»
»
Legyen szép a design-ed,Kati segít
Legyen szép a design-ed,Kati segít
Témaindító hozzászólás
2005.12.29 14:57

Ha nem tudtok valami mutatós design-et csinálni az oldalatokon,akkor írjatok ide és én adok tippeket.Mellesleg és nem utolsó sorban:

Szeretnél egy saját,egyedi és független honlapot?Akkor itt a helyed.Ne feledd,Kati segít!

 
 
1
Következő oldal
 
70.
2017.09.13 11:06

Köszönöm ezt a gyönyörű megosztást

 

 voyance sérieuse gratuite par mail

 
69.
2017.07.06 15:17

Köszönjük ezeket az érdekes erős tanácsot, ez nagyszerű, hogy találkoznak cikkek olyan érdekes, mint a tiéd! Kívánok egészséget, hosszú élettartam, a siker, a boldogság és a béke szíve.
melegen

 

 

 voyance gratuite mail

 
2015.11.12 15:10

Je félicite beaucoup toutes les personnes qui veille au bon déroulement de ce FORUM 
[url=http://www.voyance-destinee.com]voyance gratuite par mail[/url]
 
2013.08.09 22:58

Helló!

Van egy oldalunk a barátnőmmel. Sajnos még egyikünk sem tud szinte semmit  az ilyen oldal desingnos cuccokat illetően. Nagyon amatőrök vagyunk de szeretnénk egy szép oldalt tud valaki segíteni?

 
66.
2011.06.14 23:32
Uh... Látom ide nagyon régen írtak, remélem azért valaki tud majd segíteni. A menüket szeretnék kicsit megigazítani. Vagyis teljesen átformálni. Több programot is próbáltam, de hát... Ide  kéne a GP-s oldalamhoz. olyan lenne, mint ez is ---> http://www.opencube.com/quickmenu/gallery/hover_tree_green.html csak persze más szín stb. Valaki nem tud segíteni, msn-re felvenni, hogy megoldjam. És lehetőleg hogy csak az elsőre menüre vagy mire rámegyek, és minden fél linklgetés nélkül rögtön a menüben lévő tartalom jelenjen meg, mert lássuk be, nálam van egy pár százas ajánlat... Szóval aki tud segíteni hamar visszaírna!
 
2010.08.05 15:03

a naruto-sasuke1.gportal.hu oldal és a dita.gportal.hu oldal tásszerkesztőket keres!

Jelentkezni az ors11@citromail és karacsonyors@yahoo.com-on lehet 

 
64.
2010.03.10 23:56

 Kedves Kati Vártam a visszajelzésed, de hiába .Gondoltam megpróbálom mégegyszer, hiszen közben változott a portálom cime is , selyemmajom. Átgondoltam és mivel nagy természetvédő vagyok szeretném ha, föleg földűnk végveszélye, buta emberek felvilágosítása kihalnii készűlő gyönyörű állatokért, harcolnék.No hát ehhez kellene egy jó ütős, szemet vonzó ugyanakkor meghökkentő kezdőoldal.Légyszíves válaszolj a levelemre, mert akkor tovább kell néznem. De szeretném ha te csinálnád mert sok jót hallottam rólad és állítólag nem vagy drágaSok szeretettel és reménykedéssel várom válaszod  aranykata  aportál cime selyemmajomgportál.hu

 
63.
2010.02.16 23:47
Azért fordulok hozzád mertegyezik a nevünk, és akit igy hívnak az csak okos lehet  szeretnék egy aztrológiára sugaló de humoros ,mégis lélekkel megáldott, honlapot, aminek az lenne a neve, hogy csak a kezemet figyeljétek!árajánlatot kérek!  aranykata
 
62.
2010.01.10 11:45

Sziiasztook  *-*   
Ha valakinek kell szép igényes design akkor itt jó helyen jár:  (x)
Az árat te ajánlod.   Egyszerre többet is elküldünk, hogy a kredit küldés ára csk egyszer menjen le :D

 
61.
2009.09.06 13:43

Valaki segítene? Kellene egy jó kis design az oldalamra de én ehez nem nagyon értek!

Aki csinálna nekem az írjon-> viktoria_12@citromail.hu

 
1
Következő oldal