»
»
Dumáljuk meg!
Dumáljuk meg!
Témaindító hozzászólás
2005.11.16 20:18
Hello!
 
 
Elöző oldal
2
...
Következő oldal
 
169.
2010.01.06 01:12
Tiszteletem mindenkinek!:)
Aki szereti a rap zenét az látogasson el a www.kingdirymusic.gportal.hu weblapra!!!
kicsit kemény stilusúak a dalok de remélem tetszeni  fog mindenkinek akinek tetszik az kommizin az üzenö falra a weblapon ;)
Köszönöm.
 
168.
2009.10.19 01:44
sziasztok keresem szaszi24-et internet címem kissnedemeter79@freemail.hu
 
167.
2009.08.17 18:48
Hello!!!Társszerkesztőt keresek a demilena.gp.hu-ra!!Foglalkozik:Demi Lovato,Selena Gomez,Miley Cyrus!!Ha érdekel regizz az oldalra!!És majd megadom az admin jogot!!!JELIZZ!!
 
166.
2009.08.12 10:33

Sziasztok!

 Van egy oldalam a www.xxdollzxx.gportal.hu és egy elég furcsa nevelőm...A lány nemolyan rég lemásolt egy sajátkészítésű dollzt és megkérdezte használhatja-e.Amég én nemválaszoltam rá ő már használta ezért,másnap tiltottam három napra.Ezután a második nap regisztrált Pucca felhasználó néven.Észrevettem,hogy a nevéhez azvan odaírva,hogy Ditta.Gyanút fogtam,de kimagyarázta magát.Aztán az e-mail cím alapján kiderült...Tiltottam a felhasználó neveit és tiltottam egy hónapra,mert a tiltásom ellenére feljött...Ma is regisztrált és ma is kiderült...Mit csináljak?!Nemtudom mitkéne tenni...Segítsetek!

 

Üdv.:Mixie Moxie

 
165.
2009.07.22 16:41
TwilightWeb!
Kukkants be te is egy igazán jó, naponta frissülő Twilight fansite-ra!
Mindennap friss, külön galéria, kedves szerki, sok infó, cikk, hír..igényes dizájn!
kattints! és, ha valamit hiányolsz csak írj a csetbe vagy az ötletkönyvbe, és másnap már meg is találod. kérj bátran cserét, 99% hogy benne leszek! katt!
www.twilightweb.tk
www.twilightweb.tk
www.twilightweb.tk
www.twilightweb.tk
www.twilightweb.tk
www.twilightweb.tk
 
164.
2009.07.18 13:04
Lenne egy kisebb problémám. Nem tudom ki emlékszik Icelandic-Agi.GP-re... tudjátok, hogy ő gyakran csinált dollokat, mármint ruhákat, azonban ez régen volt. A lényeg annyi, hogy most elkezdett érdekelni valami, ami miatt szükségem lenne olyan dollz alapokra, mint amilyenekre ő is dolgoozott, és a honlapot fel is vállalta, DE ezt sajnos már nem tudom hogyan megkeresni... kérlek segítsetek! Ha valaki tudja, légyszives mondja meg, mi ennek az oldalnak a címe!
Fontos lenne!
 
163.
2009.07.12 10:23
szijjasztok.tetoválást szeretnék de nem vagyok benne biztos,h állandót.létezik olyan ami csak pár évig tart?
 
162.
2009.07.05 09:55
 
161.
2009.05.22 12:46

TÁRSSZERKESZTŐT KERESEK TWILIGHT-OS OLDALRA, OLYAN JELENTKEZZEN AKI LEGALÁBB HALLOTT MÁR RÓLA, ÉS GYAKRAN, SOKAT TUDNA FRISSÍTENI!! VAGY HA NAGYON JÓ DESIGNET TUDSZ KÉSZÍTENI AKKOR IS JELENTKEZHETSZ!!
2 TWILIGHTOS OLDALRA LEHET JELIZNI:

www.lionandlamb-love.gportal.hu

www.bellablog.gportal.hu

JELENTKEZZETEK MINNÉL TÖBBEN!!!!

 
2009.03.04 19:31

Szia !!

Szeretnélek megkérni 1 aprócska szívességre...
Menj fel ide: www.sutes-fozes.sokoldal.hu  és felül van 1 olyan h ha tetszik neked az oldal akkor szavazz rá.Kattints rá erre és szavazz.Ha szavaztál írj a www.gportal.hu/leona vk jábá és hírdetlek 3 hónapig!Akkor szavazott ha rákattintasz és 1 fehér oldal jön ki amin fekete írás van.

Léccives... neked csak 1 kattintás de nekem szavazat 1 fontos versenyen...én is szavazok rád ha kell csak írj a vk-ba...
A SZAVAZÓK KÖZÖTT 400KREDITET SORSOLOK KI!!

UI:ne vedd hírdetésnek csak szívességkérésnek...

Köszi:Adri ,a sutes-fozes oldal szerkije.

 
Elöző oldal
2
...
Következő oldal