F1 RFactor -A- Liga 2011 (RFT2008)  Ło≡o> INGYENES FORMA-1 SZIMULÁTOR BAJNOKSÁG!

n.a. Előzmény | 2007.06.14. 09:53 - #6

Ayrton Senna vagyok! A nyilatkozatom előtt szeretném megköszönni azt,hogy beengedtetek a bajnokságba! És külön megköszönném(Fisicofan,Tibike,Szl) a segítséget ezektől a nagyszerű srácoktól! Az időmérő számomra szerencsésen indúlt, hiszen amikor én a gyorskörömet teljesítettem még száraz volt a pálya, utánna már mindenki csúszkált a víz miatt! Így sikerűlt megszereznem a 3. helyet! A versenyen pedig jól rajtoltam a 3. ként fordúltam,talán tudtam volna tartani a tempót Tibiékkel, de sajnos meglöktek hátulról, és sok értékes másodpercet veszítettem(30)! Utánna a tempót lazára vettem, mert az volt a cél már csak,hogy beérjek! Pedig a taktikám is jó volt egyszer álltam ki  a boxba, és nem koptak ma kerekeím sem! Hát ennyi lenne a nyilatkozatom az első versenyemről! És szeretném mégegyszer mindenkinek megköszönni a segítséget

Fisicofan Előzmény | 2007.06.14. 08:01 - #5

Az időmérőm nagyon rosszul sikerült, mivel én mentem utoljára és nekem volt a legrosszabb a pálya, mire én mentem már szakadt az eső, és nagyon optimistán száraz gumival mentem ki, így a 7. helyről rajtoltam. A rajtom elég jól sikerült az első sikán után már negyedik voltam. Ezt végig tartani tudtam, de sikerült két kört vezetnem is ami hatalmas élmény volt. Asszem a 14. kör elején volt egy kissebb mutatványom, a célegyenes utáni sikánban sikerült két kerékre állítanom az autó, de szerencsére fel nem borultam. Nemtudom hányadik körben volt még egy kisebb kicsúszásom a Parabolicában, de nem vesztettem vele sok időt. A második boxkiállásoknál Tibike elém jött vissza, és egy körig tartani is tudtam, bár üres autóval nem volt nehéz. A kiállásom után visszajöttem a 4. helyre és itt is fejeztem be a versenyt. A verseny után kiderült hogy véletlenül bekapcsolva maradt a sérthetetlenség nálam meg még 1 vagy 2 embernél, most még nem tudom mekkora lesz pontosan a büntetés, majd kiderül hamarosan, ennek a nagy hibának ellenére is eddigi legszebb versenyem volt, sikerült körön belül célbaérnem, aminek nagyon örülök, és annak is hogy semmilyen gondom nem volt az autóval sem. Gratulálok Tibikének a polehoz, Gyunak a győzelemhez, SZLnek a harmadik helyhez ami, ha néhány körrel többet mentünk volna akkor lehet hogy még annál is jobb helyezés lett volna. Valamint a két újoncnak is a jó helyezésért. Janival nem tudom mi történt, kár hogy kiesett, valamint sajna ZSD-t is elkapta a "technika ördöge". Remélem Brazíliában is sikerül nagyjából tartanom az élmezőnyt, és talán az időmérő is jobban sikerül, mert az egy csalódás volt most. Mindenkinek jó felkészülést a következő versenyre!

Tibike Előzmény | 2007.06.13. 22:25 - #4

Hihetetlen időmérőn és futamon van túl a magyar CTDP A-ligája, lehet hogy ez fordulópont a McLaren-esek számára és Szl nem tudja megvédeni VB-címét??? Ki tudja ez majd 4 futam múlva eldől! Időmérőm nagyon jól sikerült, és csak a szerencsének köszönhetem, hogy én még száraz pályán voltam kinnt, mivel utána el kezdett szakadni az eső-----> pole-ból rajt!!!!!! :D:D:D A rajtnál Gyuri megelőzött és a futam végéig tartottuk a tisztességes 5-6 mp-es különbséget. A verseny elején hátra nem nagyon koncentráltam, csak mikor észrevettem, hogy Szl van mögöttem 6mp-re. Ez a verseny során 2 ill.(elméletileg) 12 mp is volt. Szl az utolsó körökben rálépett a másik gázpedálra, és körönként nagyon erősen jött meg rám, én meg nem volt mit tenni, menekültem(lásd csak 3 mp-re Gyu). Végül a 2. helyen jöttem be a célba Gyu mögött 3 mp-re és Szl előtt 1 mp-re. Ilyen szoros befutó még nem volt, hogy az első 3 helyezett 5mp-en belül érkezik a célba! Örülök, hogy 2. lettem, mivel így mégjobban kiéleződött a VB-címért folytatott küzdelem!!! Jó felkészülést mindenkinek a Brazil GP-re!!!!!!!!!

Danesz Előzmény | 2007.06.13. 21:51 - #3

Hát mit is mondjak először is grat. mindenkinek és utána bocs Szl-tők mert nem nagyon van mit írnom a nyilatkozatomban hiszen alig versenyeztem. A rajtom nem nagyon sikerült jól hiszen Adam legnagyobb örömöre lökdösöt aztán azt hiszem épp mikor kiment a Jani a boxba elkezdet dumálna ez a főmérnök és egy lagg ez volt a legjobb az egészben hiszen a kanyar kombináció végén volt és nem kell monanom eltaláltam oldalazva a falat, majd rá pár körre az én szerencsémmel épp akkor megy el a bal kanyar gomb a billentyűzetemen amikor használnom kén ez a 2. sikánban volt elmentem egyenesen a kavics ágyon és bele a gumifalba és letört a szárnyam itt már ideges is voltam meg türelmem sem volt és kilépet igy utolag meg bántam hiszen csak 8-an voltunk és 1 pontot biztos zsákmányoltam volna

SZLMCL Előzmény | 2007.06.13. 21:49 - #2

kicsit mérges vagyok mert talán előrébb is tudtam volna végezni, a rajtról nem tudok csinaltkozni mivel mindenki volt előttem is meg  mögöttem is, egyszer csak a 3. helyet írta ki hogy ott vagyok, aztán volt ez 4. is 2. is, de nem is nagyon izgatott a dolog csak mentem és kész, nem is figyeltem ki hány mp-re van, csak a verseny második felében, Tibike 8mp-re volt (vagy nem), nagynehezen ledolgoztam 3-ra és egyszer csak belementem Tibikébe (aki 3 mp-re előttem volt), aki megfejti hogy ez hogyan lehetett meghivom egy sörre, szóval megint visszaugrott 8-ra a difi, azt mondanom se kell hogy Gyurival egymás "felett" voltunk a boxban :D. A végére megint megpróbáltam ledolgozni a 8 mp-et, 1-re sikerült is de nem volt több kör már. Az utolsó 4 köröm nagyon jól sikerült, de pozíciójavitásra akkor se lett volna elég ha esetleg teljesen utolérem Tibikét, most pedig megyek és beolvasok a neteseknek egy szépet :) Grat mindenkinek!

SZLMCL Előzmény | 2007.06.13. 21:44 - #1