»
»
PANASZOK
PANASZOK
Témaindító hozzászólás
2006.06.02 14:15
Ide irhatod az osszes panaszodat amin a g-portal mar nem tud segiteni de talan mi igen!
 
 
Elöző oldal
3
Következő oldal
 
20.
2007.08.31 21:28
Sziasztok! Tegnap délután/este óta nem tudom szerekeszteni az oldalam, mindig kiír vmilyen hibát akármilyen böngészővel is próbálkozom. Leheteséges, hogy ez a szolgáltató hibája, vagy esetleg vmit én rontotttam el? portálom: www.hungarianjapans.gportal.hu , e-mail:milagrosito@freemail.hu , aki tud az segítsen! Üdv.:Szandi
 
19.
2007.08.27 07:48

Sziasztok, a portálomba beillesztettem egy egyszerű modulba egy Media Player kódot, és most semmit se lehet megnyitni. kérlek segítsetek!

Email címem: kormany4@freemail.hu

Honlapom: www.gportal.hu/portal/dumbledoreprof

 

 
18.
2007.06.30 18:17
jah és eltűnt a jobb oldal kérlekha tudod mi a baj irj ide gerappa@t-online.hu
 
17.
2007.06.30 18:16

Figyeljetek nem tom mi van azoldalammal de nem tom rendbehozni kérlek segítsetek!!!!! www.gportal.hu/vlccod

 

 
2007.06.29 12:49
Sziasztok, sajnos a múlthéten kitöröltek innen... :( Na sebaj, azért megint ajánlanám az oldalam: gerfischer.mindenkilapja.hu És ezen a free portálon hoztam létre: mindenkilapja.hu Nézzétek meg! Fischi
 
15.
2007.06.21 21:40

Sziasztok!

kerestem hová irjam mondandómat, de sehol sem találtam neki helyet. Adjátok már át az illetékeseknek legyetek szivesek.

Dc-zni szoktam, aki ismeri, tudja miről beszélek. Egy privát üzenetet kaptam, melyet most ide bemásolok

[HUN]szexeljvelem> Ha 18 év alatti csaj vagy, és 2 órára 50ezerért bevállalnád, akkor kérlek írj emailt a szexeljvelem@gmail.com -ra! Az emailben mellékelj képet is és egy rövid bemutatkozást!

 [21:17:37]  *** Felhasználó kilépett [[HUN]szexeljvelem - Offline] *

 

 

Legyetek szívesek utána nézni ennek az e-mail cimnek

 
14.
2007.06.17 16:56

Megint én vagyok!Közbejött még1 probléma. Az oldalamon (www.girls-girls.gportal.hu) csináltam egy "Egyszerű" modult. Abba az egyszerű modulba bemásoltam képeket, és már többen jelezték hogy nem látják! De érdekes hogy én meg tökéletesen látom. Meg lehet ezt valahogy csinálni, hogy a többiek is láthassák? Vagy ha nem akkor hogyan kell átrakni az "Egyszerű" modult "Képtár"-rá???? Úgy hogy ne keljen kitörölni semmitse???? Mert nagyon sok mindent raktam fel és nagyon nagy munkám van benne!Remélem érted, mert én nem nagyon tudok fogalmazni!!=S De lécci segíts!!! Nagyon fontos lenne!!!!

 
13.
2007.05.28 12:57

Helló!

Valami történt a gportalommal. Eltűnt a jobb oldal! Visszalehet állítani? Lécci tegyél valamit! Nagyon megköszönném! Erre a címre írj: tundi166@citromail.hu

A gportalom: www.girls-girls.gportal.hu

 

Nagyon köszi még1ccer!!!!!:)

 
12.
2007.01.13 09:02

Hello!

Az a problémám hogy egy elhalványuló menüt szerettem volna csinálni! Beillesztettem a kódot és eltűnt az oldalam jobb oldala a főoldal is és még szinte minden dolog!!!!!!!!!!! Csak pár dolog maradt meg! Kérem ha valaki tudja hogy mit tegyek írjon ide:

muds@freemail.hu

Már írtam a webmesternek de még nem válaszolt....

oldalam neve:

www.videoclip.gportal.hu nagyon tuti oldal volt míg tönkre nem ment!

üdv:Muds 

 
2006.12.15 09:04
Nagy szükségem lenne a segítségre!!!Egy oldalon(Glittermaker.com) csináltam csillogós feliratokat,de nem tudtam,,hogyan lehetne az oldalamra menteni.(pl.Óra,Chat...)Lementettem a feliratokat,de nem sikerült beillesztenem őket feliratként az egyes modulokba(kép fájlok!)visszamentem az oldalra,és találtam kódokat,gondoltam,azzal lehet őket beilleszteni.Erre vagy egy reklámot rakott ki vagy péedig egy linkelést a G-Portalra.Mikor bejelentkeztem,szinte MINDEN DOLGOM ELTŰNT,és sehova sem(még a szerkesztő modulokba sem) tudtam belépni.Segítsetek:Bianka
 
Elöző oldal
3
Következő oldal