»
»
A legjobb honlapok linkje, bannere, buttonja
A legjobb honlapok linkje, bannere, buttonja
Témaindító hozzászólás
2006.02.25 22:22

Sziasztok!

Ha szeretitek a Witchet nézzétek meg a honlapomat!

W.i.t.c.h. - Valen honlapja!

http://www.witchweb.atw.hu

Valen

 
 
Elöző oldal
9
...
Következő oldal
 
532.
2009.03.13 18:40

Nézz be ide: www.petsfan.gportal.hu !!!!!Minden a kutyákról és a cicákról!!Animációs design!! 

 
531.
2009.03.05 16:38

 nézzétek meg,érdemes,és csak 1katt:)

http://www.PasizasiTanacsok.hu/&pid=51949

Tanácsok, tippek, módszerek a pasizáshoz, hogy a legjobb pasikat is könnyedén elcsábítsd!

 
2009.03.04 19:32

Szia !!

Szeretnélek megkérni 1 aprócska szívességre...
Menj fel ide: www.sutes-fozes.sokoldal.hu  és felül van 1 olyan h ha tetszik neked az oldal akkor szavazz rá.Kattints rá erre és szavazz.Ha szavaztál írj a www.gportal.hu/leona vk jábá és hírdetlek 3 hónapig!Akkor szavazott ha rákattintasz és 1 fehér oldal jön ki amin fekete írás van.

Léccives... neked csak 1 kattintás de nekem szavazat 1 fontos versenyen...én is szavazok rád ha kell csak írj a vk-ba...
A SZAVAZÓK KÖZÖTT 400KREDITET SORSOLOK KI!!

UI:ne vedd hírdetésnek csak szívességkérésnek...

Köszi:Adri ,a sutes-fozes oldal szerkije.

 
529.
2009.02.24 14:08
http://www.hackthat.net/df/ddos/63233/index.hack
 
2009.02.24 11:55

Ez egy vállalkozóí oldal. Nem tartozik a jók - legjobbak közé, de büszke vagyok rá, mert én csináltam. Semmit nem tudtam a HTML-ről. Én nem a kritikára vagyok kiváncsi, hanem a látogatóim elégedettségére. Arra, hogy elegendő infót kap-e. Te úgy látod?
 
527.
2009.02.15 13:16
 
526.
2009.02.02 19:13

Tell me I'm an Angel. Tell me I'm a Bad! Tell me I'm an Angel, Tell me I'm a bad Man!

Helló! A honlapom a saját írásaimmal foglalkozik. Jelenleg két történet írodik és frissül folyamatosan. Mind kettő a Fantasy felé hajlik, ám az egyik fan fiction, amit a kedvenc együttesemmel kapcsolatban írok, és horror-féleség, de nem az erősebbik fajtából. Ha érdekel egy kissé elvont, de nem emberevő lány lelki világa, illetve hát írásai, akkor néz be ide! Ezek mellett találsz itt órarendeket, háttérképeket, és könyvjelzőket is, egy kis extraképpen. Plusz verseimet, dalszövegeimet is olvashatod.

Szeretettel várlak birodalmamban. Ha szeretnél nekem egy kis örömet szerezni, akkor írhatnál vagy a chatbe, vagy a vendégkönyvemben, esetleg a történetek alatt hozzászólhatnál az irományokhoz.

Előre is köszönöm:

Łípha (www.kill-me.gportal.hu)

 
2009.02.02 14:42

Ha szeretnél sárkányt nevelni, katt a képre!

 

Dragonadopters
 
524.
2009.01.18 21:59
Új szavazások indultak a Fidelitas komlói honlapján:
(jobb oldalon)

//fidelitas-komlo.gportal.hu

és a komlói kereszténydemokrata honlapon:
(bal oldalon)

//egyutt-komloert.gportal.hu

Várjuk véleményét!
 
523.
2009.01.15 17:32

Tell me I'm an Angel. Tell me I'm a Bad! Tell me I'm an Angel, Tell me I'm a bad Man!

Helló! A honlapom a saját írásaimmal foglalkozik. Jelenleg két történet írodik és frissül folyamatosan. Mind kettő a Fantasy felé hajlik, ám az egyik fan fiction, amit a kedvenc együttesemmel kapcsolatban írok, és horror-féleség, de nem az erősebbik fajtából. Ha érdekel egy kissé elvont, de nem emberevő lány lelki világa, illetve hát írásai, akkor néz be ide! Ezek mellett találsz itt órarendeket, háttérképeket, és könyvjelzőket is, egy kis extraképpen. Plusz verseimet, dalszövegeimet is olvashatod.

Szeretettel várlak birodalmamban. Ha szeretnél nekem egy kis örömet szerezni, akkor írhatnál vagy a chatbe, vagy a vendégkönyvemben, esetleg a történetek alatt hozzászólhatnál az irományokhoz.

Előre is köszönöm:

Łípha (www.kill-me.gportal.hu)

 
Elöző oldal
9
...
Következő oldal