»
»
Portálépítés
Portálépítés
Témaindító hozzászólás
2003.03.18 11:37
Ügyes! Látom vannak ötleteid.

Segítség lesz majd mindenütt a portálon. Tippeket is fog tartalmazni. Csak a jelekre kell majd kattintani.

 
 
Elöző oldal
...
1100
...
Következő oldal
 
79.
2003.10.29 10:12
Zsembecske! Előre is köszi segítséged! Érdekelne a fejlécnél: logo-file, háttérkép betöltés. Bannercsere (pénzes) lehetőség. Néztem a honlapodat. A portál kellékeknél lévő képekből hogy lehet letölteni? Minden érdekel, szeretnék egy normális honlapot létrehozni, de még nagyon kezdő vagyok. Köszi, szia. Évi
 
2003.10.24 06:46
Szia Évi!

Én szívesen segítek, ha tudok.
 
77.
2003.10.23 17:50
Én is gondban vagyok, nem valami könnyen megy. Talán a gyakorlottabbak segítenek, egyszer ők is voltak kezdők.
 
76.
2003.10.23 17:48
Köszi a segítséget, csak kezdő vagyok és keveset tudok. Szerkeszteni egyáltalán nem. Majd belejövök, remélem.
 
75.
2003.10.22 23:24

Kedves Évike!

Azért nem válaszoltunk eddig, mert nem értettük, mit kérdezel. A portál, amit regisztráltál, teljesen jól elérhető a //gportal.hu/dumalady címen. Próbáld ki. Ha bejelentkezel az oldaladra, akkor szerkeszteni is tudod majd.

A bannercserés dolgot sem értjük. Az, hogy nem fogadta el a regisztrációdat valamelyik bannercsere rendszer, nem igazán a mi hibánk. Vagy igen?

Logo-kat találsz minden mennyiségben a www.szuperinfo.hu oldalon, háttérképeket pedig a www.hatterkepek.hu oldalon. Ha mindezeket a portálodra szeretnéd feltölteni, akkor olvasd át alaposabban a GYIK oldalt, mert ott van erre útmutató.

Üdv: Admin 

 
74.
2003.10.22 14:26
Miért nem válaszoltok a kérdéseimre?
 
2003.10.20 19:27
Szerintem a modulok tartalma húzza szét az oldalt. Egy beillesztett kép, vagy például a naptár modul maga. Próbálj ezek szerint ügyeskedni!
 
72.
2003.10.20 12:45

Sziasztok!  A  wellnes  portalt szeretném kialakítani, de nagyon keskeny , mit kell tennem, hogy normális kép fogadjon?

Segítségeteket köszöni:

Ilona

 
71.
2003.10.15 08:59
Bejelentkeztem a gportalra. Eddig minden oké, boldog voltam mert sikerült. Adatlapot is beállítottam. Gondom: Nem találom a saját honlapom, nem jelenik meg, csak a sima gportal. Hogyan tovább? Másik: banner csere lehetés érdekel. Egyik helyre regisztráltam ott ezt irta ki a rendszer: error: invalid user ID nem tudom miért nem sikerül a bejelentkezés. 3. Szeretnék logo-file és háttérkép-file letöltési lehetőséget, hol találok? Előre is köszi, a GYIK-ot olvastam, de nem találtam meg kérdéseimre a választ.
 
2003.10.13 17:51

Már megint megkaptuk mi szőkék. ;)

DAX! Írtam neked e-mailt, ha elakadsz a portálépítésben, nyugodtan írj!

 
Elöző oldal
...
1100
...
Következő oldal