»
»
Portál kritika
Portál kritika
Témaindító hozzászólás
2003.11.03 11:18
Sziasztok, itt lehet gyülekezni azoknak, akik kritkát és/vagy javaslatot akarnak kérni a portáljukra!
 
 
Elöző oldal
8
...
Következő oldal
 
982.
2008.01.30 19:30

Nekem a dizájn nagyon tetszik,jobb mint ami volt,gratula hozzá!De ez a többszöri fizetéses...Szerintem sok látogatót vesztettetek el ezzel...De én nem tudhatom :)

Mert amikor csak egyszer kellett fizetni,akkor én csináltam is portálokat,4 is van =) De én már igy nem csinálnák mégegyet..Nemtudom mások ezzel hogy vannak :)

 

 
981.
2008.01.30 12:08
ronalddinyo: A dizájn elég szubjektív dolog, sokaknak tetszik, sokaknak nem.
 
2008.01.29 17:34

Hm...en a Gportalrol szeretnek par nalam zavaro dolgot irni.

Sztem a regebbi megoldals (az 1X kb. 200 Ft fizetos) sokkal jobb volt mint most ez.

A masik dolog pedig ,hogy nekem a kulso is jobban tetszet.

Ez a Gportal mar nem tetszik!Pedig en regen nagyon szrettem.

 

(Tudom ,hogy mar tobben is emlittetek de en is partolom a ilyeneket!)

 
979.
2008.01.21 14:59
bbboooccciii: A G-PorTÁR csak az előfizetéses  portálokon érhető el. Ha csak kíváncsi vagy rá, akkor szerintem hozz létre egy új oldalt, és próbáld ki, milyen. :-)
 
2008.01.19 13:47
A régi rendszerben hoztam létre a portálomat és nagyon érdekelne ez a G-porTÁR. Ha használni szeretném, akkor át kell váltanom a díjfizetéses módra, vagy használhatom az új funkciókat ingyen is?
 
977.
2008.01.17 10:41
papajoe: Ha tényleg betartjátok a szabályokat, és a felhasználók valóban megkapják a kreditet, akkor természetesen nem szabályellenes.
 
976.
2008.01.16 18:20

Én végülis azért jöttem, hogy megtudjam szabályos-e a portálom, valamint tanácsért, hogy érdekelne-e az ilyen stílusú lap. Az oldalamon végülis azért "fizetek" kreditet, hogy mások regisztráljanak alám bizonyos PTC oldalokon, így kölcsönösen hasznos csere jöhet létre. Ez főleg a külföldi G-Portalosoknak jó, és már nem egy emberrel találkoztam, aki hálás volt, mert csak Magyarországról lehet kreditet vásárolni ugye. Viszont a kérdésem az lenne hogy ez nem illegális nyerészkedés-e? Az alám regisztrálás alatt nem MLM-et értek, mert olyanokat nem használok, tehát én abban a hitben élek, hogy nem illegális. Majd kukkantsatok be:

 www.bynkredit.try.hu

 
975.
2008.01.14 16:47

werdel: Én is próbálgattam a kódosdit, de amikor kódnézetben illesztettem be xmp-vel, akkor tökjól megjelent a kód.

vicky11: Köszi a véleményt, bár nem derült ki belőle, hogy mi a problémád konkrétan.

 
974.
2008.01.13 08:33

Hello!
Tudom, hogy nem szolhatok bele, hogy ti mit csináltok!
De üzenem a gp-s szerkiknek hogy így sokkal roszabb lett az oldaluk(nem sértésnek szánom, de ez az igazság).Ha lehet nem raknátok vissza a régi gp-t?Mert az királyabb volt.És a főoldalán is jobb volt hogy az került ki akinek érdekes volt a honlapja.
Most meg alig találtam meg bármit is az oldalatokon.
Ha lehet tegyétek vissza!(Legalább egy hétre)

Vicky 

 
973.
2008.01.12 18:57

Sziasztok.

Nem próbálnátok megoldani, hogy az egyszerű modulban ugyan úgy lehessen kódot beírni, mint régen? Már mint a látogatók számára is látható kódokról beszélek. Végül is az oldalam kódos oldal, és amióta új a szövegszerkesztő azótam még egy kódot sem tudtam betenni az oldalra.

Tudom, hogy kell beilleszteni az új modulba, hogy láthassák a kódot (a Webmester megírta e-mail - ben), de az sem jó. Nem olyan, mint régen.

Ehhez kapcsolódóan:
A vendégkönyves modulban ha beillesztem a kódot és leokézom, akkor ott rendesen szuperál mindenféle <xmp> kód nélkül is. Nem lehetne, hogy az egyszerű modul is ilyen legyen?
Légyszíves. Ez nagyon fontos lenne. El fognak menni a látogatóim is, ha nem lesz Kódfriss. :( Pedig annyit tudnék már feltenni az oldalra.

Nagyon szépen köszönöm

Kellemes hétvégét!

LindaDesign 

 
Elöző oldal
8
...
Következő oldal