»
»
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Másolás - Szerzői jogok - Jogsértések
Témaindító hozzászólás
2005.11.10 16:19

Beszélgessünk a szerzői jogokról!

 
 
Elöző oldal
7
...
Következő oldal
 
631.
2009.03.31 15:00
Csak azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet kitörölni magam ebből a rendszerből!!???
 
630.
2009.03.30 14:31
Adliz: Mi az a 153? Milyen érték?
 
629.
2009.03.17 18:38

szaszina.gportal.hu

ez ilyen próbaoldal valamim.. szóval most 153 ra raktam, viszont az én felbontásomban így már egy kicsi eltűnik a hirdetésből. (oké, van alsó görgetősáv, így oda lehet görgetni, viszont ezt a görgetőt sokan letiltják). Meghát ez a gép felbontásától függ, hogy kinél mennyi látszik belőle. Mondjuk nem hiszem, hogy ekkora értéket adnának meg, szerintem ezt inkább kisebb eltolásra használnák, tehát akkor nem lenne gond.

 
628.
2009.03.17 11:15

cukybabak: igen, van benne valami :) Persze ilyenkor a Ne lopj! biztosan azokra a tartalmakra vonatkozik, amelyeket tényleg a lap tulajsonosa alkotott.

Adliz: nem sértené a G-Portál jogait, hiszen akkor is megjelenik a banner, csak az oldallal együtt kicsit odébb. Lényeg, hogy aki nem vásárolt bannermentességet, annál teljes terjedelmükben jelenjenek meg a hirdetések, az már nem probléma, ha kicsit más pozícióban. Látni kellene egy ilyen oldalt, van rá példád?

 
627.
2009.03.17 08:42

Lenne egy kérdésem, ez tűnt a legideálisabb kérdezőhelynek ebben a témában xD Szóval.. amíg a bejelentkezés modult csak bal/jobb oldalt volt a margókkal nem lehetett mit kezdeni. Viszont, most így, hogy középre lehet rakni lehet vele szórakozni, akár 5 px-el is arrébb csúsztathatjuk vele az oldalt a lap bal szélétől.. bár gondolom ezt nem kell magyaráznom Neked xD. A gond az, hogyha margót olyan oldalon használunk, ahol nincs bannermentesítés, akkor a margónál megadott érték a GP bannerre is hatással van, tehát, ha azt adom meg, hogy 153 px-re legyen az oldal a böngésző szélétől, akkor a GP banner is ott fog kezdődni. Ezzel megsértenénk a GP jogait?

Azért kérdezem, mert kiraknám HD-ra, de nem tudom, hogy ez gond-e. Ha igen, akkor gondolom úgy már kirakhatom, hogy felhívom a figyelmet arra, hogy csak olyanok használják, akiknél van bannermentesítés. (már egy ideje ezen vergődök, tegnap láttam másnál kirakva ezt a dolgot, s mondom.. akkor mégis szabad? :o)

 
626.
2009.03.15 20:50

Sziasztok!

Ez az én véleményem...:

Szerintem a Ne lopj tábla nem mindig jogosan van kint. Ha valaki másol mondjuk egy képet a Googléból, aztán felteszi a portáljára majd kiirja, hogy Copyright, ne másolj, akkor az nem jogos, mert ő is másolt... Elvileg csak akkor kéne kitenni, ha saját írása, vagy saját fotója van. :$

 
625.
2009.03.11 17:21
locw-clan: Légyszíves írj erről egy részletesebb e-mailt a webmester@gportal.hu címre!
 
624.
2009.03.10 20:57
HAlihó mindenkinek!!!!!A fizetés módját nem értem kérem valaki segitsen az ügy tájékoztatásában!!!!
 
623.
2009.02.02 09:53
summerdj: Igen, ezek elvileg jogvédett zenék. A lejátszóhoz itt pl. találsz kódot:
http://hitetlen.hu/index.php?searchword=lej%E1tsz%F3&option=com_search&Itemid=
 
622.
2009.01.30 11:15

superuser nagyon köszönöm!

Bekukkantanál hozzám egy pillantásra?(summerdj.gportal.hu)Mert szerintem akkor bakiztam és már törölhetem is amiket feltöltöttem,de azért kiváncsi vagyok a véleményedre. 

A lejátszóhoz ezt a jawascript kódot hol tudom beszerezni ill hová s hogyan tudom beilleszteni? 

 
Elöző oldal
7
...
Következő oldal