F1 RFactor -A- Liga 2011 (RFT2008)  Ło≡o> INGYENES FORMA-1 SZIMULÁTOR BAJNOKSÁG!

Hali!

Elfogadhatóan sikerült az Im-m, a 6. pozícióból várhattam a rajtot. Picit csalódott voltam, mert Optimus Ferrarija előttem végzett.

A rajtot nem sikerült jl elkapnom, mert 2x nehezebb voltam a többieknél. Az utolsó szektorban egy kanyarban három pozíciót is javítottam ezáltal feljöttem a harmadik helyre. Az előttem levők kezdtek elszaakdni, de mögöttem pedig Clint érkezett, aki sajnos 1-2 körön belül el is ment mellettem. A kiállásom után ahamr nyomtam meg a speed limitert, ezért mehettem vissza a boxba. A visszajövetel után klacsa érkezett meg mögém, de szerencére hibázott és leszakadtam tőle. Az utolsó körökben Ferike érkezett mögém, de még abban a körben felakadt a rázóra, ezért ellógtam a Brawnja elől. Ám nem volt még vége a futamnak. 2 körrel a vége előtt előjött nálam a Gforce bug és ez a ahrmadik helyembe került, esélyem se volt mögöttem tartani Clintet. Az utolsó kör középső szektorában megelőzött.

Folytatás Fujiban, amelyen szép eredményt várok el a csapattól.

Klacsa Előzmény | 2009.09.08. 22:30 - #6

Sziasztok!

Csak hétfőn teszteltem, ez meglátszódott az eredményemen.

Q1 : 4.hely

Q2 : 6 . hely....

Verseny:

A rajtot nem kaptam el jól, azt hittem van még egy lámpa. De ez nem menti fel a többieket az alól amit csináltak. Borzasztó daráló ment. Többször is 3-4 autó volt egymás mellett, pedig szinte semmi bukótér. Így amellett, hogy lassu voltam, még az autóm is sérült. Az első kör végén Tibike felakadt, és majdnem visszatolattam érte, de addigra leküzdötte magát :D ... Körözgettem, csatázgattam, jó volt. Aztán találkoztam Arbaval, aki néha szabályosan, néha szabálytalanul, de maga mögött tartott. Ezért hibáztam, és szárnya szegett lettem. A végén még barátnőm is pont hívott, így feladtam, mivel már csak 1 pilóta volt mögöttem.

Köv futam "esős" ami tavaly jól sikerült, előtte viszont pocsékul. Kiváncsian várom, hogy ezen a héten hogy fog menni.

Fly Red Bull

Ferike Előzmény | 2009.09.07. 17:29 - #5

Elnézést de már egyszer megírtam nem mentette....ezért már nem írom meg még1-szer. De azért Grat mindenkinek! GO BRAWN

ClintEastwood Előzmény | 2009.09.07. 11:40 - #4

sziasztok!

q1:7.hely,a tankoltat erőltettem.

q2:a 4.helyet szereztem meg,mellyel elégedett voltam,ennyit tudtam.

race:jól rajtoltam,a 3helyen fordultam,kb a kör végén márla 6.helyen találtam magam,innen kezdtem el a felzárkózást,mivel páran elég agresszivek voltak és vigyázni akartam a vasra.tudtam,hogy tankolva elég jól fekszik a gép,meg is kezdtem szép lassan a felzárkózást,az 5 körben már a 3.voltam:) Kb féltávnál biztos 3.helyen álltam,hátulról nem jöttek fel rám,elöl meg Ferikéék már 17 secre elhúztak.Ekkor elkezdtem megint állitgatni a boxkiállásra és szokás szerint a falhoz csaptam a járgányt.Most szerencsére csak az első szárnyam bánta...:)Ki a boxba és szerviz plusz tank.Tanulságos volt ez is,mivel rájöttem,hogy nem hozzáadja a benyát,hanem a beállitott szintig tankolnak a fiúk.(eddig fel sem tűnt,hogy nem állitottam át ezt:() Szóval kijöttem a boxból és láttam,hogy 3körrel kevesebb a benyám.Nem kicsit voltam ideg:) Ezután csak mentem nem foglalkoztam semmivel, kijöttem a vége elött pár körrel még 1 boxra és mentem tovább.Közben Ferike hibázhatott,mert valahogy eléje keveredtem.Aztán Arbának is gondjai lettek az utolsó körre,igy talán 3 kanyarral a cél előtt megelőztem és a 3.helyen értem célba.

Nagyon mozgalmas és élvezetes futam volt számomra,ahol a sors visszaadta azt a helyezést,amit korábban elbénáztam.

Sajnálom Klacsa az első körben az ütközést,valaki pont keresztbe fordult előttem/előttünk és nekem is vészfékezni kellett kigyorsitás közben/helyett.Rem nem lett nagy károd.

Grat Norbee-nak az első győzelméhez,Tibikének is a 2.helyhez.Többieknek meg fel a fejjel,ha nem ugy sikerült,ahogy szerették volna.

Sajnálom AGO,hogy nem tudtál indulni.

Copy Előzmény | 2009.09.07. 11:36 - #3

Q1-Mindenki mejutott a legjobb 10 be:)    Q2-A 3 hetes pályafutásom során ez eggyik legjobb időmérőmet produkáltam és nagy meglepetésre megszereztem az előkelő 5 -helyet,roppant elégedett voltam!

Futam:SZintén a legjobb rajtomat kaptam el nagyon jól betapatt az autó a rajtnál és a második kanyar után már a 3 dik helyen autókáztam,igaz mögöttem Szuper szorongatott 1 ideig de  utána leráztam és Arba kezdett követni 2-3 mp el. 9 körig tartottam a + helyemet ami nagyon nagy élmény volt,de mivel nem voltam még ilyen helyzetben,nagyon izgultam és feszülten vezettem,ez sajna megpecsételte a sorsom és az eggyik kigyórsításnál hibáztam és megcsusztam,elégvolt ez a hiba és röktön megelőzött Arba és Clint is,még mindíg a 5 dik helyenvoltam ami nem roszz hely még íígy sem,mindaddíg míg elnemjött az első Boxkiállás 13 mp tankolás sajna kicsit későn nyomtam be a seed limitert és  a szokásos 10 mp büntetés,ezek után tuttam hogy elúszott minden,sajnálom a dolgot mert nagyon fekütt a pálya a kocsi beállításain nagyon mnet a masina szinte tökéletes volt,viszont a gumikkal az egész verseny során szenvettem,Végül a 8 hely en értem célba és ez a verseny nagy csalódás számomra.Mindenkinek Gratulálok szép volt Fiúk,Norbee nak külön elismerés!

Intercooler Előzmény | 2009.09.07. 08:11 - #2

Nem irnék külön Q1-Q2-t mert semmi értelme! Az autó soha nem volt még a szezon során ennyire vezethetetlen! Ezért annak is örülök hogy egyálltalán be tudtam hozni a gépet! Ugy érzem a kocsi aerodinamikájával alapjában véve nem volt gond, de a gumi és a felfüggesztés katasztrófális volt! Egész héten próbáltam beállítani de mint a versenyen kiderült ez:HALOTT ÜGY VOLT!                                      RACE:Ugy ment el mellettem mindenki mint ha egy Trabantal körözgettem volna. A gumi 105-125fok között ingadozott. Egyszerűen esélyem sem volt, nem hogy előzni de még tartani se valakit is! Ezért nem csoda hogy a csapattársam is porul járt! Hiszen ugyan ez volt a problémája. Ne aggodj bajnok! Ezzel a kocsival örülhetünk hogy egyáltalán be tudtuk hozni a vasat! Gratulálok a többieknek akik megtalálták a helyes beállításokat! Remélem az elkövetkező futamokon a Brawn gp újra a régi fényében tündököl majd! Irány Canada! GO BRAWN!

Klacsa Előzmény | 2009.09.06. 21:36 - #1