F1 RFactor -A- Liga 2011 (RFT2008)  Ło≡o> INGYENES FORMA-1 SZIMULÁTOR BAJNOKSÁG!

Copy Előzmény | 2010.01.19. 13:17 - #9

2 körig voltam a versenyben erről nem tok mit írni! Magyar pálya jön ami a legeslegjobb pálya,nekemXD  Mindenkinek jó fekészülést rá! Go Toyota Go

tome001 Előzmény | 2010.01.19. 12:08 - #8

Q1: Nem sikerült bejutnom, Imre 60 századdal vert meg ha jól tudom, sajnos van ez így.

Race: Az első rajtnál nagyon jo reflex-ekkel sikerült kikerülnöm a torlódást az első kanyar után, és így 3.-ként fordultam a 1. kanyar utáni hosszú egyenesre. Aztán ugye restart volt, ez a rajt már nem sikerült annyira jól. Egész jó köröket mentem a verseny folyamán, jó taktikának tűnt az egy kiállás mert alig koptak a gumik. Sajnos a boxkiállásomnál a boxlimiter gomb helyett a kuplung gombját nyomtam meg, sajnos így egy megérdemelt stop and go büntit kaptam. Aztán a verseny vége előtt Lacko haladt előttem, de ő pár körrel a vége előtt kiment a boxba így feljöttem az 5. helyre. Majd kb 1mp-el követett engem e a nagy nyomás hatására hibáztam és megforogtam, ő meg sajnos belémjött és letört az első szárnya. Persze nem szándékos volt, már tisztáztuk Laczko-val, ezúton is még egyszer bocsánatot kérek tőle. 5. helyen végeztem, aminek nagyon örülök mert az eddigi legjobb eredményem. Sajnálom hogy Szuper nem ért célba, nem baj majd következő versenyen. Imre írkálása engem is nagyon zavart sajnos.

Hajrá Williams!!!

Intercooler Előzmény | 2010.01.19. 08:43 - #7

Nem írnék semmit ha nem haragszotok!

De: Köszönjük szépen IMI! Ez igazán szép volt tőled.  Ha kiesel el kell viselni méltósággal! Ha valakinek van oka ezt mondani az én vagyok! Nekem gazdagon kijutott a szarságból az elmúlt 2 év alatt hidd el! Még sem kértem restartot a 2 év alatt, egyetlen egyszer sem!

Gratulálok mindenkinek aki a depresszió növelő helyzetben is be tudta hozni a kocsit!

Ferike Előzmény | 2010.01.18. 19:05 - #6

Q1: Megnyertem valahogyan

Q2. Szépen elrontottam 1 s maradt benne de 3 lettem.

1 rajt: Szar....a fele mezőny kiesett már az első kanyarba

2 rajt: Megfelelt Norbee lerajtolt aztán hamar visszavettem a helyemet és az egész futam alatt balázs után loholtam 2s és 4,5 s volt a különbség erre jön ago és mindent elront :) hibáztam miatta és csak 3 lettem. Grat mindenkinek! Fuu Magyar majd meglátjuk...:(

A 2. rajt azért nem történt meg mert az első kanyartól lehet rajtot kérni és nem az első kör elteltével...:/ Radásul mások kiesnek a 2-3 kör elteltével és ők is új rajt ilyen nem létezik! Vagy az első kanyartól kérsz és kell hozzá 3 ember vagy nem szolalsz meg!

f1balagee Előzmény | 2010.01.18. 13:16 - #5

Q1: 15perc szabadedzés

Q2: 2. hely nem volt rossz 1 cserével

1. rajt: No comment :D

2. rajt: Majdnem megelőztem Agot, de mégse.. Aztán elkezdett elhúzni, de mind2en hibáztunk, csak ő nagyobbat, én meg több kicsit. Na de mind1, igazából tényleg unalmas futam volt, mert naygon hamar kihullottak az emberek, végig egyedül mentem, csak Ferike volt nem messze tőlem, meg a végén Ago-val lehettek volna még izgalmas pillanatok, ha mondjuk 2körrel hosszabb a verseny, de szerencsére pont elég volt az előnyöm, úgyhogy megvan az újabb Toyota siker és ezzel bekerültem a HSMC-be is :P Igyekezni fogunk a ligáért :P Szerintem ezt mind3unk nevében mondhatom!

Go TOYOTA, jó felkészülést Hungarora! Egyik legjobb pálya!!!:D

vigyuri Előzmény | 2010.01.17. 21:50 - #4

Az időmérőn szokásos darálóba kerültem.

Az első rajtnál nagyon jól jöttem el, az első kanyar után, a kalamajkának köszönhetően nevető első lettem :D
Az öröm nem sokáig tartott, mert új rajt jött, amit szintén jól kaptam el. Csapattársam kicsit nekemjött, de nem volt káreset.
Csatáztam jókat Interrel, Norbee-val, de mindketten gyorsan eldobták az autót, így nem volt más dolgom, mint 10 mps előnyben behozni a kocsit a 4. helyen. Mivel mögöttem Laci csapattársam autózott, ezért túlzott aggodalomra nem volt okom.

Ez volt életem 2-3. legunalmasabb futama :) Alig vártam már hogy elfogyjanak a körök.
Hungaroringre még jövök, aztán sajnos már nem tudok. Sikeres felkészülést mindenkinek!

AGOSTON Előzmény | 2010.01.17. 21:11 - #3

KURVA ROHADT ÉLETBE!!!!!

Időmérő: q1 második hely, nem érdekelt.

Q2 fölényes pole

Verseny:

Na igen... Mért nem lehet a szabályokat elolvasni és megjegyezni.... Jaj ha ti estek ki van resi..... Istenem mintaz oviba.... IMRE köszönöm szépen a 6 körön keresztüli nyavajgásod, a kurva zavaró nyavajgásod, ami miatt megpörögtem 5 sec minusz, Balagee meg nyert 1seccel....

Kérem a döntéshozokat h mutassanak példát és legalább 1 versenytől tiltsátok el....

Ui: nem azért mert a középmezőnyben vagy, hanem mert nagyon köcsög dolog volt amit csináltál.

ClintEastwood Előzmény | 2010.01.17. 20:40 - #2

q1-q2:5.helyröl rajtolhattam,kb ennyit tudtam telivel.

race:2.rajt után megforogtam a sikánnál,amit nem is nagyon bántam,had irtsák egymást a többiek.mivel 1 kiálláson voltam próbáltam egyenletesen menni,feljöttem utolsoról a 8.helyre,ahol Laczko tartott pár körig,majd elkönyveltem,hogy szegény kiesett,mivel eltünt előttem.viszont a következő kiirás után(kapcsolat bontása) rájöttem,hogy velem van baj...:(

ez már a 2.eset 3 futamból ,szal lehet nem is a net,hanem a progi sz.rakszik közben? lehet ,mivel időmérő elött meg egyszerüen eltünt a játék velem együtt...szal igyekszem rendbehozni és pontokat szerezni a csapatnak és jómagamnak,ami elkelne már.