»
»
HOGYAN SEGITSÜNK EGYMÁSNAK A PORTÁL ÉPITÉSBEN??
HOGYAN SEGITSÜNK EGYMÁSNAK A PORTÁL ÉPITÉSBEN??
Témaindító hozzászólás
2005.03.26 19:00
bocsi Admin hogy megint új témát nyitottam de úgy vélem hogy ezzel jóra forditom a rossz cselekedeteimet!!ÉS úgy vélem hogy ez egy értelmes téma de ha szerinted nem az akkor légyszi ne tilts le csak megpróbálom jóra forditani a dolgaimat!!BOCSI!!IRJ IDE!!LÉGYSZI!!
 
 
Elöző oldal
...
17
...
Következő oldal
 
83.
2006.06.07 17:06

Ha Valami gondotok van,ide Irhattok:)

 
2006.06.02 11:03

Megnéztem néhány portálépítős- rendelős honlapot, de avégére már bekavarodtam. Animált bannert és fejlécet szeretnék az új honlapomnak csináltatni, de hiába hirdetik magukat a honlap készítők, sok helyen szüntelel, már nem lehet rendelni, stb...

Ha valaki vállakozna rá, hogy szép, jól mutató bannert és fejlécet készítene nekem, kérem írjon a vilagjaro@easymail.hu email címre. Cserébe kitenném a honlapom főoldalára a készítő bannerét. Az új honlapom címe: www.gportal.hu/vilagjaro

Még tartalom idő hiányában nem került bele, de szorgalmasan dolgozok rajta és ezzel kapcsolatban is várom az ötleteket, javaslatokat. Ha egy kicsit tartalmasabb lesz az oldal szívesen cserélek bannert más turisztikai témájú honlapokkal is, illetve egymás oldalára való hivatkozással cikk-ajánlót is szívesen felteszek a honlapomra!

Melinda

 
81.
2006.05.25 14:50
Csá! Én azt nem értm hogy hogyan kell a híreket betenni az oldal közepére!Csak a menübe tudom tenni! Előre is köszönöm a segítséget! by:Máté ftc100@vipmail.hu
 
80.
2006.05.13 20:19

Sziasztok!

Nekem olyan gondom van, hogy folyton felugrik a figyelmeztetés: engedélyezzem az ActiveX vezérlőt az oldalon.

Már az elképzelhető összes helyen mindent engedélyeztem, ahol csak ActiveX szerepelt, de még mindig nem változott a helyzet.
Mit csinálok rosszul? :(
Előre is köszönöm a segítséget!

maggie32@hello.hu

 
79.
2006.05.13 13:13
hy!Hogyan kel azt megcsinálni,hogy egy menübe kép és pl vendégkönyv vagy fórum vagy akármi legyen! irjatok hexgirl12@citromail.hu
 
78.
2006.05.08 14:01

HellooooóÓ:))))

Szép napot :)

 
77.
2006.05.04 13:59

 
HONLAP HÍRDETŐKNEK: itt ingyen hírdetheted a honlapod:
hozd a bannered-linked :)
 
76.
2006.04.29 21:30
Én megpróbáltam a total commanderel megnyitni a honlapomat de a "kiszolgálói nevet "nem tudtam HEEELP!!!!!!
 
75.
2006.04.28 22:59

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy miért nem tudok jobbra alpontokat létrehozni.

Csináltam egy oldalt: gportal.hu/bobba, és ha ránéztek, akkor láthatjátok, hogy jobb oldalon már szerepel egy olyan, hogy "Borászat". És én ezen belül szeretnék létrehozni még pontokat.

Hogy lehetséges ez????

 
74.
2006.04.18 10:12

Én nem ígérek semmit. Gyere olvass, javasolj, szavazz. Neked nem kerül semmibe se, de én attól épülök...
WEBDRAGON.GPORTAL.HU

KÖSZI

Minden építő munkában segítek, csak írj, a honlapomon lévő < A HREF=//gportal.hu/gindex.php?pg=9934552>FALFIRKÁBA..
 
Elöző oldal
...
17
...
Következő oldal