F1 RFactor -A- Liga 2011 (RFT2008)  Ło≡o> INGYENES FORMA-1 SZIMULÁTOR BAJNOKSÁG!

SZLMCL Előzmény | 2006.09.24. 21:16 - #5

A rajtom jól sikerült, most végre nem tudtak legyorsulni a Ferrarik, ígyhát elsőként fordultam volna el az 1. kanyarban de kaptam egy lökést hátulról és kicsúsztam :( (köszönöm Máténak hogy sportszerűen visszaengedett maga elé) szerencsére mire visszaértünk a pályára nem mentek el nagyon a többiek kb 3-el maradtunk le, ezután Dav felborult előttem és sikerült megelőznöm Szelit is majd körökig KM-el voltam nagy csatában az első helyért közben Máté 1 mp-re mögöttem volt végig, aztán végülis sikerült megelőznöm KM-et és átvettem a vezetést. A boxkiállás most simán ment ugyhogy az első helyre jöttem vissza. Ezután beborult az ég és igyekeztem minél nagyobb előnyre szert tenni hátha elered az eső és ki kell menni esőgumikért a boxba, de szerencsére nem eredt el ugyhogy sikerült megnyernem a futamot ami kicsit szorosabbá tette a pontversenyt. Barcelonában jó lenne ismételni, de ehhez a többieknek is lesz 1-2 szavuk :)

szeli Előzmény | 2006.09.24. 20:25 - #4

A verseny elején dobogós helyet tűztem ki célul. Azt tudtam hogy a Ferrari eddig mindíg jobban gyorsult, mint a Mercedeszek ezért reménykedtem, hogy egy helyet előrébb lépek a rajtnál. Ez egy kis szerencsével sikerült is. Aztán a futam közben rájöttem, hogy ezt a dobogós helyet okosabb lenne inkább az álom kategóriába sorolni, mivel a többi versenyző egy körön belül 1 másodpercet vert rám. Igaz, hogy nekem nehéz volt az autóm a sok benzin miatt. A meccs végére elértem a dobogós helyet, habár állítom, hogyha KM nem lép ki akkor nem is lett volna meg a harmadik hely. Szerncsére így növelni tudtuk az előnyünket a konstruktőri versenyen, és az egyéniben is biztosítottam a helyemet. Sajnos megint volt a futamon egy táblagyilkos.

bedok93 Előzmény | 2006.09.24. 20:20 - #3

A versenyt jól kezdtem de kicsúsztam. Nagy nehezen följutottam a 3. helyre amikor észre vettem hogy már a 2. vagyok mert km eltűnt. Megörültem hogy 2. lettem. Ekkor már voltam kinn kerékcserén és Szl is ezért gondoltam hogy utol kéne érnem. De nem hogy utol értem azaz eső úgy bezavart hogy több mint 20 ms-cel megvert. Mindegy nekem jó ez a 2. hely.

Dav Előzmény | 2006.09.24. 20:20 - #2

Szerencsémre az időmérőm annyira jól sirerült,hogy az uccsó helyet azért sikerült megszereznem. A versenyem kicsit érdekesen indult úgy 1 kör után értesültem Lactól, hogy ez egy élő igaz verseny. A kocsimnak jó beállítása volt csak én nem voltam hozzászokva. Nemisment rosszul csak az egyik sikánra való felhajtást túl gyorsan sikerült megcsinálnom ezért sikerült egy 360 fokos fordulatot csinálnom ami sajna a kavicságyba taszított. Mire kikecmeregtem addigra az előttem lévő Máté már 15 másodpercre volt tőlem. Mindől gyorsabban próbáltam bevenni az 5 és a 7 kanyart azoknál mindig tellem egy fordulatot. A Boxutca sem sikerült mert nem láttam a vonalat, hogy vajon merre is lehet hát aztán ugy 110-el bementem a boxba. De amilyen gyorsan bementem olyan gyorsan vissza is kellett mennem a következő körben. Hát ekkor hagytak le 1 körrel az ipsék. A meccs végére sikeresen elkezdett esni az eső is, hogy azért teljes legyen az összkép így kaptam még egy kört Lacitól. Hát ez a futam nem volt az erősségem. De ha minden igaz KM mögöttem végzett mert ő kilépett a 12-edik körben én meg 15 kört tudtam menni szóval talán " 4. " " lettem ". Majd a következő versenyen javítok ha tudok.

Dav Előzmény | 2006.09.24. 20:10 - #1