új emo "faj" | Possemo
Egy új emo "faj" | Ire emo
Egy új emo ág!!! Hurt emo 


Alex Evans, ki ő?
HOOLIE SCENE a magyar MTV-n 
SZAVAZÁS - Mi a véleményed az EMO fiatalokról? | ez egy másik oldal linkje..nézd meg az eredményt 
Gerard Way szerint..
Szavazat eddigi állása: Mi az emo?  
Megvertek egy orosz emot!!
 
Kis diagramm az emo-ról | -.-  
 
 

 
a hét klipje

T.MILLS - STUPID BOY

 
Red Carpet

    

 cserét kérj a chatben!

 
chat
SZABÁLYOK:
ne szidd az:oldalt
- emo/scene/saucy emberkéket
- szerkesztőket

 

 

Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati hõszigetelését!    *****    * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. *    *****    Elindult a Játék határok nélkül rajongói oldal! Ha te is szeretted a '90-es évek népszerû mûsorát, nézz be ide!    *****    Megjelent a Nintendo Switch 2 és a Mario Kart World! Ennek örömére megújítottam a Hungarian Super Mario Fan Club oldalt.    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    A PlayStation 3 átmeneti fiaskója után a PlayStation 4 ismét sikersztori volt. Ha kíváncsi vagy a történetére, katt ide!    *****    A Bakuten!! az egyik leginkább alulértékelt sportanime. Egyedi, mégis csodálatos alkotásról van szó. Itt olvashatsz róla    *****    A PlayStation 3-ra jelentõsen felborultak az erõviszonyok a konzolpiacon. Ha érdekel a PS3 története, akkor kattints ide    *****    Új mese a Mesetárban! Téged is vár, gyere bátran! Mese, mese, meskete - ha nem hiszed, nézz bele!    *****    Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    &#10024; Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott &#8211; ismerd meg a &#8222;Megóvlak&#8221; címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!