F1 RFactor -A- Liga 2011 (RFT2008)  Ło≡o> INGYENES FORMA-1 SZIMULÁTOR BAJNOKSÁG!

Tibike

Nekem a futam eléggé jól sikerült. A 2. helyig feltornáztam magam, de az első kerékcserémnél gyorsan hajtottam a boxban ezért kaptam 10 másodperces büntetőt(:S). Így visszaestem a 3. helyre, utána nem kellett pár kör és a 4. helyre sodródtam, ahol végül befejeztem a futamot. Végülis szerintem jól kezdődött az idei szezon, és remélem hogy szoros lesz!!!! :D:D

imperator
Nos nem számítottam h monszun versenyünk lesz, páne végig ilyen... az első 6körben estem keltem, cserélgettem a gumikat 2x kaptam új vezetőszárnyat, másoknak is gondjuk volt ahogy láttam, sokan nem birták a kocsit a pályán tartani, kb 20kör körül a kerékcserém után 30mp előnye volt velem szemben tibikének amit nagyon gyorsan dolgoztam le, boxból tért vissza a pályára és máris mögötte voltam talál 1-2kör alatt átverekedtem rajta, ha összeértünk akkor sajnálom, mellette voltam már nem nagyon láttam mi történt vele, de megléptem aaztán probáltam jobban menni volt néhány hibám, de behoztam a 3helyre a kocsit, remélem a kövi futam sikeresebb lesz számomra. A pályával nem volt semmi gondom, mert nagyon ismerem ausztrál pályát, csak a monszun nem kellett volna...

SZLMCL

A rajt jól alakult, kicsit el tudtam szakadni Imperatortól, és miután Máté lett a 2. és hibázott tőle is úgy 10-12 mp-el, innentől kezdve pár körig nyugodtan tudtam menni mert csak 1-2 tized volt közöttünk körönként a különbség, de a 8. körben a célegyenes végén elnéztem a táblákat és az 50-esnél kezdtem el fékezni -> fal -> szárny kakukk, mivel a felfüggesztés is eltört alig tudtam elvánszorogni a boxig, de végül sikerült, a szárnyat visszarakták a szerelők de mivel a felfüggesztést nem tudták megcsinálni a verseny végéig jobbra húzott a kormány és lehetetlen volt gyorsan menni :(. Remélem Malajziában javítani tudok

vigyuri

Mit is mondjak... Negyedik helyről rajtolva indultam a futamon, de végig volt egy nagy problémám, az hogy lassú voltam. Az autó nem tapadt az esőben és a gumik 4 kör alatt mindig elkoptak, ezért 4x voltam boxban, kb ennyiszer voltam kavicságyban is. Egyszer sérült az autó a futam elején, ezért végig törött felfüggesztéssel kellett mennem. Ez megpecsételte az 5. helyemet.

Kíváncsian várom mit hoz Malajzia...

KM
hát akár még 4. is lehettem volna ha nemszáll ela felfüggesztés valameik falnál :D jokis verseny volt grat máténak!

Mate

Az időmérőn 3. helyet szereztem meg ugyanúgy vizes pályán és elég rossz idővel. A rajtot nagyon elrontottam, mert visszaestem az 5.helyre. Onnan jöttem fel 2-ra és SZL 10mp-re volt tőlem. Többször kicsúsztam, de sikerült egy kis szerencsével is megelőznöm SZL-t, onnantól már végig tartottam az első helyemet. Sőt még büntetést is kaptam.:)

szeli
Nem jött jól nekem ez a monszun. Egyáltalán nem voltam rá felkészülve, és csak szenvedtem a pályán. Ezentúl külön készülök majd a vizes pályákra is. Muszály mert szinte minden pályán eső lesz. Ilyen ez a változékony beállítás. Ennek ellenére Máté lekörözte az egész mezőnyt. Ennek viszont örülök. Szerencsére az első versenyen még semmi nem dől el. Maláj nagydíjon revans lesz. Remélem utána nem kell a revans revansát vennem mint a csontörönek.

SZLMCL Előzmény | 2007.02.18. 16:34 - #1