»
»
PANASZOK
PANASZOK
Témaindító hozzászólás
2006.06.02 14:15
Ide irhatod az osszes panaszodat amin a g-portal mar nem tud segiteni de talan mi igen!
 
 
Elöző oldal
2
Következő oldal
 
2008.03.27 16:03

 

Nem tudom, de Én is igyjártam egy bizonyos oldalon, pedig meghívóm is van.

 
2008.03.26 10:08

Sziasztok! Én még csak most ebben a pillanatban regisztráltam, de nem a g-portál.hu-n, de mégis itt kötöttem ki! :( És oda ahová szeretnék menni oda meg nem enged be! Ez h lehet?

Aki tud az légyszi segítsen!!!!

Köszi 

 
28.
2008.03.20 16:18

sziasztok an 2 web oldalam de már nem tudom tovább szerkesztenni ez a baj.

www.skyteam.gportal.hu és a www.sdh.gportal.hu-t nem tudom tovább bővíteni.

valami javaslat mert azt nagyra becsülném

köszi hogy elolvastátok az üzenetet.

ha van tippetek akkor írjatok a skyomega@citromail.hu-ra sziasztok.

 
2008.03.10 12:40

Heló ha valaki tudna nekem abban segíteni h rosz betűket küldtem el sms ben a kreditfeltöltéssel kapcsolatban, küldtek vissza egy kódot de nem tudom hogyan érvényesítsem....

elveszett a pénzem ilyenkor vagy mit tegyek? azzal a kóddal amit vissza küldtek?

ha a feltöltéshez gépelem a számokat nem jó

 

 
26.
2008.02.27 11:36

Légy szives segítsen valaki nem látom a képtárba a feltöltött képeket!!!Már elfogyott a türelmem a kisérletezgetéshez!! Egy hete kinlódom vele!

Előre is köszönöm!

 
25.
2008.02.14 15:52

Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy ha a welcome-ba beírok valamit, egyből alulról 3-4 sor eltűnik. Újra beírom, leokézom, de eltűnik akkor is. Mi ennek az oka? Már hónapok óta probléma. Próbáltam megoldani, de minduntalan sikertelenül. Kérlek segítsetek... Nagyon hálás lennék.

Oldalam: www.kaleido-page.gportal.hu

E-mail címem: kougalove@frreemail.hu

Aki tudja az írjon kérem!!!! :(

 
24.
2007.12.11 16:32

panasz? állandóan fáj a fejem segíccsetek plííííz help míííí =( XXX'D

ja meg utálom a tanérokat ezen is segíthettek köszcsi puszcsi. 8)  

 
23.
2007.12.08 09:23

Hello nekem is van panaszom! Mióta megváltozott a gportal, azóta van a szöveges tartalomnál szerkesztő láda, vagy mi, és én mindig kódokkal fejlesztettem az oldalt, de így hogy van szöveges láda így nem tudok, szinte semmit se csinálni.  Kérlek titeket tegyetek valamit, mert ez nagyon nem tetszik nekem!

 e-mail:viki3021@citromail.hu

 

köszi!Viki 

 
22.
2007.10.20 17:00
Sziasztok! Az lenne a panaszom,hogy nem tudom hogyan kell a portál címét megváltoztatni! Ha példáúl nem tetszik a portál és az egészet a 0-ról szeretnéd ujrakezdeni. (www.gportal.hu/valami)Ésazt a valamit akarom átalakítani /gportal.hu/ezt akorom átalakítani Aki tud segíteni kérem segítsen!!!!!!!!!!!!!!!
 
21.
2007.10.05 18:26
Sziasztok.olyan problém lenn hogy csináltam 1 oldalt.kezdéskor -20 kredoval.feltöltöttem az egyenlegem és mégis törölték az oldalamat.e hó 03 ig kellet 0-ázni és meg is tettem.Amit kaptam kodot szónélkül elfogatta a rendszer,de mégis törölték.Mi lehet az oka???????
 
Elöző oldal
2
Következő oldal