»
»
G-PORTÁL FORTÉLYOK
G-PORTÁL FORTÉLYOK
Témaindító hozzászólás
2004.12.07 16:14

Ha szeretsz másoknak segíteni, itt elmondhatod azokat a trükköket, amelyeket saját portálod építésénél vagy a fórumra beíráskor használtál.


 
 
Elöző oldal
3
...
Következő oldal
 
216.
2007.12.09 10:31

Sziasztok!

Lenne egy apró kérdésem.....Hogy lehet az,hogy a súgó azt írta hogy 16mb alatt lehet tölteni [zenét] De én csak 2048 kb alatt tudok???[nem engedi]Légyszi aki tudja miért seítsen rajtam!!! [a webmester nem küldött egy levelet sem pedi írtam neki vagy5-öt!!!]

 
215.
2007.12.09 10:26

Hello meeri!

Attól függ.....Ha úgy teszel fel mangát,hogy a szerző/író engedélyezte vagy ingyenesen terjeszthető akkor igen,de ha egyik sem akkor szerintem ne próbálkozz.Nem éri meg.....[elvesztheted a portálod,rendőrségig is fajulhat "szellemi okok megsértése" miatt]

 
214.
2007.04.30 19:51

Csá

Valaki megmondaná,hogy hogyan lehet bannert készíteni?

 
213.
2007.03.26 18:29

Sziasztok.Nekem szükségem lenne egy kis segítségre.Hogyan lehet a menüfejléceken oolyan kis kör képeket elhelyezni?Van Psp8,Photoshop és még kb 3 fajta rajzprogramom ezeken kívül,de sajna még nem jöttem rá.S mégegy kérdés:hogyan lehet olyan táblázat szerű dolgot készíteni,amelyek mostanában olyan menők?(pl:főoldalon szereplőoldalakon is ilyet látni)Segítsetek

 
2007.02.21 02:15
Sziasztok! Nekem kellene egy jó gif szerkesztő, ami jó minőséget ad a képeknek, vagyis nem rontja a minőségét a képeknek. Ha valaki tud ajánlani, akkor légyszi a www.gportal.hu/portal/cityszepseg  vendégkönyvbe írja meg a nevét és a letöltési helyét. De ha ide írod, azt is nagyon jó lenne. Köszönöm a segítséget, City Szépségszalon/Erika
 
211.
2007.02.04 20:31
Szió mindenkinek! Lehet egy kérdésem? Sértek én azzal szerzői jogokat ha pl mangát teszek fel az oldalamra? Úgy értem, hogy amit pl a netről szedtem?
 
210.
2007.02.04 20:30
Szió mindenkinek! Lehet egy kérdésem? Sértek én azzal szerzői jogokat ha pl mangát teszek fel az oldalamra?
 
209.
2007.01.09 22:22

Sziasztok!Engem az érdekelne,hogyan lehet a fejlécre menüt tenni?Milyen programot kell hozzá használni,vagy milyen kódot?Válaszotokat előre is köszönöm!

 
2006.12.11 12:06

Videók az oldaladra (vagyis linkek és képek) mindig friss és mindig más, több témakörben :-)

Csak illeszd be:

<script src="http://video.keresom.hu/friss/" type="text/javascript"></script>

 és add tovább...

További információk:

Videó kereső

Üdv Gordon
(magyar oldal)

 
207.
2006.12.09 21:49
szia ZoyeRem
buttont nagyon kösszű készíteni.
annyi a nyitja,hogy készítesz egy kis téglalap alakú képet,valamien képszerkesztő programmal.ezen lehet kép,és a honlapod neve.pl az enyém ez hogy inufanok.de ha nagyon kicsi a felület,akkor csak ik.majd ezt a képet felrakod a honlapodra,ahova fel akrtad rakni a buttonod,és belinkeled a honlapodat.azt már remélem hogy tudod.de ha nem,vagy nem voltam érthető,akkor szivesen segítek,írj nekem az eszosztoteror@freemail.hu címre vagy a honlapomra:www.gportal.hu/inufanok
nah cia
 
Elöző oldal
3
...
Következő oldal