F1 RFactor -A- Liga 2011 (RFT2008)  Ło≡o> INGYENES FORMA-1 SZIMULÁTOR BAJNOKSÁG!

Korso Előzmény | 2007.12.30. 20:33 - #6

Az időmérő nem sikerült jól sőt nagyon rosszul,de bizakodó voltam ennek ellenére is egy jó futamban.Időmérőről ennyit

A futam nem kezdődött rosszul Fisi hibázott és így meg tudtam előzni amikor ő kiment a boxba de sajnos gyorsabb volt nálam ezért hamar felhozta és visszaelőzött.Egész jól mentem a többi futamhoz képest nem hibáztam annyit és mindösszesen is csak egy kört kaptam:többet már nem tudok írni mert nem történt más említésre méltó dolog

Graulálok SZl-nek és a másik két dobogósnak ,de ugyanakkor sajnálom Gyurit amiért elromlott a gépe és nem tudta a futamot rendesen teljesíteni mert nem tankoltak neki uzemaníyagot a szerelői.

Zero Előzmény | 2007.12.30. 20:16 - #5

Sajna nem tom megírni a nyilit már.

Vállallom és kérem az érte járó büntit !

-z-

Tibike Előzmény | 2007.12.30. 19:54 - #4

Az időmérőn a 2. helyet sikerült megfutnom, ez volt a pályán futott leggyorsabb köröm a hétvégén!! Így a 2. helyről vártam a rajtot, nem túl jól kaptam el a rajtot, mivel zero lerajtolt, de elmérte a célegyenes végi féktávot, így visszavettem a 2. helyet. Tartottam több körön keresztül SZL-el az a kb. 3 mp-es különbséget, de később kicsit rontottam, Gyuri megelőzött, de 1-2 kör után visszavettem a helyemet!! Üldöztem kb 5 mp hátránnyal SZL-t mikor hibáztam, és a Fuji pályán még nem vezették be a hungarocel-hirdetőtáblákat, ezért beton-hirdetőtáblának üzköztem és letörött az első szárnyam, zero beért de együtt jöttünk ki, utána vele csatáztam 6-7 körön keresztül, vagy még több is, de a 2. kiállás után a befutóra összeszedtem 20 mp-es előnyt a 2. helyen. Rajt-cél 2. helyet csináltam, sajnálatos hogy gyuri ilyen konok, részben igaza van, részben nem. Nem tudok mit szólni hozzá, ez van. Kimi sem adta fel...

SZLMCL Előzmény | 2007.12.29. 23:24 - #3

Nem nagy elvárosokkal kezdtem meg a versenyhétvégét, mivel szinte már feladtam a bajnoki címért folytatott harcot magamban, így kb 20 kört mentem a pályán a verseny napján reggel, csakhogy tudjam mégis milyen a pálya, szerencsére a setup nem sikerült rosszul (egy másik pálya beállításait használtam).

Mivel Gyurinak problémái voltak ezért a hétvégén Tibikével csatáztam sokat, a verseny elején nem akart lemaradni rólam sokáig, de szerencsémre hibázott így lélegzethez jutottam. Egyébként nagyon hasonló tempót autóztunk, igaz pár körrel több benzint cipeltem, de akkor is szoros lett volna ha egyforma súllyal indulunk. Volt pár lagom is de most baleset nem lett belőle, meg egyszer elmértem a célegyenes előtti féktávot és majdnem megpördültem mivel a bal hátsó kerék leért a fűre, de sikerült megfogni, és így magam mögött tartani Tibikét.

Gratulálok a dobogósoknak, főleg Zeronak a szép eredményhez!

Fisicofan Előzmény | 2007.12.29. 22:46 - #2

Az időmérő edzésen azt az időt futottam amire képes voltam, se jobbat se rosszabbat, én meg voltam elégedve az eredménnyel elvégre mindössze fél napom volt kormánnyal tesztelni. A második sorból indultam Zero mellől.

A rajtnál akadtak problémáim, valamiért be volt kapcsolva a boxutcalimiter, ezért hiába kaptam el jól a rajtot, nem tudtam előrébb lépni, sőt utolsó helyre estem vissza. Szépen sikerült visszakapaszkodnom Vigyuri és Zero mögé, de ez volt a vesztem, Vigyuri ugyanis elhibázta a sikánt, és nem igazán érdekelte hogy haoá jön vissza, naná hogy pont elém pont a kigyorsításnál. Természetesen szárnytörés lett a vége, ami felborította az egész versenyemet, a taktikát is, bár maradtam a két kiállásnál. Ezután elég sima versenyem volt végig légüres térben autóztam, de ha nincs az az incidens az elején, akár jobb is lehetett volna, a verseny középső szakaszában ugyanis tartottam Zero tempóját, sőt időnként gyorsabb is voltam nála, dehát 20 mp-vel előttem autózott. A versennyel alapvetően elégedett vagyok, de azt sajnálom hogy csapattársam Klacsa nem tudott részt venni a futamon, hiszen történtek érdekes dolgok most is.

A következő és egyben az év utolsó versenye a Magyar GP lesz, amin lényegesen jobb felkészüléssel indulhatok el. Sokat a várok a versenytől, mert úgy érzem jó lehetek, és ne felejtsük el hogy eddigi egyetlen futamgyőzelmemet is itt szereztem:)  (Mondhatnám azt is hogy amelyik magyar futamon elindultam eddig azt meg is nyertem :P)

SZLMCL Előzmény | 2007.12.27. 22:13 - #1