»
»
G-PORTÁL FORTÉLYOK
G-PORTÁL FORTÉLYOK
Témaindító hozzászólás
2004.12.07 16:14

Ha szeretsz másoknak segíteni, itt elmondhatod azokat a trükköket, amelyeket saját portálod építésénél vagy a fórumra beíráskor használtál.


 
 
Elöző oldal
4
...
Következő oldal
 
206.
2006.11.27 14:30

Szia! Légyszi írjátok le (lépésről lépésre) hogy kell buttont készíteni!!!

Köcci: zoeyrem.

Email: zoeyrem@citromail.hu

web: //gportal.hu/kedvencanime/

Köszi

 
205.
2006.08.15 12:42
You tube videókat tegyél fel. A you tube honlapján beírod a keresőbe h mit akarsz és kiad vele kapcsolatban pár videót. Mellette ott van pár kód. Az ERL nevű kódot másold le. Ez után menj az oldaladra és készíts egy egyszerű, szöveges modult. Az ezköztárban egy ilyen jel van: <>. Arre kell rámenni és be kell illeszteni azt a kódot. A videó már fent is van, és mindenki látja! :D
 
204.
2006.08.14 12:27

Miért nem tudom a feltöltött videót a portálon megtekithetővé tenni??? vagy is mások is láthassák??????

Vagy hogy tudok videót feltenni hogy más is lássa. Kaptam olyan ajánlatott valahova töltsem fel és onna ide vissza.De hova töltsem ???? Megoldást szeretnék.

 
203.
2006.07.02 12:54

Csináltam egy a gportálra is beilleszthető képgaléria weblapot. http://fileshare.uw.hu cimen láthatod. Feltöltessz rá képeket egy regizés után(sok képet egyszerre), majd beilleszheted a galériát a portálra. Vagy kivág másolkással, vagy kódkét beilelsztve.

jeah. ez aztán a fortély.

csináltam szókiigyót is portálra bbeilleszthetőt, azt meg itt: http://nemmegy.uw.hu/getone.html   ezt is ingyen beillesztheted a lapodra. :I

 
202.
2006.06.30 17:20
jólvan már toom
 
201.
2006.06.26 23:01

Hogyan kell jó digidexet csinálni?

Please gyorsan!

 
200.
2006.06.26 16:14
H lehet 8kattintgatós Digi-Dex-et csinálni kérlek segísetek!
 
2006.06.02 11:05

Megnéztem néhány portálépítős- rendelős honlapot, de avégére már bekavarodtam. Animált bannert és fejlécet szeretnék az új honlapomnak csináltatni, de hiába hirdetik magukat a honlap készítők, sok helyen szüntelel, már nem lehet rendelni, stb...

Ha valaki vállakozna rá, hogy szép, jól mutató bannert és fejlécet készítene nekem, kérem írjon a vilagjaro@easymail.hu email címre. Cserébe kitenném a honlapom főoldalára a készítő bannerét. Az új honlapom címe: www.gportal.hu/vilagjaro

Még tartalom idő hiányában nem került bele, de szorgalmasan dolgozok rajta és ezzel kapcsolatban is várom az ötleteket, javaslatokat. Ha egy kicsit tartalmasabb lesz az oldal szívesen cserélek bannert más turisztikai témájú honlapokkal is, illetve egymás oldalára való hivatkozással cikk-ajánlót is szívesen felteszek a honlapomra!

Melinda

 
198.
2006.05.06 10:37
Sziasztok! Ha van kedvetek nézzetek be újonnan elkészült honlapomra. Mottóul: Önismeret és mesék. www.micimackoklub.gportal.hu Köszi
 
197.
2006.03.07 15:01
sziasztok hogy lehet megtudni hogy ki ir a chatembe az oldalamon me nagyon mocskos szája van egyes embereknek és ki sezertném deriteni hogy ki az4 tud valaki segiteni?
 
Elöző oldal
4
...
Következő oldal