»
»
Portálépítés
Portálépítés
Témaindító hozzászólás
2003.03.18 11:37
Ügyes! Látom vannak ötleteid.

Segítség lesz majd mindenütt a portálon. Tippeket is fog tartalmazni. Csak a jelekre kell majd kattintani.

 
 
Elöző oldal
...
1106
Következő oldal
 
19.
2003.05.21 18:21
Meg arra is gondoltam,hogy jo lenne egy olyan kis ablak,ahova beirhatod a keresett cimet,es oda visz(sajnos nem tudom,mi a neve..:)Bocs,azt hiszem ezt egy szokenek ellehet nezni..:))
 
18.
2003.05.12 23:11
Szia, Barabera! Kösz a kérdéseidet! Nem baj, sőt! Ezekből tudjuk meg, hogy min kell javítani, mi az, ami nem kézenfekvő, stb.
Én még meg is "dícsérnélek", mert sok másnak is vannak kérdései, de valamiféle büszkeségből inkább nem teszi fel, hanem kínlódik órák hosszat, aztán ha úgy sem jött össze, akkor lemond az egészről és hagyja. Aki kérdez, az választ kap, ilyen egyszerű.
 
17.
2003.05.12 18:13
Koszonom a valaszodat! EGy dolog azota mar megoldodott,rajottem hogyan tudok betenni a menube plusz lapot pl alaszkanak,hogy a hirek felszabaduljon..(de akkor mt teszek a hirekhez?:) )MInt mar emlitettem en borzaszto amtor vagyok,es hogy idaig eljutottam az csak annak koszonheto,hogy konnyen kezelheto csodat hoztatok letre!!!! Biztos akad olyan netes baratom,aki szinten fog probalkozni itt portal epitessel.Legalabbis mar kaptam ilyen jelzest toluk.Igazabol nem tom,hogy mi a kulombseg a fizetos es nem fizetos kozott,hisz mondtam mar ,en csak nem regota hasznalom a netet.Es mennyibe kerul majd a fizetos?Es egyaltalan mivel jar?hat azt hiszem unatkozni nem fogtok,mert tolem aztan kapjatok majd a kerdeseket,csak gyozzetek megvalaszolni!:)
 
16.
2003.05.11 03:37
szoval szep lassan rajovok az izere... De azt meg mindig nem tom,hogy a menu pontba hogyan tudok betenni egy nyito lap-ot ,amire ra klikkelve egy olyan oldalt ad ki amiben mondjuk alaszkat mutatom be.Ja es hogy ez is kozepen legyen,mint a hirek!!??
 
15.
2003.05.11 00:51
szia! Lenne meg egy kerdesem.A hirek rovatba tettem be egy cikket,akartam melle tenni egy fotot(vagy hogy hivjatok)A fotora ra klikk,propertis,copy,ok, majd megprobaltam a beilleszteses teknikaval betenni,de csak piros x jelenik meg?mert,ha pontos a masolas,a beillesztes?? A masik problemam,hogyha az origon beirom a keresobe a portal cimet///gportal.hu/alaska/ akkor nrm talalja!!Egyedul az emilemre elkuldott linkedre kattintva tudok ide jonni!!
 
14.
2003.05.10 20:25
Bocs!pontosan azt irja ki,hogy:6 illegalis karaktert tartalmaz... Miert!??Asszem lassan feladom..
 
13.
2003.05.10 20:18
Sajnos valami nem jo nalam!Akarhany cimmel probalkozom,mindig azt irja ki,hogy az on portal cime 6(vagy mas szam....)oda nem illo irasjegyet tartalmaz,es hogy csak az angol abc kisbetuit,stb... Ezt mert csinalja???
 
12.
2003.05.10 20:12
Koszonom!!! Vegul is senkisem egerrel a kezeben szuletik.Remelem ,sikerul valami jot osszehoznom.
 
11.
2003.05.07 09:17
A cím a következő lesz: //gportal.hu/ezittatecimed/
Lesz majd ott egy szépen érthetően megírt szöveg a portálépítés alatt, pont azért, hogy egy nem hozzáértő is tudja kezelni. De szükség van az olyan felhasználókra is, mint te vagy, mert egyszerűvé szeretnénk tenni az egész rendszert.
 
10.
2003.05.05 05:04
Szoval en vagyok itt az uj,minden amator kozul a leg amatorebb!!!Mi utan felteszem a kerdeseimet es jol ki rohogtetek magatokat,remelem segitetek nekem! Szoval:ra klikkeltem a portal epitesre,ahol kerte a portal nevet(azt megdtam)majd a cimet.Mi az a cim?En azt hittem itt csinalok egy portalt es kapok hozza egy cimet.Szoval hogy is van ez?
 
Elöző oldal
...
1106
Következő oldal