»
»
Tippek, új feature-k
Tippek, új feature-k
Témaindító hozzászólás
2003.02.25 17:56
Írjatok, hogy miket szeretnétek még látni a portálon. Milyen tippjeitek, öteleteitek vannak? Milyen szolgáltatások érdekelnének még?
 
 
Elöző oldal
...
151
...
Következő oldal
 
154.
2004.02.26 23:02

Privát mailt küldtem neked.

Admin

 
153.
2004.02.26 16:06

Helló! Minél hamarabb szeretnék előfizetni a GporTár-ra, mert nagy szükség lenne most a tárhelyre a //rapline.gportal.hu -ra!!! Kb. mikortól indul ez be? Ja, és még az érdekelne, hogy milyen új modulok lesznek? Szavazómodul mikor jön?

Előre is köszi a választ!

Fluorid

 
152.
2004.02.25 20:03

Nem semmi a chat-es ötlet! Főleg a webkamerás. Az az igazság, hogy online jelenlétet csak úgy lehet megjeleníteni, ha van kliensprogram hozzá. Ezt el akartuk kerülni, és simán php-vel van most megoldva. Amire te vágysz, az pl az IRC-vel, ICQ-val meg a hasonlókkal működik simán.

Gondolkozunk a dolgon.

A G-PorTÁR készen van, működik is pár portálon. Tesztelni akarjuk rendesen, mert hát ugye pénzért nem adunk bizonytalan dolgot. Ingyen se, de pénzért különösen nem.

Ha esetleg így is érdekel a dolog, mármint a hivatalos megjelenés előtt, akkor keress meg e-mailben minket. Megbeszéljük a részleteket.

Admin

 
151.
2004.02.25 16:04

Hello!

Egy nagyon nagy kéréssel fordulok hozzátok!

Kellene nekem egy kibővitett chat modul, persze nem  ingyen. A kibővített szó alatt azt értem, hogy pl.: Lehessen a chat modult éppen látogató felhasználókat látni, lehessen privát üzenetet küldeni nekik, esetleg lehessen webkamereás kapcsolatot létesíteni (ez nem fontos, meg tudom, hogy lehetetlent kérek). Ha nem is éppen ezekkel a szolgáltatásokkal, de legyetek szívesek egy kibővített chat mododult csinálni! Hangsúlyozom nem ingyen. Tényleg, kb, mennyi lenne?

A Gpor-Tár hogy áll? Arra mindenképpen szükségem lenne.

E-X

Ui.: Ez nem akart követelőzősen hangzani, remélem nem is lett az.

 
2004.02.20 23:44

Én azt csináltam anno, hogy összegyűjtöttem az e-mail címeket ( éljen a Ctrl+c Ctrl +v kombó ), töröltem a modult, aztán újból létrehoztam a modult, és visszamásoltam az e-mailcímeket.

10 perces meló, vadul is hangzik, de amig nincs jobb megoldás, ez is megteszi.

 
149.
2004.02.20 22:18

Pár héten belül meglesz. Van egy fizetős ügyfél, akinek hasonló dologban kell fejlesztenünk, és annak a hozománya lesz majd, amit a G-Portálos hírlevélben csinálunk. Így megy ez.

Nincs semmi gond! Van pár ilyen dolog, ami új távlatokat nyitna meg, ha végre elkészülne. Pl. szerkeszthető nyitóoldal vagy kép, csak regisztráltak léphetnek tovább. Stb.

 
148.
2004.02.20 19:35

hali!

bocsi, ha követelőzőnek tűntem volna, vagy ilyesmi, sorry. csak semmi visszajelzést nem kaptam, h egyáltalán vette-e valaki az adást. meg lehetne tudni esetleg valami körülbelül időtávot, h mikorra lehet várni az általam javasolt változtatást? vagy hogy egyáltalán kilátásba van-e helyezve ilyesmi?

 
147.
2004.02.19 15:27

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy szeretnék az oldalamra egy kvízt feltenni, akkor hogyan tudom ezt megvalósítani?

Pixy

 
146.
2004.02.17 14:13

aloha !

adminok egy két jó tippel állnék elő (ami most nekem éppen jók lennének)

1. Kéne egy olyan felület amely hasonlít az aztec-ra de ami zöld az fekete és ami fekete az fehér lenne. de nem is muszáj az aztec-ra hasonlítania. Mert igazából egy olyan feelinget szeretnék ami ezen az oldalon is van : http://sflamaz.uw.hu/ 

2. Kéne a gportálnak ( ha még nincs ) egy olyan flash gyűjteményt csinálni ami mind copywrightolva lenne (vmilyen kis jellel ) és onnan a portál tul.-k vállogathatnának és jó kis flashkéoeik lennének ... (ha már van ilyen akkor plz szóljatok :D )

És egy kérdés. Lehet hogy ez nincs kapcsolatban a gportállal, mármint hogy ezt zon kívül is lehet csinálni, de nem tudom hogy hogy csinálta az emberke hogy pl.: a kurzor körül egy kis szöveg forog (pl.: www.gportal.hu/quake3 )

Ha lehetséges az 1.-t minnél előbb ( persze ha nem nagy baj )

 
145.
2004.02.16 22:23
Na most azért nem egy-két napról van itt szó! Ha rosszul tűröd a fülrágást, akkor kérd meg, hogy ne tegyék!
 
Elöző oldal
...
151
...
Következő oldal