edzések:

kedd,szerda,csütörtök,péntek

17:00 sportpálya

Web

Sziasztok! Ismét sokáig nem került fel új cikk az oldalra és most is valószínüleg az utolsó. Carlos legyőzte a lustaságát és írt egy cikket a tavaszi meccsekről és a játékosokról.

Előző mérkőzés

2007. augusztus 17. (péntek) Kondorosi TE - Szarvasi FC 2-2 (2-2) g.: Altmann,Uhljar

Következő mérkőzés
2007. Augusztus 25. (szombat) Szarvasi FC - Sarkadkeresztúri SE (Megye I.)

Látogatók száma
Indulás: 2006-03-20

Eredmények Tőletek!
Sziasztok! Mostantól ha tudtok eredményeket a meccsekről, ide írjátok be őket, így könnyebben áttekinthető és visszanézhető lesz az összes eddigi bajnoki! Köszi!

Szavazás
Szerinted ki nyeri idén a Bajnokok Ligáját?

Hírek a csapatról
Hírek a csapatról : Egyre jobb formában

Egyre jobb formában

2006.04.17. 17:40

Immár tavaszi szezonban sem nyeretlenül, újabb győzelem reményében fogadtuk az algyői csapatot, kiktől ősszel idegenben nyert állásból kaptunk ki, így most revansot vehettünk ellenfelünkön.

A kezdőcsapat: Borgulya – Virág, Barta,  Czigléczki Z. – Tóth, Varga – Altmann, Farkas, Rácz – Nagy, Czigléczki Zs.

A meccset mi helyzettel kezdtük, az előre ívelt labdát Nagy az őrzőjét átemelve vette át, de hosszan így fel tudtak szabadítani a védők. Közvetlen ezután egy előre ívelt labda elszállt Virág feje fölött, Borgulya rosszul jött ki a kapujából és a hóna alatt eltudták gurítani a labdát, egyenesen a kapuba. 0-1. Hidegzuhany rögtön az első percben, de szerencsére nem estünk össze. A középkezdés után nemsokkal Czigléczki Zsolthoz került a labda a jobb oldalon, aki áthámozta magát a védőkön belépett a tizenhatoson belülre, ott már nem merték bántani, majd jobb lábbal kilőtte a hosszú alsósarkot. 1-1. Közel öt perc mezőnyjáték után a vendégek szabadrúgáshoz jutottak a tizenhatosunk bal sarkánál. Amíg Borgulya a sorfalat állítgatta, rafináltan ellőtték a labdát, ami hiába ment el Borgulyától csupán egy méterre, a kapus csak nézte, ahogy a játékszer a hálóba hullik, mivel nem kérték a kilenc métert a gól érvényes. 1-2, ismét a vendégeknél az előny. Szerencsére ismét nem estünk kétségbe, rögtön a középkezdés után Nagyhoz került a labda a baloldalon, ő betört a büntetőterületre, de a lövése levágódott a kapusról és Csziglészki Zsolthoz pattant, ő egy lövőcsellel tisztára játszotta magát és a kapuba gurította a labdát. 2-2 és még nem telt el 10perc a meccsből. Ezután jobbára mi támadtunk aminek meg lett az eredménye. Altmann húzta meg a jobboldalt, a tizenhatoshoz érve a kapus nagyon rosszul jött ki a kapuból, de a labda lepattant, ami a mi szemszögünkből szerencsésen Nagyhoz került, aki önzetlenül Czigléczki Zsoltnak továbbította azt, aki ballal a még mindig üresen álló kapuba lőtt. 3-2, mesterhármas és már nálunk az előny. Közel öt perc mezőnyjáték után egy Ráczhoz tartó indítás hosszúnak látszik, de a kapus elnézte a labdát vagy rosszul pattant, de a játékszer Rácz előtt maradt, aki kicsit megelepődött, de aztán hidegvérrel gurított a kapuba. 4-2 és még mindig nem telt el 20 perc. De hiába vártunk a félidőben még gólokra nem akartak azok megszületni. Azonban egy sajnálatos sérülés igen, Tóth kapott egy hatalmasat a lábára és nem bírta folytatni a játékot, helyére Szécsi állt be. Helyzetek itt is ott is adódtak a csapatok előtt, de egyik kapusnak sem kellett igazán bravúrt bemutatni. A félidőben 4-2.

A második félidő ott folytatódott, ahol az első abbamaradt, mezőnyjáték, de kevesebb helyzet. A kevés helyzet közül most az egyik legnagyobb maradt ki. Nagy baloldali beadása után Altmann érkezett a hosszú oldalon, de közel három méterről a kapu fölé belsőzött. Nemsokkal ezután Altmannt Precskó váltotta. Újabb helyzet a vendégek előtt adódhatott volna, de Virág még egy lerántással megtudta akadályozni, amiért a bíró a szabályok értelmében sárgalapot adott, a védőnek ez volt a 3. sárgalapja, így a következő meccset ki kell hagynia. Ezután Rácz kényszerítőzött Farkassal, miután Rácz visszakapta a labdát és lerázta a védőjét üresen mehetett a kapura, lövése meg is zörgette a hálót, igaz csak kívülről, marad a 4-2. Újabb szabálytalanság, Rácz buktatása után kapott sárgalapot és neki is a 3. volt, tehát ő is eltiltását tölti, majd a jövő héten. Ezután Nagy szerezhetett volna gólt, de nemtudta az egy az egy elleni helyzetét kihasználni a kapussal szemben. Ezután helyére Markovics állt be, aki most tért vissza egy kisebb kihagyás után. Öt perccel később a negyedik gólunk szerzőjét Ráczot Prjevara váltotta. Ismét gól születhetett volna, vendégeink szabadrúgást végeztek el az oldalvonal mellett, a középre lőtt labda Prjevaráról lepattant, aki kihasználva az előtte lévő üres teret meg is indult vele, majd Markovicshoz passzolt, aki áthámozta magát két emberen, betört a tizenhatoson belülre, de a lövés pillanatában éppen szerelni tudták. Szöglet következett, amit nagyon rosszul végeztünk el, a megiramodó vendég játékost Markovics próbálta hátulról szerelni a vendégek tizenhatosán belül, de csak szabálytalanul sikerült, ismét sárgalap. Markovicsnak is a 3. ilyen színű kártyája, tehát Cegléd ellen ő sem lép pályára. A mérkőzést ezután lefújták, amit 4-2re nyertünk.

A mérkőzésről hiányzott Csellár, Bálint, sérülés miatt,  Brakszatórisz, és Demjén, ők a felnőtt keretben kaptak helyett, valamint Kondacs, aki igazoltan volt távol.

Ebben a szezon már szinte biztosra vehető, hogy a frissen felkerült védő Csatai Dávid nem lép már pályára, mivel az előző vasárnapon az U-16os meccsen válltörést szenvedett, ezúton is jobbulást kívánunk neki.

Szarvas FC-Algyő SK: 0-2

Névnap

Kezdőlapnak!

Az elmúlt 2 év sikereiről

Mottó

"A futball a győzteseké. Idegen a játék szellemétől például azt mondani, hogy inkább játszunk jól, szépen, és veszítsünk, mint rossz játékkal nyerjünk. Nem! Nyerni kell! És ha nyerünk, azt úgysem lehet mindig rossz játékkal..."