F1 RFactor -A- Liga 2011 (RFT2008)  Ło≡o> INGYENES FORMA-1 SZIMULÁTOR BAJNOKSÁG!

q2: 1 gyors kört mentem 4. helyre volt elég

verseny: Rajtom kíválóan sikerült 4 helyről 2. ként fordultam Ago mögött aminek nagyon örültem.Taktikám az volt láttam nem tudok menni Agoval ezért elengedtem nem erőltettem a köröket ne hogy a versenyebe kerüljön és a vízfüggönybe alig láttam. Migi kb. egy 3 - 3.5 mp hátrányba követett 10-12 körön keresztül aminek nem örültem és a végén ez neki jó is lett mert a box kiállásokat követően elment mellettem így 3. helyen találtam magam amit a verseny végéig meg is tartottam . Csapattársam nem volt túl szerencsés deh azért így is a legtöbb pontot mi hoztuk el Kanadából a Ferraritól 8 pontos lemaradásba vagyunk amit a következő futamon meg próbálunk még kisebbre csökkenteni vagy akár ha jól összejön a futam meg is előzni a konstruktőri bajnokságba. Hajrá McLaren Hajrá ViGyuri :):)

PPETI Előzmény | 2010.07.20. 19:27 - #7

Üdv All!

Most mentem elöször esöben az rfactorral és nagyon örülök az 5. helyezésemnek:-)

Igazábol nem sikerült a kocsimat tökéletesen beállitani de sikerült a közép mezönyböl rajtolnom! Többször hibáztam is amit kizárolag magamnak köszönhetek! Az egyre könnyebb auto a  rossz setupom miatt  nagyon dobálta a hátulját és ennek kordinálásával küzdöttem végig a futamot! Sajnálom a csapattársam kiesését mert több pontot hozhatott volna a wiliams istálojának mint én!

Viszont sajnálattal láttam,hogy sokan nem indultak ezen a futamon(kivétel az igazoltan távollévök..:-)),de Optimus távozása döbbentett meg legjobban,közvetlen a rajt elött! Nem szeretném firtatni a döntését mert ö tudja,de örültem volna ha velünk versenyez.....

Gratulálok Agonak aki bebizonyitotta,hogy a jo pilota esöben is jo:-)

Gratula Miginek aki szépen autozva hozta el az ezüstérmet:-)

De gatulálok azoknak is akik neki vágtak ennek a nem egyszerü futamnak:-)

Intercooler Előzmény | 2010.07.20. 19:11 - #6

Mivel késve érkeztem és nem vettem részt az időmérőn, valamint a rohadt meleg miatt egész héten nem mentem, szetup híán kiestem az első pár körben! Tehát nincs mit írnom!

vigyuri Előzmény | 2010.07.20. 18:56 - #5

Örülök, hogy a videokártyám kibírta a futamot, mert nem sok esélyt láttam rá a tesztek után.

Az időmérőn egyértelmű esélyes voltam, kivételesen, de Ago úgy döntött megy mégegy gyors kört, így elvette tőlem! :)

Ugyanezt tette a verseny leggyorsabb körével is, dehát ilyen az élet! Remélem lesznek még hasonló meccseim vele.

A futamon kinézett egy dobogó, de sajnos hibáztam a Migivel való meccsem közepette. Ezen a pályán megesik, közel a fal. Grat azoknak akik végigcsinálták és grat a dobogósoknak, különösen csapattársamnak szeretnék köszönetet mondani, amiért ilyen fair volt velem szemben és a bokszban is hagyott nekem helyet. Több ilyen hiba nem fordul elő, most sajnos elfelejtettük egyezetetni a kiállásokat. Nagyon szép munka volt, mi szereztük a legtöbb pontot a hétvégén, és remélem folytatjuk a menetelést a konstruktőri 2. helyért folytatott küzdelemben!

Copy Előzmény | 2010.07.19. 16:40 - #4

MIGI35 NYILATKOZATA:q1 Akevés létszám miatt elmaradt

q2 mentem  2 gyors kört,de enm sikerült a várt időeredmény igy 3. pozicióból indultam

race a rajnál majdenm elcsesztem az egész versenyem. annyira lassan gyorsitottam ki,hogy szinte mindenki lerajtolt ,de  a 4 es kanyarban volt valami mert az láttam,hogy gyuri elfékezi magát és kimegy a pályáról. és mögötte  két pilóta lelassult valamiért igy eltudtam menni  Peti és nox melett is igy visszamentem a 3. helyre.sokáig laczkot követtem és utána ki kelett mennem a boxba tankolni. Mikor előttem laczko is kiment a boxba akkor  meglepődésmre feljöttem a 2. helyre laczko és gyuri kint voltak a boxban. később gyuri oltári sebességel teljesen rámjött  ,de hibázott és leszakadtt tőlem. A végégig nyomtam és arra figyeltem,hogy ne hibázzak és ez sikerült is. elégedett vagyok. Gratulálok minden résztvevőnek ez igazán melós volt a pontiokért.Következő verseny Valencia ez a pálya nem a szivem csücske,de talán szerzek pár pontot remélem

Copy Előzmény | 2010.07.19. 16:38 - #3

NOXTER NYILATKOZATA:Időmérő. Utolsó előtti hely. (7)

Verseny: Életem "leghosszabb" versenyét futottam: A rajtnál feljöttem a 3. helyre még az első kanyar előtt, majd 3 kanyar után nem tapadt már be az autóm és kicsúsztam. Ezután még mentem egy fél kört, aztán elegem lett. Ez történt velem. Jó hosszú futamom volt, de erre számítottam, úgyhogy szerencsére nem ért váratlanul.

Copy Előzmény | 2010.07.19. 16:38 - #2

AGOSTON NYILATKOZATA:Q2: sajnos az érdeklődés hiánya miatt nem volt q1. A 2. mért köröm elég volt a pole-hoz.

Race: Látszódótt, hogy a Mclaren erős lesz, féltem is, mivel gyurika rajtolt mellőlem. Sajnos itt sem látszódott az első helyről a lámpa sor, de hála égnek gyurika sem látta a lámpákat. Kamerát váltottam és már láttam is, csak trükközni kellett az elindulás után, hogy a megszokott nézetet visszarakjam. Innentől csak figyelnem kellett, hogy ne hibázzak, látszódott is a köridőkön, hogy óvatosba megyek, de ez is elég volt ahoz, hogy alaposan elszakadjak az üldözőktöl. gyurikával történhetett vmi a rajt után, mert eltünt mögülem. Az első kiállás után épphogy a 2. laczkó mögé jöttem vissza, akit még abban a körben sikerült megelőznöm. Tényleg semmi izgalmas nem volt. A végén, mivel tetemes előnyöm volt a 2. helyezetthez, kimentem friss gumikért, hogy elhalásszam a leggyorsabb kört Gyurikától :P.

Összeségében jó hétvége, mivel minden pont az enyém és a Force-é lett.

Jah és nagy gratula Miginek és Laczkónak a dobogóért.

Copy Előzmény | 2010.07.19. 16:37 - #1