F1 RFactor -A- Liga 2011 (RFT2008)  Ło≡o> INGYENES FORMA-1 SZIMULÁTOR BAJNOKSÁG!

Intercooler Előzmény | 2010.02.02. 21:39 - #9

Időmérő jól ment! A futam már nem annyira. 2. helyen voltam szép előnnyel a 3. helyezetthez képest! Aztán a box kiállásnál visszajövet a vonalnál nyomtam limitert, úgy hogy Stop&Go!!! Utólsó helyről nem szenvedem végig megint a futamot, úgyhogy kilépten a FUCK-ba! Hát ennyi!

henry24 Előzmény | 2010.02.02. 17:52 - #8

Q2: 4. lettem de kaptam egy rajt helyes büntetést igy csak az 5. :)

race: A verseny taktikám kemény gumi és 3 kiállás volt :) ami szépen sikerült is !:) A rajtnál sajnos megforogtam miután össze szedtem az autót nagyon a mezőny végén voltam ,de a két Williams es feltartotta a mezőnyt így hamar utol is értem őket és kezdődtek a nagy csaták! Valameik Brawn jött ki a boxból én pedig jöttem közvetlen mögötte és a Branwos a bukótérbe száguldott és összetörte az autót ezt nagyon sajnálom hiszen szívesen harcoltam volna a helyért és rádaásul még az élmezőnyös Brawnokkal nem is harcoltam hát mind1 azért remélem lesz leközelebb alkalmamrá és hogy kiprobáljam magam az élmezőnybe:)!!! Ezért mindent megteszek és sokat gyakorlok természetesen Vigyuri háttérrel aki nagyon szívesen segít a kocsi beállításában több futamra nem jöhet amit én nagyon sajnálok de remélem hamarosan visszatér és ujra 2-en küzdünk a pontokért!! Én itt is nagyon megköszönöm Vigyurinak a setupjait és a segítségét!!

Sok sikert mindenkinek a következő futamon :)!!!!!

tome001 Előzmény | 2010.02.02. 16:33 - #7

Q1: azt hiszem 5. lettem ami jó eredmény magamhoz képest

Q2: 6. lettem, érdekesség hogy szuper és köztem egy ezred különbség volt a q2-ben :)

Race: Úgy érzem jobb taktika a 2 kiállás, hisz az elején nehéz autóval szinte alig lehet közlekedni ha egy kiálláson vagy. persze ez lehet hogy csak nálam van így. Ferikével kakaskodtunk egy picit, amit a verseny után sikerült tisztáznunk, és megbeszéltük az eseményeket. sajnos hibáztam, és nekicsaptam a falnak a vasat, amitől féltem nagyon sajnos megtörtént.

Remélem spanyolországban jo helyet érünk el. Go williams

Ferike Előzmény | 2010.02.02. 13:41 - #6

Sziasztok%

q1: nem tudom hanyadik lettem

q2. harmadik lettem

race: rajtnál belémjöttek utána innen vége  is volt a versenyemnek....tome-tól bocsánatott kérek hogy majdnem kiejtettem egyszer és szupertől is az agresszív viselkedésem miatt bár ő sem volt sportszerű gondolok a cikázásra elnézést mindenkitől. Spanyolon találkozunk ha lesz kormányom..:D Grat all

f1balagee Előzmény | 2010.02.02. 11:28 - #5

Nem sokan írtak még a futamról, mondjuk sajnos nem is voltunk sokan!

A héten 40-50kört készültem a futamra, a kocsit végül a Q1 előtt pár körrel állítottam be a végleges formájára, amivel a Q1ben még csak az élmenők között voltam, de a Q2-t toronymagasan tudtam nyerni, mondjuk ezt inkább a taktikámnak köszönhetem, mert szerintem én voltam az egyetlen a mezőnyből, aki bevállalta a lágyat!

A futamról nem nagyon tudok mit írni. A rajtot jól kaptam el, a 2-3. körben hibáztam, Inter megelőzött, de 1kör múlva visszaelőztem, ezután már maradtam is az élen, körönként 1-2-3mpt adtam a többieknek hála a lágy guminak. Szóval elég simára sikerült a győzelem, futam közben kaptam Stop n Got is a box hülyesége miatt, meg mert nem nagyon próbálgattam futam előtt, hogy mettől meddig tart a box, később már csak azért álltam ki többször, hogy minél gyorsabb köröket tudjak futni, az utolsó körökben sikerült is a leggyorsabb kör:)

Röviden ennyi, remélem a kvöetkező futamra már többen tudunk lenni, ha lesz következő futam.

ClintEastwood Előzmény | 2010.02.01. 23:42 - #4

sziasztok!

q1-q2:utolsó helyről rajtolhattam-1 mért kört futottam,ahol másfél  seccel lassabb időt mentem,mint tudtam,azonban nem akartam kakaskodni az elején és 1 kiállásra voltam betervezve,ezért hagytam.

rajt:5ik helyig feljöttem,aztán előttem ki-kipörögtek ,majd oda-vissza előzgettük egymást,mignem kétszer kipörgettek,megszaltóztattak...sokat kellett küzdenem a kocsival,mégis volt olyan időszak,amikor biztos voltam,hogy a 2.helyre behozom a verdát(Ferike és Inter kiesése után).Aztán egy stop&go végleg megpecsételte a sorsom.Az utolsó 2,5kört első szárny nélkül tettem meg,aminek érdekessége,hogy Optinak meg elfogyott a benzinje az utolsó körre,igy ha mégis kimegyek szárnycserére,akkor a 3.hely meglehetett volna...de hát nem jött mögöttem senki,gondoltam minek álljak ki:)

remélem jól alakulnak majd a liga dolgai és legközelebb már Ago bajtársam is tud indulni.illetve sok sikert a ligát képviselő pilótáknak!!!

Ferike Előzmény | 2010.02.01. 13:30 - #3

Optimus:

q1:8 induló no comment q2:3 hely legalább láttam azt a kiba...tt lámpát:)  Race:A Rajt türhetöen sikerült,de az elős körökben nagyon együtt volt a mezőny és elégé bevoltam parázva nehogy öszzetörjem a kocsit vagy netalántán ők,inter gyóesabb volt így nem is erőszakoskodtam,de ez elmondható bárkiről aki mögöttem jött és szorongatott elengettem mindenkit,nem akartam balhét,mikor megtörtént az első kerék csere szuper mögé jöttem viszza,nemtom hogy csak nálam de ugy laggolt a gyerek mint az álllat,mivel sokkal gyórsabb voltam némeliyk kanyarban már szinte toltam a kocsiját,mikor megtörtént a 2 kerékcserém meg a  stop&go-m ujra szuper mögi sikerült viszzajönnöm esküszöm hogy ver az isten hogy nekem állandóan vele kell viaskodnom:(  ujra és ujra sokkal gyórsabb volt de mivel most clint is jött mögöttem nem hagyhattam hogy szuper ilyen látványossan feltartcson,reménykedtem hogy van esze és elenged mivel körönként 1 -1.5 mp vertem rá scak az előzés nem volt biztonságos,mikor egy kanyarba értünk és sokkal lsabban ment én már rég kigyórsítottam ő még mindíg csak szinte ált és elkeztem tolnia  kocsiját mire ő megpördült én meg felszarvaztamXD hála istennek nehéz szülés volt,(nem éretem ilyenkor mért nem lehet elengedni,tudom hogy versenybe vagyok vele nah de felesleges mert ez a vége)ezek után 3 helyen voltam hibáztam és meglőzött clint,utána viszzatuttam előzni de a 34 körben láttam hogy még 4 körre eléga a beny(2 KÖRNYI  MEGINT ELPÁROLGOTT VALAHOVA ÉRTHETETLEN)sajna ugy véltem hogy inkábba  4 hely így azon voltam hogy bemegyek a boxba és jó elszz a 4hely,de 7 kör altt kinyomtam a kocsi szemét is és 15mp előnyt tuttam öszzehozni clintel szemben,a 41 körben azaz az utolósban kijöttem tankolni,clint elé tuttam viszzajönni meglett a 3 hely!Grat mindenkinek aki célba tudott érni és Grat Lackónak akinek nagy malaca volt hogy engem megszopattakXDD

Ferike Előzmény | 2010.02.01. 13:29 - #1