Kritika Lap
Cikkek

llnad vitatma, vagyis rk gondok s bonyodalmak amik kicsony szerkeszt kzssgnket rik. Hogyan lehet megakadlyozni megoldani s kikerlni? Vannak r tippjeint, gyere kommentelj, mond el vlemnyed mesld el sajt trtneted:)


Interj, egyes tmkrl nvtelenl s vannak emberekrl is akik valami jjat hoztak mi kicsiny szerkeszti kzssgnkbe, vagy ppen kemnyen megdolgoznak azrt hogy olyannak lssuk az oldalukat amilyennek igazbl k is elkpzeltk. Konkrt krdsek konkrt vlaszok, sszehasonlt elemzsek, satbbi olvass s kommentelj!


n krdezek, te felelsz, htkznai lltalnos krdsek amival csak a ti felfogsotokra s idtltsetekre krdezek r, ha van kedved vlaszolgass, ha nincs akkor ne. nEKEM Csak egy inf hogy is ll a kis szerkeszti kzssgnk a mai vilgban.


Itt az rdekesebb blog bejegyzseinket lthatjtok  kigylytve, csak amolyan ppen mikor hogy szsszenetek, de elg hasznosak lehetnek  kedves olvasinknak:) Remlem hasznosak lesznek^^  

 
Krezz-felelek..

Gondolom ti is gy gondoljtok hogy eleget krdezskdk de hogy ti nem krdeztek semmit ez mr felhbort :] szval krdezzetek akrmit akrmirl (holnapszerkesztsnl maradjunk xd) a vlemnyem.. persze a krdseket kulturltan tedd fel s ha j a krds egy cikk is szlethet belle :D

Krdezz!

 
Chatbox

Ahogy az egsz oldalra igaz itt is, szabadon lerhatod a vlemnyed, prbld kulturltan, azt is lerhatod hogy milyen szemt vagyok, vlemnyt krek.. az az oldal.. a vlemnyek.. csere lesz ha krtek, s nevem is van mgpedig Arachme & Mr. Rejtlyes
Privt krdst ide: almaspite@pofa.be

KRITIKT NE A CSETBEN KRJETEK!!
van r kln men.. itt csak elveszlik meg nem vesszk szre..
s egyebekrt..
Vendgknyv


 
Vajaspirits

Szerkeszt: Arachme s Mr. Rejtlyes
Host: Gportl
Tma: Kritika
Design: 5. Stlus ~ jfajta idzetes
Ksztette: Mr. Rejtlyes
Elrhetsg:
almaspite@pofa.be
Nyits2006.04.03.
Nyilatkozat, elnzst a helyesrsrt mindketten lthatan bajnokok vagyunk hibk tern, de igyeksznk;)

 

 

 

 

Foldal

4.Nap ~ A szerkeszti nevem

2012.08.02. 11:46, Arachme

 

Sok nven szerkesztettem az vek sorn, nos kezdjk sorjban lerom mit mirt.

Pac: Vicces mi? Kutyavilg igen Pac volt  a kutym neve amit Packrl vettem t (ami az igazi kutym neve olt, picr-àpack) s mivel falkahonlapnak kszlt az oldal ezt viseltem sokig.

Midory: Miutn lemondtam a kutyavilgrl kinyitottam a Kaleinut bartnmmel. adta nekem ezt a nevet. gy volt hogy ketten szerkesztjk de egyedl maradtam. Sokig viseltem ezt a  nevet egszen gy 3 vel ezelttiig mikor is volt az a kis balhm. Ehez a nvhez kapcsoldik szerkeszti veim legszebb pillanatai s a legrosszabbak is. Muszj volt lezrni anims tmban n mr nem szerkeszthetek.

Arite: diana-web.gp? nem hiszem hogy ismers. Kb egy nyrig mkdtt malacos oldal volt. Az arite honnan jtt? Egy cd-rl ott volt mellettem s Arita volt rrva s tkltttem.

Artemis: Ezzel kezdtk a lapot Mr. Rejtlyessel, mi ketten voltunk Artemis csak aztn n kitalltam. Mr. Rejtlyes nem akart, ezrt is becztem el Mr. Rejtlyesnek :D Asszem az Artemis nevet mindenki ismeri. Minimum a grg mitolgibl :D

Arachme: ezzel szerkesztettem a malac-mania.gp-t s a begint s most a pitt, hogy honnan jtt? Nem tudom valahol hallhattam ilyet nem tall ki magtl az ember..

3. nap: Mi az oldalad cme, s mirt?

2012.08.01. 21:37, Arachme

Ez egy vicces stori :D Az oldal eredetileg a kutyavilgos falkm honlapjnak kszlt. De akkor tkm de tudta hogy mizu van Gp fldn. s szp lassan leesett hogy az oldal meg fog sznni. Mg a hten gy gondoltunk bartnmmel csinlunk belle egy Inuyashs oldalt, s sszedobtuk a pnzt s bekldtk az SMS-t. s nylvn azrt mancsokmkb mert a falkm neve is az volt. Ennyire egyszer a trtnet. Az els oldalam, a gp portl trtnelmnek leghlybb cmvel. De tudjtok mit? Bszke vagyok r.

2. nap: Mirt az a tma, ami?

2012.07.31. 23:11, Arachme

Kihvs vagy mi a szsz :D
Na mirt ez a tma? Mert vannak olyan dolgok amit mi itt rossz szemmel nznk s vannak olyanok amik szerintnk helytelenek. Az oldal arra szolglt, hogy elmondhassuk a dolgokrl a vlemnynket. Ezzel az alattomos htsszndkkal, hogy esetleg kis villanykrtt gyjthassunk ltogatink kis fejben. A kritika ads nem volt mindig jval ksbb jtt be, mgpedig azon okbl, hogy nagyon kevs oldal volt, aminek elfogadhat minsg kritikja volt. :D

Szmjli invzi

2012.07.30. 14:25, Arachme

Tl sok smjli(magyarostottam oks? :D) akkora krds lenne ez? Szerintem nem annyira, a szmjli itt a netes vilgban az rzelmek kifejezse. Ha beszlsz, valakivel ltod az arct, ltod, hogy mosolyog vagy ppen szomor. Ezt itt azrt talltk ki hogy itt is kifejezhessnk rzelmeket. Mond? Szeretsz olyannal beszlni, aki akrmit mond, mindig ugyan az az unalmas kifejezs l az arcn? Mert n nem. Az embereken ltszdnak az rzelmei s szeretnk megmutatni azokat itt is. Erre val a szmjli.
Nos hogy ezek a netes mosolyok lehetnek hamisak? Is persze knyebben mint a valsgban, de a valsgban is ltsz ilyen hamis szmjlikat. Persze gy a neten knny hazudni esetleg a vilg legboldogabb embernek tnni nhny mosolygs fejecskvel. De ugyan ez knnyen megvalsthat oda kint is. Szval, ez a dolog nem szl a szmjlik ellen.
Hogy szerintem tl sok az nem zavar..  Mond, ha beszlsz, nem mosolyodsz el minden fl mondatodnl? Nem vgsz ms arckifejezst? De akkor itt mirt nem?
A problma viszont az hogy mikor hasznljk. Egy blog bejegyzsbe nincs olyan, hogy tl sok szmjli ezt verjtek ki a fejetekbl. Viszont egy lersban, egy trtnetben, mr van. Kpzeld el ha egy matekfeladat vgn lenne egy sr fej, vagy a tri knyv tele lenne xd-zve. Na ez mr nem helynval.
Magval a szmjlikkal nincs baj, rtatlan rzelem kifejezs. Csak tudni kell mikor szabad s mikor nem szabad hasznlni. :D

Gportl kihvs

2012.07.30. 11:12, Arachme

Na elltak azzal a zsenilis tlettel hogy Gp kihvs, sok oldalon van ilyesmi (n is csinlok egy gyjrtam anytokkalosat), de ez :D n csak kacrkodtam a gondolattal de Ellie megtette :D ksznm neki, el is kezdem kitltgetni, szerintem csak egy ilyen kihvs val egy ilyen oldalhoz:D

1. nap: Mutasd be az oldalad tmjt
2. nap: Mirt az a tma, ami?
3. nap: Mi az oldalad cme, s mirt?
4. nap: Mi a neved, s mirt? (ha sajt nevet hasznlsz, kihagyhatod)
5. nap: Hny oldalad volt sszesen? Mutasd be ket!
6. nap: Kire nzel fel a Gportlon? (ha nincs, kihagyhatod)
7. nap: 2 kedvenc lapod, s mirt?
8. nap: Msoltl, loptl vagy rtl mr ms nven valaha?
9.nap: Ha tehetnd, min vltoztatnl a G-portlban?
10. nap: 2 legunszimpatikusabb lap, s mirt?
11. nap: Ha tehetnd, melyik oldalt szerkesztend a legszvesebben?
12. nap: 10 sz ami eszedbejut a G-portlrl
13. nap: Honnan ismerted meg a G-portlt, s hny ves voltl akkor?
14. nap: Csillog HTML vagy egyszer szold kinzet? Mirt?
15. nap: Mit zennl az sszes G-polgrnak?

Nos kezdjnk neki :D ~ 1. nap: Mutasd be az oldalad tmjt
Ht mint lthatjtok nem ppen mindennapi, sok oldal foglalkozik ilyesmi tmval mellkllsban, de jval kevesebb f llsban. Mi azt rjuk le hogy mi az ami szerintnk rosz, mi az amin kne vlltoztatni, emelett kritikval is szolglunk a ltogatinknak. Az oldal elg rgi, s ha jl tudom a ma az ilyen tmban szerkesztk kzl a legrgibb. Anno mg csak llatos kategriban "mkdtt" amint az ltszik az els cikkekbl is. Akkoriban hr flkkel is foglalkozott. Na most meg, prblunk globlisak lenni s rlnk minden egyes embernek aki itt olvas valamit :D

Elejre | jabbak | Rgebbiek | Vgre |
 
Bajnokok

A kis versenyzink meggrt hirdetse. :D
Oktber 29.

me a verseny els helyezettje, Carrie az grt 3 hnapos hirdetsvel.

A kis msodik, Clly, akinek szintn Oktber 29-ig tart a hirdetse.

s Shou akit szintn 3 hnap hirdetssel djjaztunk.

 
Krj Kritikt!

Szeretnl kritikt krni?itt nem azt fogod megkapni hogy most a diziden a kk meg a rzsaszn nem illik ssze hanem hogy mik a hibi az oldaladnak s nagyon szigoran nzem a tartalmat is! Ellenrzm olvashat-e az oldal, nem rtl risi nagy hlyesget s megmondom milyen az oldal egy olyan ltogat szemvel akinek nincs ms clja az oldaladon csak a tma utn rdekldni..

Kritikt krek!                  Elkszlt Kritikk

 
Amit te akarsz..

Ha van valami j kis tmd amirl szvesen beszlgetnl, akkor rd meg s listra kerl. Krd ki msok vlemnyt s tudd meg mit gondolnak egy adott helyzetrl s dologrl az emberek. Majd az adott tmbl kiderl hogy interj vagy cikk esetleg ms formjban dolgozzuk fel a tmdat:)

Tmt Krek!

 
Elitek

Itt a tbbi oldalamat lthatjtok s nzhetitek meg :) s a tbbieket:)) csert brkitl elfogadunk nincs felttel, csak egy csere van ez elit top akrmi hvjuk valahogy mindegy, te oda raksz ki ahova szeretnl. Jelentkezz nyugodtan.

Arachme ~ malac-mania.gp
Cler ~ dunkindonuts.gp
ria ~ befree.try.hu
Arachme ~ almaspite.net
Lala ~ l-a-l-a.gp
Forrs ~ forraslap.gp
Shou ~monogatari.gp
Shou ~ ajisai.gp

 
Ppk..
Induls: 2007-04-03
 
Kzrdek

"Pr napja kaptam egy emailt, amin br meglepdtem, rltem neki. Egy nagyon kedves, ltssrlt fiatalember hvta fel a figyelmemet az akadlymentests fontossgra, s rgtn azt gondoltam, segtennk kell neki..."
Tovbb

 Tagok:
 My Absurd View  Anchime Gp.  Liliana  My Happy World Gp. KritikaLap  Novus  Shadow World Gp.  Rajz- & Fotblog  PiciPaw Nox rajongi oldal




 

Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    CRIMECASESNIGHT - Igazi Bûntényekkel foglalkozó oldal    *****    Figyelem, figyelem! A második vágányra karácsonyi mese érkezett! Mesés karácsonyt kíván mindenkinek: a Mesetáros    *****    10 éves a Haikyuu!! Ennek alkalmából részletes elemzést olvashatsz az anime elsõ évadáról az Anime Odyssey blogban!    *****    Ismerd meg az F-Zero sorozatot, a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-szériáját! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    Advent a Mesetárban! Téli és karácsonyi mesék és színezõk várnak! Nézzetek be hozzánk!    *****    Nagyon pontos és részletes születési horoszkóp, valamint 3 év ajándék elõrejelzés, diplomás asztrológustól. Kattints!!!!