»
»
Portál kritika
Portál kritika
Témaindító hozzászólás
2003.11.03 11:18
Sziasztok, itt lehet gyülekezni azoknak, akik kritkát és/vagy javaslatot akarnak kérni a portáljukra!
 
 
Elöző oldal
2
...
Következő oldal
 
1042.
2010.03.21 10:23
Sziasztok!
Szeretném, ha valaki mondana véleményt az én oldalamról is.
www.szisz-miss.gportal.hu
 
1041.
2009.10.14 18:21
Szijasztok!, először is elegem van már abból hogy az oldalamra ócsárló káromkodások jönnek!, persze chatbe!, onnan azonnal letiltom őket!, nem értem hogy mért nem lehet normális keretek között leirni a véleményt az adott oldalról!, és már csupán féltékenységből is ezt müvelik mert nem tudnak olyan jó lapot mint 1esek!, csak azt akarom közölni veletek hogy ha féltékenyek vagytok más lapjára ne irkáljatok olyanokat hogy qva **** a lap!, mert minden lapban van valami szép!, persze ez nem ide tartozik de a lopkodóknak üzenem hogy ne lopkodjanak mert ezzel csak pórul járnak!, és sokkal jobb ha a saját munkádat dicsérik mintnem másét amit loptál!, és sokkal jobb 1 olyan oldal amit te készitesz nem pedig lopkodsz!, akkor minek csinálsz oldalt ha minden honnan össze vissza lopsz!, akkor ne is csinálj oldalt mert az igazság ugy is kiderül!,
elnézést hogy ezt ide irtam le!
xoxo: viksaa
portálom: www.avril-town.gportal.hu
 
1040.
2009.08.03 12:01
helló.
én is kíváncsu lennék, kinek mi a véleménye a portálomról. ^^
//fleur-design.gportal.hu
na pusz. virág.
 
1039.
2009.07.22 19:28

Hali!

Szeretném, ha valaki mondana valamilyen véleményt az oldalamról! Bármilyen építő jellegű kritika jöhet!

itt az oldalam: animsite.gp.hu

 
2009.07.19 18:00
Rendkívül nehéz a G-portálra belépni:unos-untalan azt kérdezik,hogy elfelejtettem a jelszavam?Annyira még nem vagyok sem öreg és nem is hülyültem meg,hogy lépten-nyom eztkérdezgessék...De most már végre itt vagyok és remélemkogy megszűnnek a belépési gondok!
 
1037.
2009.07.09 15:59

Sziasztok. Én is szeretném kikérni a véleményeteket az oldalamról.
www.haloldala.gportal.hu

Előre is köszi, mindenkinek :)

 
1036.
2009.06.03 12:08
szijjasztok!nézzétek meg az oldalamat lécci szretném tudni mit gondolnak róla!előre is köszi!Írhattok kiritikát ^^
 
1035.
2009.05.31 16:46
Érdekes és szép oldal (webvip.gp) a NAVIGATION lehetne föntebb is. CSS kódot kéne raknod az oldaladra. 
 
2009.05.05 19:54
Sziasztok!
Mit gondoltok a honlapomról?
A címe: www.webvip.gportal.hu
Nem tudom tetszik-e...
Mondjatok rá valamit :]
Patríí.
KATT
 
1033.
2009.04.28 14:42
Ez tényleg nem rossz ötlet, viszont az emberek szeretik reklámozni az oldalaikat!!
Gondolom, Te is!!

Nálam van mindkettő, mert nem akarom, h a vk-ban kritizáljanak, v ott hirdessenek!!

Aki meg nem a megfelelő helyre ír, annak törölni lehet a bejegyzését....

De ez a kritikakönyv tényleg nem rossz :P
 
Elöző oldal
2
...
Következő oldal