»
»
Portál kritika
Portál kritika
Témaindító hozzászólás
2003.11.03 11:18
Sziasztok, itt lehet gyülekezni azoknak, akik kritkát és/vagy javaslatot akarnak kérni a portáljukra!
 
 
Elöző oldal
...
24
...
Következő oldal
 
2006.02.02 07:21
Szia Ceresz! A topic indító hozzászólás anno az volt, hogy "akik kritikát /és vagy javaslatot kérnek a portáljukra", szóval csak visszaálltak itt a dolgok az eredeti kerékvágásba.

Az első és a harmadik oldalad között, ha megnyitja az ember szemmel láthatóan nagy a különbség. A harmadik már sokkal kellemsebb a szemnek. Lehet, hogy ez az én ízlésficamom, de nem igazán szeretem a csillogó-villogó, forgó tekergő animált képeket. Szóval a harmadik oldal már elég korrekt. Viszont a tartalomról nem tudtam rájönni, hogy mi az ami téged érdekel? Van olyan felhasználó, akinek ha meglátom a nickjét akkor tudom, hogy ő az, akié az a buszos oldal, van kinek ha meglátom a nickjét tudom, hogy tele van finom süti, kenyér és egyéb receptekkel...De veled kapcsolatban nem tudtam rájönni, mi érdekel igazán.
 
821.
2006.02.02 05:52

Csinibaby!
Szép és tartalmas az oldalad, csak a design túlságosan ismerős. Mivel meglehetősen egyéni (volt korábban), szerintem másnak is rögtön szemet szúr. 

//gportal.hu/portal/nyugalomcsepp/

//gportal.hu/portal/csinibaby/

 
820.
2006.02.01 23:55


Háát ha már így kinőtte magát
ez a topik oldalminősítéssé, már csak a poén kedvéért én is bedobom az enyéim. Előre cólok, vagy jót vagy semmit:P Nya jó csak vicc volt, de azért csak finoman:)


 
819.
2006.02.01 16:27

szia zsebecske:)

Neharagudj kicsit ma szétszort vagyok:)

//gportal.hu/csinibaby

 
2006.02.01 16:24
Csinibaby mi a portálod címe?
 
817.
2006.02.01 16:13

Sziasztok!

èn is szivessen vennék másoktól kritikát vagy 5tleteket.ùj a desing nem tudom nem sok /nem Gicses/ebbe szeretnék segitséget kérni .Zsebecske léci .

 

 
816.
2006.01.29 20:07

iolaus.

Ha nagyobb munkád van, akkor mielött leokéznád, lépj egy másik ablakból a honlapodra, és élből kiderűl, be vagy e még jelentkezve.
Ha nem, akkor belépsz, és a másik ablakban, a munkádat leokézhatod.
Szal remélem érted.

 
815.
2006.01.29 15:00
Köszi haladó, de nekem az a problémám, hogy most az előbb is, egyedül csak ez az oldal volt nyitva, beléptem, szépitgettem, dolgoztam rajta, és közben hirtelen rákattintok egy cikkre, és kibővitettem csomó dologgal- kb 10 perces munka, rákattintottam, hogy ok, és mi történt? Megint be kellett jelentkeznem... Persze a dolgaim elvesztek...
 
814.
2006.01.29 06:40
 
813.
2006.01.29 02:30

Hali!

Lenne egy kérdésem! Engem nagyon idegesít az, hogy kb két percente újra be kell lépnem az oldalamra. Már nem egyszer jártam úgy, hogy irogattam cikkeket, a naplóm, meg stb, és mikor leokéztam, újra be kellett lépnem... Az elején még rutintalan voltam, soha nem mentettem le, és kellemetlenül érintett... Főleg, mikor több oldalnyit irtam már... Ezzel nem lehetne valamit kezdeni?

 
Elöző oldal
...
24
...
Következő oldal