»
»
Legyen szép a design-ed,Kati segít
Legyen szép a design-ed,Kati segít
Témaindító hozzászólás
2005.12.29 14:57

Ha nem tudtok valami mutatós design-et csinálni az oldalatokon,akkor írjatok ide és én adok tippeket.Mellesleg és nem utolsó sorban:

Szeretnél egy saját,egyedi és független honlapot?Akkor itt a helyed.Ne feledd,Kati segít!

 
 
Elöző oldal
4
Következő oldal
 
40.
2007.12.07 14:18
asdffsdfsdf
 
39.
2007.11.23 15:23
Szia Kati! A problémám a következő lenne : Készítettem flash gombokat az oldalra, ahol segédszerkesztőként ügyködöm. Feltöltöttem a gombokat egy képtárba, de a gombok helyén csak a kis piros x-ecske jelenik meg már a feltöltésnél is. Bármiyen használható ötlet jó lenne, mert nekem fogalmam sincs, hogy mi lehe a baj. :S Előre is köszönöm : NatoBea
 
2007.10.30 08:03
Szia Kati! Megtudnád nekem mondani hogy mi az a banner? Szerintem itt csak én vagyok az a hüje aki nemtudja miaz:) Ha leírjátok nekem, akkor már tudni fogom, és nem leszek az egyedüli nálatok, aki nemtud semmit. Elöre is köszi.
 
2007.10.29 13:28
Szia Kati! Tudnál segíteni? Nemengedi a gép hogy feltegyek fejlécként egy képet. Hogy tegyek fel? És ha már van egy modulom, és egy linkem, akkor hogy kell a linkbe írni? De szerintem mindegy, mert november2-án megszünik a portálom, ha nem töltöm fel a kreditet, és anyuék nem adnak kölcsön pénzt. Kérekszépen valakit, akárkit hogy küldje be SMS-ben a GKR szót a 06-90/612-313-as számra, és küldje el nekem levélben. Nagyon, nagyon hálás lennék neki érte! Címem: veled@freestart.hu Nagyon köszönöm ha megteszitek! És ha valaki már elküldte a betüt levélben, akkor megigérem hogy szólni fogok hogy mások már ne küldjék el SMS-ben, mert különben akkor nektek nem lessz pénzetek:) Üdv: Sarah-Laila
 
36.
2007.05.26 17:36

Szijja Kati :)

Én még igen kezdö vagyok ezen a téren. Azt se vágom milyen programokról beszéltek. Én az adoott lehetőségekkel dolgozgatok, és pillanatnyilag az a legnagyobb gondom, hogy lehet egyszerre képet, és szöveget is megjeleníteni a nyitóoldalon, de akár máshol is. vagy hogy a modulok hátterének hogy adhatnék meg képet. Mert bár a paint progival tudok képre szöveget helyezni, de úgy elég körülményes, és nem szerkeszthetö.

Köszi a segítséget Hali mindenkinek

 
35.
2007.03.16 17:49

megnézné valaki a honlapom hogy jó-e a design? Thanks!

MANUTD6

 
34.
2007.02.03 14:01

Szia Kati!

Kati vok^-^'

Te milyen programmal csinálod a designt?

Lécci írd meg az oldalunkra(Lexy és én)

 
33.
2007.01.01 23:20
Szia Kati! A honlapomra kellene egy szép design. e-mail címem: agneshu1854@hotmail.com Köszi
 
2006.12.19 17:51

Szia, Kati!

Kellene egy jó, szép mutatós desing a honlapomra. Tudsz segíteni? A honlapom neve: www.gportal.hu/pussycatgirlsfan

Vagy írj választ e-mailben: samy29@freemail.hu

Köszi!

Nati

 
2006.11.23 13:04

Nincs időd dizájnt kreálni, nincs hozzá elég tehetséged, kedved, vagy nincs megfelelő programod? Netán csak próbaverziós? Mi megoldjuk problémádat! 5 teljes programmal dolgozunk azért, hogy neked jobb legyen! Kérj dizájnt INGYEN!!!

Amika és Lillus Anime Design oldala http://animedesign.try.hu E-mail: gayana18@citromail.hu

 
Elöző oldal
4
Következő oldal