Lewis Hamilton
Lewis Hamilton
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 

 

Hírek

 

Újabb ötlettel állt elő Felipe Massa a Forma-1 megreformálásával kapcsolatban: a brazil bevezetné a "tesztbajnokságot".

Tovább >>


Hamilton nyomás nélkül készül a címvédésre

Lewis Hamilton úgy érzi, a tavalyi siker megismétléséhez az a legfontosabb, hogy magát és az autót is a legjobb formába hozza az idénynyitóig, de túl korai lenne még a világbajnoki címre gondolnia.

Tovább >>


Főmenü

>> Főoldal
>> V
endégkönyv
>> Képek
>> Hirdetések
>> Versenynaptár
>> 2009-es F1 naptár
>> Pilóták és csapatok
>> Elérhetőségeim
>> F1-es viccek

Verseny eredmények (2009)

>>  Melbourne
>>  Sepang
>>  China
>>  Bahrein
>>  Barcelona
>>  Monte-Carlo
>>  Istambul Park
>>  Silverstone
>> Nürburgring
>>  Hungaroring
>> Valencia Street Circuit 
>>  Spa Francorchamps
>>
 Monza
>>
 Singapore 
>>  Japan
>>  Brazília
>> Abu Dhabi

Videók

>> Videovélemények
>>
Hamilton Gokart - 12 évesen
>>
Hamilton Gokart
>> Hamilton Előzése - 2006 Silverstone (GP2)
>> Lewis Hamilton - Vodafone reklám
>> F1 hősi halottai

>> Hajni videója

Portál Info

>> Felbontás: 1024X768
>> Regisztrál Felhasználó: 104
>> Szerk: Fanny

 

 

 
Szavazás
Lezárt szavazások
 
Linkek
 
Zene
 
Főoldal

Üdv itt!

Az oldal újraindul amíg a másikat újítjuk. Körülbelül 2-3 nap alatt teljesen felfrissítem. Versenyeredmények, érdekességek, ponttáblázat, tesztek, hírek és minden más ami eddig is volt ;)

Fanny

 

 
Egy kis matek...
Indulás: 2006-12-29
 

.:Tesztek:.

05 Mar. Jerez
04 Mar. Jerez
03 Mar. Jerez

 Vodafone McLaren-Mercedes

 

>> Csapat
>> Pilóták
>> Autók
>> Tesztpilóták
>> Brigestone

Lewis Hamilton

>> Adatlapja
>> Családja

Ponttáblázat

>> Versenyzők
>> Konstruktőri

 

Chat
Írjatok! Ha valaki feljön legalább köszönjön :)) a Szerk neve: Fanny
 
Szavazás 2
Lezárt szavazások
 

 


Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati hõszigetelését!    *****    * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. *    *****    Elindult a Játék határok nélkül rajongói oldal! Ha te is szeretted a '90-es évek népszerû mûsorát, nézz be ide!    *****    Megjelent a Nintendo Switch 2 és a Mario Kart World! Ennek örömére megújítottam a Hungarian Super Mario Fan Club oldalt.    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    A PlayStation 3 átmeneti fiaskója után a PlayStation 4 ismét sikersztori volt. Ha kíváncsi vagy a történetére, katt ide!    *****    A Bakuten!! az egyik leginkább alulértékelt sportanime. Egyedi, mégis csodálatos alkotásról van szó. Itt olvashatsz róla    *****    A PlayStation 3-ra jelentõsen felborultak az erõviszonyok a konzolpiacon. Ha érdekel a PS3 története, akkor kattints ide    *****    Új mese a Mesetárban! Téged is vár, gyere bátran! Mese, mese, meskete - ha nem hiszed, nézz bele!    *****    Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    ✨ Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott – ismerd meg a „Megóvlak” címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!