F1 RFactor -A- Liga 2011 (RFT2008)  Ło≡o> INGYENES FORMA-1 SZIMULÁTOR BAJNOKSÁG!

GeRi Előzmény | 2007.05.30. 19:50 - #7

Sziasztok!!! Hát hol is kezdjem, az időmérőn az eső nem jött jól mert nem nagyon tudtam jó kört menni és így a 6. helyről rajtoltam!! De a futam száraz volt így sikerült jo időket autóznom!! A rajt után volt egy kis csetepaté, ugyanis a füvön nem tudtam megállni a jobbos visszafordítónál így kilöktem ZSDét!! Ő tovább tudott menni de nekem leszakadt az első vezető szárnyam:S Igy az első kört a boxban kezdtem!! Több mint 30 mpre voltam Fiscotól és onnan kezdtem meg a felzárkózást!! A vége felé Jani mögött mentem és próbáltam ledolgozni a hátrányomat amit sikertült mert sajnos híbázott így el tudtam menni mellette!! Sikerült nyernem de azt sajnálom h a nagyok a 2 mekis nem volt versenyben!! Örülök h Tibi a 3. lett mert így további értékes pontokat szereztünk a csapatnak!! Grat mindenkinek alig várom a következő futamot!! Csokinyúl nektek

SZLMCL Előzmény | 2007.05.29. 20:02 - #6

ViGyuri nyilatkozata:

Sajnálom, hogy a technika kibánt velem, de annyi vígaszom van, hogy SZL is hiányzott már egy futamról, és ez így fair. Remélem jó lesz a gépem a következő versenyre, és remélem ott majd tudok villogni is.

SZLMCL Előzmény | 2007.05.29. 19:59 - #5

Jani nyilatkozata:

A verseny elején sajnos nem sok esélyem lett volna ilyen szép eredményt elérnem, de az események az én javamra alakultak. A futamon egészen a 28. körig szinte hibátlanul vezettem és számításaim szerint Geri sem tudoot volna beérni, de elkövettem egy súlyos hibát ami megbosszulta magát. Ennek ellenére nagyon örülök a 2. helyemnek és remélem hogy lesz még alakalmam ilyen jó eredményhez. Szeretnék Gerinek gratulálni az első futamgyőzelméhez!

Tibike Előzmény | 2007.05.29. 19:11 - #4

Az időmérő edzésem nem úgy alakult ahogy terveztem hiszen a vizes pályára nem volt megfelelő beállításom(lásd 5. hely). A versenyt mégis a 4. helyről kezdtem mivel Gyu technikai okok miatt nem tudott rajtolni(vagy csak Ron Dennis nem engedte mind1). A rajom nagyon jó sikerült, hiszen ZSD és Jani közé be tudtam menni és elhúztunk SZL-el, de ez nekem csak 1 körig volt így , mivel a célegyenes végi rázókő 3* is keresztül húzta a számításaimat. a 17. körtől csak úgy rajzoltam a pályát a kocsimmal és nagy hajrába kezdtem, mert 6. helyen álltam és az 5. is adott már kört nekem, végül 3.-nak értem be, ami nagyszerű teljesítmény volt az utolsó helyről, körhátrányból. A végén már nem tudtam Janit megelőzni és ha jól emlékszem csak Geri volt előttem 1 körrel, szóval ekkora hajrát még az idény alatt nem produkáltam!!!! Gratulálok Gerinek az első Hondás győzelméért, Janinak és Fisicofannak a remek bemutatkozásért. A két mekisnek meg további jó harcot a VB-címért. Sok sikert mindenkinek a következő futamhoz!!!!

Fisicofan Előzmény | 2007.05.29. 11:33 - #3

Az időmérőn az eső kedvezett nekem, mert így az utolsó előtti rajtkockából rajtolhattam volna, de a második rajtnál már Klacsa nem volt ott, szóval ez ott nem számított. A verseny első fele viszonylag jól sikerült, egy ideig a harmadik helyen álltam, de tudtam hogy ez csak átmeneti. A boxkiállásom után kezdtem elveszíteni az autó tapadását, és kb. 5-6 körrel a vége előtt kiderült hogy ez a fékeknek volt köszönhető. Az utolsó körökre a bal első fékem teljesen elromlott, végigszenvedtem nagynehezen a köröket, és ugyan utolsó lettem, de az első futamomhoz képest szerintem jó eredmény a célbaérés is. Sajnos tesztelni nem volt időm, tehát az autó nem volt tökéletes és egyértelmű, több másodperces hátrányban voltam minden körben. Remélem a következő futamra jobban fel tudok készülni, és sikerül csökkentenem a hátrányomat is.

SZLMCL Előzmény | 2007.05.29. 10:24 - #2

A rajtom mindekétszer jól sikerült mind vizes, mind száraz pályán, bár Tibike a száraz rajt után nagyon tapadt 1 körön keresztül, de az első kanyarban hibázott így lemaradt, innentől kezdve már viszonylag nyugodtan mehettem mert Jani 5 mp-re volt majd ez később tovább nőtt, csakhogy olyannyira megnyugodtan hogy csak arra koncentráltam hogy megdöntsem az addigi körrekordot amit aszem addig az egyik Honda tartott, ez sikerült is, csakhogy olyannyira belefeledkeztem az egészbe hogy kifogyott a benzinem, de végülis nem bosszant a dolog mert így legalább kvittek vagyunk Gyurival aki nem indulhatott a versenyen technikai okok miatt és a bajnokság továbbra is izgalmas lesz! Gratulálok Gerinek főleg de a többieknek is!

SZLMCL Előzmény | 2007.05.29. 10:20 - #1