JOMA TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG KISKUNHALAS 2008 - 2009. ALAPSZAKASZ "C" CSOPORT
1. forduló (11. 29.): 13:00 SZPARI - CSAKKAPURA 3 - 0
2. forduló (11. 30.): 8:30 SZIVACS FC - SZPARI 2 - 1
3. forduló (12. 06.): 16:00 SZPARI - FRANKÓ-SZER 3 - 6
4. forduló (12. 07.): 13:00 KIRÁLYI GÁRDA - SZPARI 1 - 6
5. forduló (12. 21.): 15:15 SÓSTÓ FC - SZPARI 4 - 1
6. forduló (12. 27.): 10:45 SZPARI - KELEBIA LIMBÓ TRONIC 2 - 2
7. forduló (12. 28.): 13:00 SZPARI - JÓBARÁTOK 1 - 8
TABELLA
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
GK |
P |
1. |
Jóbarátok |
7 |
6 |
1 |
- |
51-14 |
19 |
2. |
Sóstó FC |
7 |
5 |
1 |
1 |
31-14 |
16 |
3. |
Szivacs FC |
7 |
3 |
2 |
2 |
18-20 |
11 |
4. |
Kelebia Limbó Tronic |
7 |
3 |
1 |
3 |
16-15 |
10 |
5. |
Szpari |
7 |
2 |
1 |
4 |
17-23 |
7 |
6. |
Csakkapura |
7 |
2 |
1 |
4 |
14-25 |
7 |
7. |
Frankó-Szer |
7 |
1 |
1 |
5 |
23-30 |
4 |
8. |
Királyi Gárda |
7 |
2 |
- |
5 |
12-41 |
3 |
A Királyi Gárda csapatától 3 büntetőpont levonva!
RÁJÁTSZÁS "C" CSOPORT
8. forduló (01. 10.): 12:15 SZILÁDY JOMA U-15 - SZPARI 1 - 2
9. forduló (01. 11.): 11:30 SZPARI - HALASVÁR FC 1 - 10
10. forduló (01. 17.): 13:00 BEN JOE - SZPARI 3 - 0
11. forduló (01. 18.): 13:00 LEVIS - SZPARI 1 - 2
12. forduló (01. 24.): 13:00 SZPARI - PARACEL 0 - 2
13. forduló (01. 25.): 13:45 STARBRIGÁD - SZPARI 2 - 3
14. forduló (01. 31.): 13:45 SZPARI - CSAKKAPURA 4 - 4
TABELLA
H |
CSAPAT |
M |
GY |
D |
V |
GK |
P |
1. |
Ben Joe |
7 |
6 |
1 |
- |
23-6 |
19 |
2. |
Halasvár FC |
7 |
5 |
1 |
1 |
29-11 |
16 |
3. |
Szilády Joma U-15 |
7 |
4 |
- |
3 |
16-19 |
12 |
4. |
Szpari |
7 |
3 |
1 |
3 |
15-18 |
10 |
5. |
Paracel |
7 |
3 |
- |
4 |
17-17 |
9 |
6. |
Csakkapura |
7 |
2 |
2 |
3 |
22-24 |
8 |
7. |
Starbrigád |
7 |
2 |
- |
5 |
16-15 |
6 |
8. |
Levis |
7 |
- |
1 |
6 |
7-29 |
1 |
A BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNYE:
1. Jóbarátok 2. Cel FC 3. Suba-Húsker 4. Halas Flaszter Mozaik 5. HÉSZ Kft. Ékszervíz (Bezsenyi István, Gál Attila) 6. Sóstó FC 7. Digi Service (Vígh Mihály) 8. Retro KFC (Kazinczi Tamás, Vida István) ------------------------ 9. Rose 10. Grund FC Stravia 11. Csirkefogók (Pecznyik Lajos) 12. Partizánok (Lajkó Zoltán) 13. Kelebia Limbó Tronic 14. Aranylábúak 15. SZ-Food Team Kft. 16. Szivacs FC ------------------------ 17. Ben Joe 18. Halasvár FC (Horváth Ákos, Kovács István) 19. Szilády Joma U-15 20. Szpari (Muntyán László, Várszegi Csaba) 21. Paracel 22. Csakkapura 23. Starbrigád 24. Levis ------------------------ 25. Homokhátság 26. Frankó-Szer 27. Minnesota (Bánfi Jenő, Mihályi Tamás) 28. Rapid FC (Czirka Mihály, Csernák Zsolt, Krizsán János) 29. Connextion 30. BIG TÍM 31. Honvéd Gábor Áron SE 32. Királyi Gárda
A torna gólkirálya: Szabó Kornél - Sóstó FC (28 gól) A torna legjobb kapusa: Kovács László - HÉSZ Kft. Ékszervíz A torna legjobb játékosa: Nemanja Raicsevics - Jóbarátok |