F1 RFactor -A- Liga 2011 (RFT2008)  Ło≡o> INGYENES FORMA-1 SZIMULÁTOR BAJNOKSÁG!

hali

q2: pole pozíciót sikerült megszereznem , nagyon jól körbe találtam nehéz autóval

rajt: Balage megelőzött a rajtnál majd Ádám, pár kör után Balage falhoz csapta a gépét majd nekem is sikerült 3 vagy 4 box kiállásom volt különböző okok miatt ! Csatáztam sokat aminek azért örültem az évadzáró futamon majd valami szerencsés módon deh fogalmam sincs hogy az 5. helynek kilátszó eredményem helyett az utolsó 2 kanyarba a 3. helyre értem fel! Gratulálok midenkinek!

tome001 Előzmény | 2010.05.18. 20:09 - #6

Quali: Nem volt rossz, 6. hely.

Rajt: jol kaptam el, első kanyarban előttem hosszabb féktávot akartak venni mitn én, egyből fal.

Race: végig sérült kocsival mentem, az első felfüggesztés az kampó volt, de a diffúzor mégjobban. 8 körrel a vége előtt nekivágtam a falnak a vasat sajnos.

Adam Előzmény | 2010.05.17. 12:37 - #5

Q1:Erre már nem emlékszem mert nem nagyon szoktam figyelemmel követni a q1-et.Nem is nagyon néztem hogy milyen időket mentem,csak úgy mentem. :D

Q2: Na itt már jobban figyeltem mindenre.KB. olyan 5-6 percig tökéletes volt a q2 mrt én vezettem de aztán jött laczko balázs és szűcs marci,így csak a 4. helyről rajtolhatam egy eléggé rossza idővel.

Race: A rajtot elég jól kaptam el és sikerült is megelőznöm az első kanyarban laczkot és azt hiszem marcit is. Így a 2. helyen voltam és egy ideig laczkoval harcoltam de aztán kezdtem lehagyni. Egy idő után sikerült utolérnem balázst és vele is nagyon jót harcoltam. Nagyon sokszor voltam mellette és mindig jól fedezte a belső ívet,de az egyik kanyarban sikerült megelőznöm.Így már az első helyen találtam magamat. Az egyik kanyarban láttam hogy sárga zászló van és hátranéztem és eltünk balázs,szval valószínüleg vmit elrontott az egyik kanyarban.Majd laczkot fokozatosan hagytam le. Jött az első kiállásom. A boxlátogatásom után nem sokkal az egyik kanyart benéztm így a falnak mentem.Sajnos kitörött a kerekem így 27 mp-ét álltam a boxba.Majd inter mögé jöttem vissza.Olyan 4 mp lehetett a hátrányom de 2 kör alatt sikerült ledolgoznom. Majd könyedén sikerült megelőznöm. Sztem az volt a gondja hogy nem gyakorolt eleget vagy nem szereti a pályát. Aztán az utsó körben annak is az utolsó kanyarjaiban marcinak kifogyott a benzine így visszakerültem a dobogó 3. fokára. Majd a kövtkező kanyarban  clint fenntragadt a kerékvetőn és így őt is sikerült megelőznöm.  2. helyen értem célba. Ngayon sajnálom hogy hibáztam mert különben könnyedén meglett voln az első hely. :S De azért örülök a 2. helynek is.

Gratulálok mindenkinek az idényben nyújtott teljesítményéért.

Copy Előzmény | 2010.05.17. 09:52 - #4

Q1:nem emlékszem

Q2:Mivel minden gyors körömben hibáztam,nem lett mért időm és az utolsó helyről kelett indulnom

Race.A rajtot nagyon jól kaptam el,és az első kanyar után már 5-dik voltam,Marci és clintel csatáztam nagyon élveztem végül megelőztem őket és a 3 helyen autóztam,míg megnem pörögtem,ezután ujra viszzaestem a 6 helyre ujra zárkózhattam fel,ami sikerült is a kerékcserék után sokat nyertem,és a 2 helyen adam után loholtam eredménytelenül,sokkal gyorsabb votl a srác:(  ezután adam hibázott és letörte a szárnyát de ugyan abba a körbe én is:((( irány a box,de meglepő módon 3 helyre jöttem viszza a  2 Ferraris Clint és Marci fényévekre tőlem,4 kör volt hátra a fujtamból és látom Marci előnye nagyon fogy,azt gondoltam hibázott vagy letörte a szárnyát,de nem jött ki a boxba és a szárnya is megvolt,mikor megérkeztem mögé eléggé furcsán visselkedett ,mintha szándékossan felakart volna tartani,de végül kiderült nem volt elég a benzine és spórolt vele,végül nagy nehezen az utolsó körben megelőztem és már a 2 helyen voltam fél körrem a vége elött ugy tünt ez is marad hisz clint 30 mp re volt elöttem ,de ismét nem hittem a szememnek és clint előnye is nagyon csökkenni látszott,az utolsó elötti kanyarban látom hogy clint fent akadt a rázón,hihetetlen szerencse és balszerencse,végül Elsőként értem a célba hát kautikus futam volt megkell hagyni.Egyéniben felálhatok a képzeletbeli dobogó legalsó fokára a 3-dik helyre,és a Toyotával is sikerült elnyernünk a WB-címet Asztiszem mind a 2 őért megdolgoztunk Balázssal,nagyon szépen köszönöm neki hogy a csapattársam volt megtiszteltetés volt vele együtt dolgozni.Irány a köv szezon mindenkinek jó pihenést.

East Előzmény | 2010.05.16. 21:38 - #3

Q1:-------------------------------------------

Q2: Nem tudtam olyan jó időt menni, de azt hiszem a 7. helyről tudtam rajtolni.

Verseny: A felvezetőkörömben elég nagy hibát csináltam, de nem sérült meg az autóm, viszont Tome-t meglöktem ezzel őt sebesítettem meg, újból bocsánatot kérek. A rajtot nem jól kaptam el, az első kanyarban 7. helyre kerültem, magyarul megtarottam az eddigi helyzetem. A versenyen szinte egész végig Laczko-val harcoltam. Olykor én voltam elötte olykor ő elöttem. Egy rosszkor jött Stop/Go következtében laczko végül elöttem maradt 3mp-el és így 4. helyen végeztem.

EZ WOLT A LIGÁBA 1. ÉS A SZEZONBAN UTOLSÓ VERSENYEM IS, DES ZERINTEM ELÉG JÓL SIKERÜLT. REMÉLEM KÖVE. SZEZONBA IS JÓL TELJESÍTEK.

GRAT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ClintEastwood Előzmény | 2010.05.16. 20:58 - #2

hali.

Q1-Q2:ASSZEM 5.KÉNT RAJTOLTAM.

race:volt pár csata,mig a végén 40másodperccel vezettem,amikor is az utolsó előtti kanyarba annyira kapcsolgattam az lcd infokat nézegetve,hogy fennakadtam a rázón:):):)

igy a tuti első hely helyett az utolsó lett meg...hihihi

Nem idegeskedem,mert nem számitott,a cél az 5.hely megtartása volt,amit sikeresen abszolváltam.

További jó versenyzést,mint korábban irtam kiszállok,mivel a hetente megrendezésre kerülő futamokra nem tudok felkészülni.