Hely Rajtsz Név Szül Klub Idő
F/M 14 (4) 6.2 km 10 ep
1 102 Nagy Benő 95 KKS Komlóstetői Kerékpár SK M 52:16
2 104 Masaryk Martin 94 ATU Akademik TU Kosice 1:03:57
3 103 Cully Andrej 94 VBA SK Vazka Bratislava 1:06:10
4 101 Branner Adrian 93 STT Star Team Baia Mare 1:07:24
F/M 18 (11) 9.9 km 12 ep
1 157 Chrappa Richard 89 SPE KOB Sokol Pezinok 46:05
2 159 Horváth Marcell 93 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék 52:10
3 153 Leél-Össy Attila 89 EK Egyesületen kívüli 59:23
4 158 Jankó Dániel 90 HSE Hegyisport Szentendre Egy 1:01:02
5 150 Beöthy Ádám 90 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista 1:01:49
6 152 Nagy Patrik 92 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék 1:11:15
7 151 Pálfi Gergely 89 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE 1:14:16
8 156 Jergus Jan ATU Akademik TU Kosice 1:15:41
9 161 Borzasi Sándor 90 STT Star Team Baia Mare 1:18:55
10 160 Nagy Péter 89 EK Egyesületen kívüli 1:24:01
154 Nagy Dániel 92 KKS Komlóstetői Kerékpár SK M hiba
F/M 40 (9) 9.9 km 12 ep
1 204 Jankó Tamás 58 HSE Hegyisport Szentendre Egy 55:37
2 206 Kundrata Ivan 66 BBB BIKO Banska Bystrica 59:25
3 205 Autrata Vlastimil 60 CBA CBA Bratislava 1:09:08
4 201 Mets Miklós 61 OSC Orvosegyetem SC 1:17:35
5 207 Tóth Gergely 66 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista 1:18:15
6 202 Márkus Attila 65 DIS DISZ Kulturális és Sporte 1:29:38
7 209 Kirilla László TVK TVK Mali Tiszaújváros 1:42:33
8 208 Durco Boris 63 ATU Akademik TU Kosice 1:44:33
9 210 Gönczi Zsolt EK Egyesületen kívüli 2:36:40
F/M 50 (6) 7.9 km 10 ep
1 252 Balla Sándor 54 HSE Hegyisport Szentendre Egy 1:02:14
2 255 Bunyik László 54 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik 1:02:55
3 256 Grauzel Vladimir 51 FBA Farmaceut Bratislava 1:03:16
4 253 Frano Peter 47 SPE KOB Sokol Pezinok 1:09:48
5 251 Kardos Ferenc dr. OSC Orvosegyetem SC 1:13:59
6 250 Feder Medard 50 PEZ ASK Pezinok 1:24:46
N/W 21 (8) 10.2 km 14 ep
1 52 Füzy Anna 76 OSC Orvosegyetem SC 55:07
2 54 Cseh Veronika 70 MSE Megalódusz SE 1:01:16
3 51 Durcova Alena 77 BBB BIKO Banska Bystrica 1:05:59
4 57 Kaufmann Brigitta Dóra 80 THS Taszári Honvéd SE 1:07:38
5 56 Tyszova Natalia 88 ATU Akademik TU Kosice 1:10:19
6 55 Katlovska Zora 82 RBA Rapid Bratislava 1:14:53
7 58 Herdova Viktoria 78 BBB BIKO Banska Bystrica 1:30:39
8 53 Grauzelova Ludmilla 83 VBA SK Vazka Bratislava 2:05:32
N/W 40 (3) 8.2 km 10 ep
1 352 Kármán Katalin 58 HSE Hegyisport Szentendre Egy 56:37
2 353 Kralova Eva 47 VBA SK Vazka Bratislava 1:20:50
3 351 Franova Marie 50 SPE KOB Sokol Pezinok 1:44:07
F/M 21B (6) 10.0 km 11 ep
1 452 Gizúr Krisztián 75 ALP Energia Vasas Alpesi Rózs 1:04:57
2 457 Ritzl Csaba 74 ALP Energia Vasas Alpesi Rózs 1:08:54
3 454 Benkő Zoltán 75 ALP Energia Vasas Alpesi Rózs 1:14:40
4 451 Sellei Szilard 72 KCK Compass Kolozsvár 1:18:26
5 456 Emhő Botond 70 EK Egyesületen kívüli 1:27:20
6 450 Vajda Péter 80 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék 1:29:13
N/W 21B (5) 6.1 km 9 ep
1 501 Casnochova Tana 70 BBB BIKO Banska Bystrica 1:02:15
2 503 Tönköly Erika 68 SZÁ Száguldó Virágok 1:05:15
3 502 Ézsiás Katalin 79 SPA Tabáni Spartacus Sport és 1:15:19
4 505 Kovács Ágnes 82 VBT Veszprémi Bridzs és Tájék 1:18:20
5 506 Kratofil Mária 73 EK Egyesületen kívüli 2:00:16
Nyilt/Open (4) 4.4 km 7 ep
1 402 Nagy András KKS Komlóstetői Kerékpár SK M 27:48
2 405 Borzasi Roxana 93 STT Star Team Baia Mare 47:26
3 408 Branner Feri 89 STT Star Team Baia Mare 47:53
4 406 Cully Ivan 60 VBA SK Vazka Bratislava 56:27
N/W 18 (6) 8.2 km 10 ep
1 303 Durcova Simona 90 ATU Akademik TU Kosice 57:37
2 302 Nagy Anna 89 KKS Komlóstetői Kerékpár SK M 1:00:07
3 306 Jergusova Hana 91 ATU Akademik TU Kosice 1:06:58
4 305 Durcova Ivana 92 ATU Akademik TU Kosice 1:07:19
5 301 Janovcova Jana 90 ATU Akademik TU Kosice 1:11:16
6 300 Cehlarova Michaela 91 ATU Akademik TU Kosice 1:15:23
F/M 21/1 (21) 18.1 km 18 ep
1 24 Paprcka Pavol 81 ATU Akademik TU Kosice 1:29:07
2 13 Egei Tamás 63 TTE Tipo Tájfutó és Környezet 1:30:40
3 14 Pilka Matej 83 SPE KOB Sokol Pezinok 1:32:02
4 25 Vajda Zsolt 78 THT Tapolcai Honvéd SE 1:33:41
5 12 Dosek Ágoston 55 OSC Orvosegyetem SC 1:35:51
6 19 Bertóti Róbert 88 DTC Diósgyőri Tájfutó Club 1:36:49
7 8 Paulovits László 67 SPA Tabáni Spartacus Sport és 1:36:56
8 1 Frano Michal 75 SPE KOB Sokol Pezinok 1:38:01
9 5 Marosffy Dániel 73 OSC Orvosegyetem SC 1:39:26
10 20 Flassik Tomas 74 VBA SK Vazka Bratislava 1:43:02
11 3 Molnár Zoltán 76 THT Tapolcai Honvéd SE 1:44:28
12 9 Viraszkó Zoltán 73 NYK Nyíregyházi Konzerv SE 1:44:29
13 17 Holluby András 71 PSE Postás-Matáv SE 1:44:35
14 6 Pálfi Antal 66 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE 1:47:09
15 21 Toth Zoltan 78 STT Star Team Baia Mare 1:51:38
16 4 Cserpák Zsolt 79 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Sz 2:00:54
17 16 Tysz Adam 87 ATU Akademik TU Kosice 2:10:39
18 2 Takáts György 69 X2S X2S Team Yasec 2:18:40
19 23 Magna Jano 78 BBB BIKO Banska Bystrica 2:23:28
20 7 Galko Peter 77 EXT Extremebike 2:30:31
21 22 Valis Samuel 76 EXT Extremebike 2:31:09
|